Rezultāti : ARHĪVS : 2016 : PAJŪGU BRAUKŠANA 2016 :

26-28.08.2016. Baltijas Kauss pajūgu braukšanā/ LR Nacionālais čempionāts pajūgu braukšanā/ Kocēnu Kauss pajūgu braukšanā - „ZIRGAUDZĒTAVĀ KOCĒNI”, „Astras”, Kocēnu pag., Kocēnu nov.





Baltijas Kauss

Kocēnu Kauss -2016 pajūgu braukšanā


2016. gada 26-28. augusts „ZIRGAUDZĒTAVA KOCĒNI”

Galvenais tiesnesis: Ligija Biteniece

Sekretārs: Tatjana Sadovina

Baltijas Kauss

Nr

Vārds

Palīgs

Zirgs/i

Klubs

Kopā

Iejāde

Maratons

Konusi

H1








1

Ülar Raudsepp

Eve Raudsepp

Redrum

EST

137,46

54,93

70,53

12

2

Dace Stūre

Kārlis Stūris

Solēra

Zirgaudzētava Kocēni

143,9

61,97

75,93

6

3

Urmas Saks

Katre Rohumägi

Indeks

EST

147,84

44,05

88,79

15

4

Ülar Raudsepp

Eve Raudsepp

Friidom

EST

160,34

60,91

83,43

16

5

Reelika Rätsep

Priit Reinaus

Sangar

EST

160,78

58,35

99,43

3

6

Eve Haggi

Varju Kuusemets

Albrina

EST

164,9

55,57

100,3

9


Eve Haggi

Varju Kuusemets

Vairi

EST

elim.

59,73

76,68

elim.

P1









1

Riina Rõa

Age Põldaru

Pin Rock's Poppius

EST

137,52

54,72

76,8

6


H2


Dzintra Blūma

Guntis Priede

Juris Juhņēvics

Rica/ Ragaca

Kanu Atvars

elim.

57,48

elim.

26,25


Kocēnu Kauss

Nr

Vārds

Palīgs

Zirgs/i

Grupa

Kopā

Iejāde

Maratons

Konusi

M3








1

Anda Pavlovska

Zane Caune, Kristaps Caune

Hori

SIA Wilde Transport

91,50

51,59

36,91

3

2

Aiga Ozoliņa

Olga Gaičonoka

Mimi

JSK Atēna

97,20

49,04

42,16

6

3

Anita Tašiņa

Zigmunds Tašinš

Sultāns

b Zelta rati

100,73

55,65

45,08

0


Juris Juhņēvics

Agrita Rijniece

Sezams

b Laimes zeme

elim.

74,32

92,14

elim.

M2








1

Mareks Jedinaks

Inga Kursīte

Princis-Narcis

Mežastrazdiņi

50,84

50,84


0

2

Dace Stūre

Kārlis Stūris

Callija

Zirgaudzētava Kocēni

55,17

55,17


0

3

Anita Tašiņa

Zigmunds Tašinš

Senators

b Zelta rati

56,67

53,67


3

4

Andis Pavlovskis

Zane Caune

Krams

SIA Wilde Transport

59,83

56,83


3

5

Inese Tītmane

Anita Tašiņa

Senators

JB Viktorija

62,33

53,33


9



Iejādes rezultāti [Baltijas Kauss]




Nr

Vārds

Palīgs

Zirgs/i

Kopā SP

Papildus SP

Ligija Biteniece (E)

Anita Mangale (B)

Ginta Vilde (C)

1

Ülar Raudsepp

Eve Raudsepp

Friidom

60,91

 

149

156

159,5

2

Ülar Raudsepp

Eve Raudsepp

Redrum

54,93

 

157

165,5

170

3

Reelika Rätsep

Priit Reinaus

Sangar

58,35

 

146

162

168,5

4

Eve Haggi

Varju Kuusemets

Vairi

59,73

 

145,5

160,5

164

5

Eve Haggi

Varju Kuusemets

Albrina

55,57

 

160,5

161,5

167,5

8

Urmas Saks

Katre Rohumägi

Indeks

44,05

 

172

184

187,5

9

Dace Stūre

Kārlis Stūris

Solēra

61,97

 

142

163

154,5

7

Riina Rõa

Age Põldaru

Pin Rock's Poppius

54,72

 

154,5

170,5

168,5

6

Dzintra Blūma

Guntis Priede

Rica/ Ragaca

57,48

 

169

178

172



Iejādes rezultāti [Kocēnu Kauss]




Nr

Vārds

Palīgs

Zirgs/i

Kopā SP

Papildus SP

Ligija Biteniece (E)

Anita Mangale (B)

Ginta Vilde (C)

20

Andis Pavlovskis

Zane Caune

Krams

56,83

 

99,5

105

105

23

Anita Tašiņa

Zigmunds Tašinš

Senators

53,67

 

106

109,5

103,5

24

Inese Tītmane

Anita Tašiņa

Senators

53,33

 

106,5

107,5

106

22

Dace Stūre

Kārlis Stūris

Callija

55,17

 

103,5

108,5

102,5

33

Anda Pavlovska

Zane Caune, Kristaps Caune

Hori

51,59

 

154,5

160

153

32

Aiga Ozoliņa

Olga Gaičonoka

Mimi

49,04

 

155,5

162

161

31

Juris Juhņēvics

Agrita Rijniece

Sezams

74,32

 

119,5

131

119

34

Anita Tašiņa

Zigmunds Tašinš

Sultāns

55,65

 

146

156,5

147,5

21

Mareks Jedinaks

Inga Kursīte

Princis-Narcis

50,84

 

101

102

104





Maratona rezultāti, šķēršļu braukšana Kocēnu Kauss

 

1.Šķērslis

2.Šķērslis

3.Šķērslis

Nr

Vārds

Zirgs/i

Kopā SP

Laiks (sek.)

Citi SP

Laiks (sek.)

Citi SP

Laiks (sek.)

Citi SP

33

Anda Pavlovska

Hori

36,91

46,78

 

42

 

58,86

 

32

Aiga Ozoliņa

Mimi

42,16

47,5

 

49,34

 

71,8

 

31

Juris Juhņēvics

Sezams

88,14

132,69

20

60,44

 

79,43

 

34

Anita Tašiņa

Sultāns

45,08

53,32

 

54,91

 

72,09

 



Maratona rezultāti, šķēršļu braukšana (Kross) [Baltijas Līga]







 

1.Šķērslis

2.Šķērslis

3.Šķērslis

4.Šķērslis

5.Šķērslis

6.Šķērslis

Nr

Vārds

Zirgs/i

Kopā SP

Laiks (sek.)

Citi SP

Laiks (sek.)

Citi SP

Laiks (sek.)

Citi SP

Laiks (sek.)

Citi SP

Laiks (sek.)

Citi SP

Laiks (sek.)

Citi SP

1

Ülar Raudsepp

Friidom

83,43

40,59

 

38,78

 

46,42

 

47,85

 

81,59

5

58,47

 

2

Ülar Raudsepp

Redrum

70,53

37,42

 

38,03

 

46

 

41,03

 

58,4

 

61,23

 

3

Reelika Rätsep

Sangar

99,43

50,3

 

53

 

69,69

 

56,19

 

88,44

 

80,08

 

4

Eve Haggi

Vairi

76,68

47,68

 

40,12

 

54,09

 

44,97

 

60,53

 

59,34

 

5

Eve Haggi

Albrina

100,33

48,41

 

51,69

 

70,27

 

52

 

76,85

 

102,1

 

8

Urmas Saks

Indeks

73,29

41,88

 

38,97

 

54,25

 

37,69

 

65

 

55,38

 

9

Dace Stūre

Solēra

75,93

44,79

 

40,47

 

49,75

 

42,63

 

66,62

 

59,45

 

7

Riina Rõa

Pin Rock's Poppius

76,8

46,63

 

37,88

 

53,09

 

43,06

 

62,68

 

63,84

 

6

Dzintra Blūma

Rica/ Ragaca

109,04

75,03

 

53,19

 

69,87

 

67,5

 

85,1

 

85,45

 



Konusu braukšana Baltijas Kauss

Nr

Vārds

Zirgs/i

Kopā SP

Gāztie konusi

Laiks (sek.)

Citi SP

SP par gāztiem

Sek. virs normas

SP par laiku

1

Ülar Raudsepp

Friidom

16

2

185,47

10

6

0,00

0,00

2

Ülar Raudsepp

Redrum

12

4

184,85

 

12

0,00

0,00

3

Reelika Rätsep

Sangar

3

1

182,00

 

3

0,00

0,00

4

Eve Haggi

Vairi

izsl.

 

0,00

 

NR

0,00

0,00

5

Eve Haggi

Albrina

9

3

178,72

 

9

0,00

0,00

8

Urmas Saks

Indeks

15

5

181,41

 

15

0,00

0,00

9

Dace Stūre

Solēra

6

2

172,68

 

6

0,00

0,00

7

Riina Rõa

Pin Rock's Poppius

6

2

164,25

 

6

0,00

0,00

6

Dzintra Blūma

Rica/ Ragaca

26,25

6

208,50

 

18

16,50

8,25



Konusu braukšana [Kocēnu Kauss]

Nr

Vārds

Zirgs/i

Kopā SP

Gāztie konusi

Laiks (sek.)

Citi SP

SP par gāztiem

Sek. virs normas

SP par laiku

33

Anda Pavlovska

Hori

3

1

183,19

 

3

0,00

0,00

32

Aiga Ozoliņa

Mimi

6

2

166,03

 

6

0,00

0,00

31

Juris Juhņēvics

Sezams

izsl.

 

0,00

 

NR

0,00

0,00

34

Anita Tašiņa

Sultāns

0

0

196,34

 

0

0,00

0,00

20

Andis Pavlovskis

Krams

3

1

167,03

 

3

0,00

0,00

23

Anita Tašiņa

Senators

3

1

167,46

 

3

0,00

0,00

24

Inese Tītmane

Senators

9

3

165,47

 

9

0,00

0,00

22

Dace Stūre

Callija

0

0

148,50

 

0

0,00

0,00

21

Mareks Jedinaks

Princis-Narcis

0

0

147,19

 

0

0,00

0,00