Rezultāti : ARHĪVS : 2016 : KONKŪRS 2016 : 16-18.09.2016. IX VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS UN TURNĪRA 3. POSMS - JJS, „Zustrenes”, Inčukalna nov. :

Maršruts Nr. 5 - Šķēršļu augstums 60 cm, ātruma maršruts (Art. 238.2.1.), bez ierobežojumiem

IX Vislatvijas zirgu dienas un JJS III posms 16.-18.09.2016. 
Maršruts Nr. 5 Maršruts Nr. 5  Bez ierobežojumiem 
Art. 238.2.1 Distances garums 350m
Šķēršļu augstums  60 cm Laika norma 60" 
Vieta Z.nr. Jātnieka vārds, uzvārds Zirga vārds Z.īpašnieks Komanda S.p. S.p. par l. S.p. kopā Laiks
1 162 Markuss Roberts Vasiļjevs Minkakatinka A.Vasiļjevs JSK Mustangs     0 41.82
2 192 Anna Annija Alsiņa Hugo A.Stafecka z/s "Tīraines staļļi"     0 42.02
3 111 Sandra Sondore Loreal S. Sondore  Baltic Equestrian Team     0 44.72
4 146 Anna Stavrova Pipars A. Šmits JSK Imakas     0 46.14
5 142 Paula Lucāne Pesņar I.Beirote JK Viktorija     0 46.67
6 265 Sintija Semeņkova Kipra Anna Beļska Seile JSK Kriķi     0 47.31
7 323 Justina Burbaitė Princas A. Beržonskytė PVhorses     0 49.32
8 101 Elīna Agneta Lamberta Lipsija Ivars Kligins Biedrība Jūras zirgi     0 51.44
9 264 Aleksandra Makejenkova Čaika Anna Beļska Seile Z/S Priežkalni     0 52.78
10 259 Annija Elīza Stabiņa Štormas Sintija  Dušele JSK Drostalas     0 55.98
11 119 Krista Kliesmete Lāse I. Jaunzare JJS   3 3 68.71
12 263 Amanda Emīlija Bērziņa Dominiks Z/S Priežkalni Z/S Priežkalni   3 3 71.03
13 193 Anna Annija Alsiņa Augustins A.Stafecka z/s "Tīraines staļļi" 4   4 45.44
14 326 Justina Gudelyte Asteriks Vaidas Gudelis Aukstaitijos zirgynas     4 45.45
15 132 Anna Līne  Raela  Diāna Kics  Z/S Tīraines staļļi  4   4 48.17
16 212 Ieva Katrīna Apalupa  Lizetta I. Ziediņa  JK Erceni  4   4 50.45
17 103 Nikita Aleksejevs Tims JJS JJS 4   4 52.53
19 322 Jokūbas Niauronis Miledi J. Beržonskienė PVhorses 4   4 56.46
20 183 Nikita Aleksejevs Cielaviņa Magdalena Pildere JJS 4 1 5 62.17
21 104 Aija Luse Rainy Day Blues Iveta Janelsiņa RJSK Sport De Lux 4 2 6 65.19
22 144 Stefanija Podgornaja La Samba A. Šmits JSK Imakas 8   8 49.81
23 130 Anželika Aļabjeva Līva Anna Stafecka Z/S Tīraines staļļi 8   8 51.7
24 342 Andrius Rimgaila Allegro Gavile Rimgailiene LTU     8 53.44
26 151 Krista Kliesmete Lauce I. Jaunzare JJS 8 3 11 71.94
27 319 Kamilė Beržonskytė Martinis J. Beržonskienė PVhorses 12 1 13 62.86
28 145 Iliana Carjova Afins B.Carjovs JSK Imakas 24 1 25 61.4
  115 Enija Albova Pērļu Valdniece Ritma Jedinaka Para Equestrian Support Fund     izsl  
  115 Evelīna Estere Matjuškina Pērļu Valdniece Ritma Jedinaka Para Equestrian Support Fund     izsl  
  211 Maruta Bērziņa  Ako   JK Erceni      izsl  
  342 Beatričė Endzinaitė Odisėja Zigmas Šeškas Zigmo žirgai     izsl