Rezultāti : ARHĪVS : 2016 : KONKŪRS 2016 : 16-18.09.2016. IX VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS UN TURNĪRA 3. POSMS - JJS, „Zustrenes”, Inčukalna nov. :

Maršruts Nr.14 - Secīgā stafete Līdz pirmajai kļūdai. Šķēršļu augstums 100 cm (Art. 268.2.3.) Komanda sastāv no 2 jātniekiem ar zirgiem. Sportisti nomaina viens otru pēc katras kļūdas un turpina maršrutu līdz tas veikts divas reizes

IX Vislatvijas zirgu dienas un JJS III posms 16.-18.09.2016. 
Secīgā stafete "Līdz pirmajai kļūdai"
Maršruts Nr. 14  Bez ierobežojumiem 
Art. 268.2.3 Distances garums 
Šķēršļu augstums  100 cm Laika norma 
Vieta Z.nr. Jātnieka vārds, uzvārds Zirga vārds Z.īpašnieks Komanda S.p. Laiks
1 171 Denīze Hazane Talismans Picabello Z JJS JJS    
1 190 Anna Annija Alsiņa Krīgers A.Stafecka z/s "Tīraines staļļi" 0 79,79
2 345 Greta Milvydaitė Amarilla Rose Urbonas Viktoras Urbono Viktoro komanda    
2 346 Rūta Milvydaitė Pia Urbonas Viktoras Urbono Viktoro komanda 0 90,79
3 315 Elena Makarauskene Cocain Elena Makarauskene LTU    
3 313 Gediminas Paskevicius Quattra 14 PAulius Makarauskas LTU 0 92,46
4 140 Aleksandra Zumente  Delli  M.Dubrovska/K.Ansone RJSK Sport De Lux    
4 108 Anete Paula Stakinova Rapsodija A.P.Stakinova RJSK Sport De Lux 0 98,43
5 253 Ģirts Bricis Geronimo Ģ. Bricis,A.Vasiļjevs RJSK Sport De Lux    
5 161 Kristina Zomera Quanta Costa 12 K. Zomera JSK Mustangs 4 81,17
6 342 Amelija Stonkutė Odisėja Zigmas Šeškas Zigmo žirgai    
6 352 Laura Zabulionytė Lyras   Zigmo žirgai 4 83,39
7 182 Līga Pētersone Lakrica SIA Princis JSK Princis    
7 173 Kārlis Lipšāns Lordans G.Lipšāns JSK Princis 4 102,39
8 215 Aija Grēna Kardināls S.Voitovs LPJSK    
8 224 Elīza Stauža Chanel D.Ozols LPJSK 8 94,27
9 191 Anna Annija Alsiņa Princis SIA "Muitnieki" z/s "Tīraines staļļi"    
9 172 Kārlis Lipšāns Alfi Van De Zeept L.Pētersone JSK Princis 12 84,46
10 195 Elizabete Reinholde Lalibela K.Reinholde JJS    
10   Magdalēna Pildere Cavallo A. Bušere JSK Zāgkalni 12 84,49
11   Madara Pētersone Golda JSK Princis JSK Princis    
11 209 Denīze Hazane Contiki S.Grišina JJS 12 88,44
12 150 Roberts Neretnieks Solo K. Neretnieks JJS    
12 153 Krista Kliesmete Algaro- N IGL Vet Serviss JJS 12 93,93
13 142 Vineta Briede Pesņar I.Beirote JK Viktorija    
13 141 Inese Tìtmane Vendija I.Beirote JK Viktorija 12 95,97
14 199 Vadims Blazēvičš Lotuss Vadims Blazēvičš SIA ''IES''    
14 207 Linda Josta Groteska Jolanta Dukaļska SIA ''IES'' 12 109,01
15 112 Keitija Racina Quidam's Flipper K. Racina Baltic Equestrian Team    
15 210 Paula Pikāne Kelly Lāsma Pikāne Z/S Lielceri 13 110,83
  328 Ieva Skupiene Lemon Earl Vaidas Gudelis Aukstaitijos zirgynas    
  327 Kotryna Kalaciovaite Paukste Vaidas Gudelis Aukstaitijos zirgynas   izsl.
  307 Valerija Vatagina Libretas Saulius Petravicius LTU    
  308 Rugile Petraviciute Andors Saulius Petravicius LTU   izsl.
  344 Monika Fiodorovienė Sanremo Monika Fiodorovienė Zigmo žirgai    
  351 Tadas Šeškas Juta Zigmas Šeškas Zigmo žirgai   izsl.