Rezultāti : ARHĪVS : 2016 : KONKŪRS 2016 : 16-18.09.2016. IX VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS UN TURNĪRA 3. POSMS - JJS, „Zustrenes”, Inčukalna nov. :

Kopvērtējums

Jātnieki ar I un II grupas ponijiem
Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Sintija Elizabete Apsīte JSK "Reiteri" 20 18 16 54
2 Anna Stavrova JSK "Imakas" 18 16 6 40
3 Magdalēna Pildere JSK "Zāgkalni" 3 14 20 37
4 Anna Annija Alsiņa z/s "Tīraines staļļi" 6 6 14 26
5 Anna Līne  z/s "Tīraines staļļi" 8 8 10 26
6 Patrīcija Liberte JJSK "Meždruvas-1" 4 20   24
7 Ņikita Aleksejevs JJS 1 12 8 21
8 Anna Greitāne JJSK "Meždruvas-1" 16   4 20
9 Jana Zēberga JJS 14 4 1 19
10 Darja Berkova z/s "Tīraines staļļi"     18 18
11 Markuss Roberts Vasiļjevs JSK "Mustangs"   2 12 14
12 Tīna Dreimane JJSK "Meždruvas-1" 12     12
13 Kristija Anna Kalniņa Mēmeles JSK 10     10
13 Līva Dreimane JJSK "Meždruvas-1"   10   10
15 Velta Krustiņa Biedrība Jūras zirgi     3 3
16 Nikola Marčenkova Mēmeles JSK   3   3
17 Elīna Balandina JK Viktorija     2 2
18 Anna Arcihovska JSK "Zelta pakavs" 2     2
19 Luize Dinsdorfa JSK "Imakas"   1   1

 

Jātnieki līdz 16 gadu vecumam
Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Elizabete Maija Liepa JJSK "Meždruvas-1" 20 16 16 52
2 Tīna Dreimane JJSK "Meždruvas-1" 18 20 10 48
3 Magdalēna Pildere JSK "Zāgkalni"   12 14 26
4 Laurutė Fiodorovaitė Zigmo žirgai   18 6 24
5 Emilija Rogačiovaitė Zigmo žirgai   10 12 22
6 Madara Pētersone JSK Princis     20 20
7 Denīze Hazane JJS     18 18
8 Laura Luīze Leinerte JSK "Mežstrazdi;ni"   14 2 16
9 Berit Lehtsaar Viljandimaa RSK 16     16
10 Kristīna Zomera JSK "Mustangs" 12 3   15
11 Nikola Alīna Djubina Baltic Equestrian Team 14     14
12 Marlen Ojaste EST 10 2   12
13 Kārlis Lipšāns JSK Princis     8 8
14 Anna Annija Alsiņa z/s "Tīraines staļļi"   4 4 8
15 Emīlija Paškeviča  JJSK "Meždruvas-1"   8   8
15 Josiine Vekram Vändra RSK 8     8
17 Kristīne Krūmiņa  z/s "Lielceri"   6   6
17 Linda Klovāne  JSK "Princis"  6     6
18 Anete Paula Stakinova RJSK "Sport De Lux" 2   3 5
19 Aleksandra Kalnozola z/s "Tīraines staļļi" 4     4
20 Sigita Rumberga z/s "Zemenes" 3     3
21 Agnese Kroiča Biedrība Veti Active     1 1
22 Adriāna Anna Arāja RJSK "Sport De Lux"   1   1
22 Kristiina Tammeleht Pärnumaa RSK 1     1

 

Jātnieki ar zirgiem līdz 5 gadu vecumam
Vieta Vārds, uzvārds Zirga vārds Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Ģirts Bricis Skato RJSK Sport de Lux 18 6 20 44
2 Annabel Lõuke Genius EST 20   12 32
3 Linda Josta Goldfinger B SAI IES   16 10 26
4 Emīlija Elizabete Zandere Zwarovski Z Z/S Tīraines staļļi 6   18 24
5 Beāta Laseviča Le Mexico JJS   18 6 24
6 Annika Veerpalu Quentina EST   20   20
7 Ģirts Bricis Geronimo RJSK Sport de Lux     16 16
8 Guna Vasiljeva Genius ZA Kocēni 16     16
9 Aleksandrs Šakurovs Gretje JSK Bājari     14 14
10 Gintare Malinauskaite Bonopardas Audruvis   14   14
10 Ivo Ots Charly EST 14     14
12 Gintare Malinauskaite Lyjanero Audruvis 12     12
12 Krista Kliesmete Solo JJS   12   12
14 Madara Pētersone Golda JSK Princis   8 3 11
15 Teet Juul B Captain Norman EST 10     10
15 Gintare Malinauskaite Arboretto Audruvis   10   10
17 Katrīne Buša Gammon Paola Z/S Tīraines staļļi   1 8 9
18 Gintare Malinauskaite Contremont Audruvis 8     8
19 Linda Josta Kolinso SAI IES     4 4
20 Līga Pētersone Lakrica JSK Princis   4   4
20 Guntars Siliņš Graziano S JSK Mežstrazdiņi 4     4
22 Lauma Birzniece Luzi Veti Active 3     3
22 Amelija Stonkutė Registras Zigmo žirgai   3   3
24 Arunas Baltrimas Cantara Horsenmarket 2     2
24 Anna Romašenko Matadors JK Mežezeri   2   2
26 Ričardas Vismeris Amber Uno Horsenmarket 1     1

 

Jātnieki līdz 25 gadu vecumam
Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Sintija Semeņkova JSK Kriķi 20 3 20 43
2 Laura Penele z/s "Lielceri" 18   10 28
3 Laila Bergsone JSK "Mustangs" 12 2 8 22
4 Beāta Laseviča JJS 1 20   21
5 Annabel Lõuke EST     18 18
6 Kristupas Petraitis Audruvis   18   18
7 Kaia Loviisa Kink EST     16 16
8 Stefani Sabrodin EST 16     16
8 Toms Andrejs Plīkša SK GKSPORT   16   16
10 Justas Gabalis LTU     14 14
11 Susan Kaleta Viljandimaa RSK 14     14
12 Domantas Bagarauskas Jusaičių žirgai 10 4   14
12 Matīss Ozols LPJSK    14   14
14 Monika Cālīte SK Top Sport     12 12
15 Kristīne Egle SK Top Sport   12   12
16 Miia Varula EST 8   3 11
17 Elizabete Krista Juraša Burtnieku Zirgaudzētava 6   4 10
18 Helēna Laizāne z/s "Lielceri" 4 6   10
18 Heili Püümann  EST   10   10
20 Keitija Racina Baltic Equestrian Team   8   8
21 Evita Vismeryte LTU     6 6
22 Sabīne Siliņa JSK "Mežstrazdiņi" 3     3
23 Kamilė Beržonskytė LTU     2 2
24 Diāna Miķelsone JJS 2     2
25 Rugile Petraviciute LTU     1 1
26 Aistė Beržonskytė LTU       1
26 Anete Paula Stakinova RJSK Sport de Lux   1   1

 

JJS Turnīra kopvērtējums
Labākais JJS jātnieks 2016.gada sezonā
Vieta Vārds, uzvārds Komanda I posms II posms III posms KOPĀ
1 Ģirts Bricis RJSK Sport de Lux 16 10 12 38
2 Laimondas Skerys Horsenmarket 14   14 28
3 Maira Leja JJS 12 16   28
4 Susan Kaleta Viljandimaa RSK 20 3   23
5 Kostas Gaigalas Ltu     20 20
6 Kristupas Petraitis Audruvis   20   20
7 Sintija Smeņkova JSK Kriķi     18 18
8 Laura Penele Z/s "Lielceri" 0 14 4 18
9 Aleksas Seilius Lietuva 18     18
9 Matas Petraitis Audruvis   18   18
11 Heiki Vatsel EST     16 16
12 Domantas Bagarauskas Jusaičių žirgai 0 12   12
13 Līga Pētersone JSK Princis     10 10
14 Andrius Būzas  Ltu 10     10
15 Aigars Bregže Z/s "Lielceri"     8 8
16 Indrek Lootus ESHKS   8   8
16 Līga Pētersone JSK Princis       8
16 Jonas Bacevicius Ltu 8     8
19 Simis Puzauskas Aukstaitijos zirgynas   6 1 7
20 Teet Juul EST     6 6
21 Hanno Ellermann EST 6     6
22 Tadas Šeškas Zigmo žirgai 4 0   4
22 Kristīne Egle SK Top Sport   4   4
24 Goda Kujalytė Ltu     3 3
25 Mārtiņš Pilders JSK Zāgkalni   1 2 3
26 Georg Koppel KRT 3     3
27 Sabīne Siliņa JSK "Mežstrazdiņi" 2     2
27 Marit Künnapuu RSK KRT   2   2
29 Linda Ansule Z/s "Lielceri" 1     1