Rezultāti : KONKŪRS :

KONKŪRS 2017

21.01.2017. LJF ZIEMAS SACENSĪBAS KONKŪRĀ - Kleisti, Rīga
4-5.02.2017. LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ-2017- I posms - Kleisti, Rīga
18-19.02.2017. LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ-2017- II posms - Kleisti, Rīga
4-5.03.2017. LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ-2017- III posms - Kleisti, Rīga
18-19.03.2017. LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ-2017- IV posms - Kleisti, Rīga
1-2.04.2017. LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ-2017- V posms - Kleisti, Rīga
LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ-2017 - kopvērtējums
29.04.2017. TURNĪRS KONKŪRĀ „Valmieras kauss” 2017 - Valmierā
1.05.2017. ZĀGKALNU KAUSS 2017 (Usmas ezera krastā) - „Zāgkalni”, Rendas pag., Kuldīgas nov.
6-7.05.2017. LJF KAUSS KONKŪRĀ-2017- I posms - Kleisti, Rīga
14.05.2017. Garkalnes novada un Pierīgas pašvaldību Kauss konkūrā 2017 - “Kriķi“, Garkalnes nov.
20-21.05.2017. LJF KAUSS KONKŪRĀ-2017- II posms - Kleisti, Rīga
27-28.05.2017. VANILLA TRAVEL TURNĪRS KONKŪRĀ - 1.POSMS - JAUNO JĀTNIEKU SKOLA, „ZUSTRENES”, INČUKALNA NOV.
3-4.06.2017. LJF KAUSS KONKŪRĀ-2017- III posms - Kleisti, Rīga
8.07.2017. Latvijas Jaunatnes Olimpiādes sacensības jātnieku sportā - Kleisti, Rīga
8-9.07.2017. LJF KAUSS KONKŪRĀ-2017- IV posms - Kleisti, Rīga
LJF KAUSS KONKŪRĀ-2017 - Kopvērtējums
22-23.07.2017. VANILLA TRAVEL TURNĪRS KONKŪRĀ - 2.posms - JJS, „Zustrenes”, Inčukalna nov.
28.07.2017. NACIONĀLĀS SACENSĪBAS zirgiem līdz 5 g.v. un bērniem līdz 16 g.v. CSI2*-W/CSIYH1* RĪGA-2017 SACENSĪBU PROGRAMMĀ - Kleisti, Rīga
27-30.07.2017. CSI2*-W, CSIYH1* - Kleisti, Rīga, LAT
29.07.2017. „CESVAINES KAUSS” - „Pakavs”, Cesvaines nov.
5.08.2017. “Zāģeru kauss” - Īvandes pag., Kuldīgas nov.
6.08.2017. TURNĪRS KONKŪRĀ „Rūjienas kauss” - Rūjienas stadions, Rūjiena
12-13.08.2017. LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ - 2017 pieaugušajiem, jaunajiem jātniekiem, junioriem, bērniem, poniju jātniekiem, amatieriem un jaunzirgiem - Kleisti, Rīga
19-20.08.2017. X VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS - JJS, „Zustrenes”, Inčukalna nov.
26-27.08.2017. “DROSTALU KAUSS 2017” - „Drostalās”, Iecavas nov.
26.08.2017. KOCĒNU KAUSS 2017 konkūrā - „ZIRGAUDZĒTAVA KOCĒNI”, „Astras”, Kocēnu pag., Kocēnu nov.
9.09.2017. Durbes novada Kauss 2017 Jāšanas sporta sacensības šķēršļu pārvarēšanā - “Atvases“, Durbes nov.
9-10.09.2017. Rīgas atklātais čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes jātnieku sportā 2017.gada - Kleisti, Rīga
16-17.09.2017. VANILLA TRAVEL TURNĪRS KONKŪRĀ - 3.posms - JJS, „Zustrenes”, Inčukalna nov. - Starta kārtība
=== CITĀS VALSTĪS ===
26-29.01.2017. CSI2*, CSI1*, CSIYH1* - Kronenberg, NED
16-19.02.2017. CSI2*/CSI1*/CSIYH1* LIER – AZELHOF, BEL
17-19.02.2017. CSN (ZOB1*) + HZRB - SOPOT, POL
11-12.02.2017. V Eliminacje VI Halowego Pucharu Warmii i Mazur - Dąbrówka Mała, POL
13.03-16.04.2017. Toscana Tour 2017 - CSI 3* / 2* / 1* / YH1* / P / Ch-A / J-B - AREZZO, ITA
20-23,27-30.04.2017. CSI**, CSI*, CSIYH*, CSIJ-A, CSICH-B - LINZ, AUSTRIA
11-14.05.2017. CSI2*, CSI1*, CSIYH1* - Equestrian Centre De Peelbergen - Kronenberg, NED
15-18.06.2017. CSI2*-W, CSIYH1*, CSIJ-B, CSICh-B - OTRADA, MOSCOW, RUS
16-18.06.2017. CSI2*/CSI1*/CSIYH1* - LIER – AZELHOF, BEL
3-6.08.2017. CSI1*, CSIL1*, CSIAm-B - NICE, FRA
10-13.08.2017. CSI3*, CSI1* - OPGLABBEEK, BEL
15-20.08.2017. Baltica Summer Tour - CSI3*, CSI2*, CSI1*, CSIYH1* - Ciekocinko, POLAND
22-27.08.2017. Baltica Summer Tour - CSI3*, CSI2*, CSI1*, CSIYH1* - Ciekocinko, POLAND
22-27.08.2017. EQUESTRIAN SUMMER CIRCUIT - CSI2* CSI YH1* - WIENER NEUSTADT, AUT
29.08-3.09.2017. Baltica Summer Tour - CSI3*, CSI2*, CSI1*, CSIYH1* - Ciekocinko, POLAND
31.08-3.09.2017. CSI2*-W, CSIYH1*, CSIU25-A - Lauluväljak, Tallinn, EST
31.08-3.09.2017. CSI2*, CSI1*, CSIYH1* - OPGLABBEEK, BEL
6-10.09.2017. CSI2*, CSIYH1*, CSIJ-B, CSICh-B, CSIAm-B - Moscow region - MAXIMA PARK, RUS