Rezultāti : ARHĪVS : 2017 : KONKŪRS 2017 : 21.01.2017. LJF ZIEMAS SACENSĪBAS KONKŪRĀ - Kleisti, Rīga :

Maršruts Nr.3. 110 cm (Art. 238.2.1.) Ātruma maršruts. Bez ierobežojumiem

LJF ZIEMAS SACENSĪBAS KONKŪŖĀ
21.01.17. Distance(m) 425
Maršruts Nr.3 -110 cm Art. 238.2.1 Laika norma(s) 78
Vieta Nr. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda Soda p-ti Laiks S.p. p.laiku Kopā
1 34 Magdalēna Pildere 4 2004 Korida 2006 LATV Calano 2 Daions M.Pilders Z/S Zāgkalni 0 57,67 0 0
2 19 Anete Paula Stakinova 4 2000 Kalvins 2009 LATV Centuryo   A.Stakinova RJSK Sport de Lux 0 58,15 0 0
3 1 Danielius Gutkauskas   1986 Chiantos 2008 LJ Gluosnis Rabiatos Z G.Gutkauskas Lietuva 0 60,27 0 0
4 33 Kristaps Miķelis     Rastrelli 2010 LATV Radiants Liberato H K.Miķelis JSS Kleisti 0 61,29 0 0
5 28 Monika Cālīte 2 1995 Lemon Squash 2003 HANN Le Primeur Shadee M.Cālīte SK Top Sport 0 61,82 0 0
6 4 Ģirts Bricis 1 1974 Skato 2011 HANN Satisfaction Contender Ģ.Bricis RJSK Sport de Lux 0 62,38 0 0
7 13 Maira Leja 1 1974 Cassini Christmas 2008 HOL Cassini Acobat II S.Kukule BET 0 62,75 0 0
8 29 Daniela Briņķe 4 2002 Pikarda 2009 LATV Princis-Prince Calliano A.Briņķe JJS 0 63,41 0 0
9 20 Nikolajs Zaicevs 7 1987 Enjoy 2011 HANN Embassy  Crazy Classic J.Jurašs SIA Burtnieku Z/A 0 63,99 0 0
10 24 Tatjana Rezņuka 1   Arribas T   Rheinl Acorado`s Ass Lanciano T.Rezņuka JSK Mežstrazdiņi 0 64,52 0 0
11 37 Elīna Raščevska 7 1993 Carlson 102 2008 Holšt. Cardino Lavall II E.Raščevska SK Quattro 0 65,38 0 0
12 11 Gintare Malinauskaite   1992 Lyjanero 2012 Old Lyjanero Chico`s Boy S.Petraitis Lietuva 0 77,14 0 0
13 41 Matas Petraitis   Carleone 2011 KWPN Casall Corofino S.Petraitis Lietuva 0 80,40 1 1
14 42 Laura Didus   1995 Contender G 2009 LJ Caruzo Gut Veimaras G.Gutkauskas Lietuva 0 85,24 2 2
15 6 Adriāna Anna Arāja 4 2004 Conterina 2008 Holšt. Contendro II Lorino A.A.Arāja RJSK Sport de Lux 4 59,22 0 4
16 22 Andrius Buzas   1970 Cha Cha 2011   Markies Voltaire A.Buzas Lietuva 4 59,42 0 4
17 32 Agnese Kroiča 4 2001 Luzi 2011 LATV Colard Stedinger I.Kroiča Veti Active 4 59,45 0 4
18 14 Andrius Petrovas     Erranto           Lietuva 4 60,34 0 4
19 40 Dainis Ozols 1 1972 Chanel 2009   Chanty Gvidons D.Ozols LPJSK 4 60,99 0 4
20 12 Beata Laseviča 3 1999 Le Mexico 2011 LATV Louis J   SIA Kanga JJS 4 61,34 0 4
21 8 Edīte Vāgnere 7 1991 Lobijs 2007 LATV Lobby-B Lear E.Vāgnere JSK Zelta Pakavs 4 62,50 0 4
22 35 Anastasija Popova 2 1996 Ladies Boy 2007 LATV Ladiesman Pajaco A.Popova JSS Kleisti 4 67,96 0 4
23 16 Mārtiņš Ernests Pilders 3 1999 Avokado 2009 LATV Avogardo Calando IV L.Rietuma Z/S Zāgkalni 4 69,36 0 4
24 26 Jaroslavs Trubanovs 7 1988 Pekhorka 2011 Trak Hloodwig Sorro J.Trubanovs SK  Drostalas 4 70,19 0 4
25 30 Grēta Martina Endola 4 2003 Leandra II 2009 LATV Levantos I A-Leandra D.Javorivska Z/S Tīraines Staļļi 4 71,70 0 4
26 23 Linda Ansule 7   Calagrand 2012 LATV Colard Le Grand SIA 3 Vtolu Staļļi SK Quattro 4 75,73 0 4
27 25 Matas Petraitis     Calahari 2012       S.Petraitis Lietuva 4 79,54 1 5
28 3 Matas Petraitis     Bazilijus 2012 BH Bacardi Chalan S.Petraitis Lietuva 4 79,60 1 5
29 36 Matas Petraitis     Leila 2013 BH Lordano   S.Petraitis Lietuva 4 79,86 1 5
30 31 Paula Grasmane-Laše 3 1999 Etalons 2007 LATV Zeb Element Alamo G.Grasmanis JSK Montepals 8 67,64 0 8
31 18 Jūlija Ravinska 8 1984 Zafiera G 2004 KWPN Tangelo Voltaire JSK Laimīgais Pakavs JSK Laimīgais Pakavs 8 74,15 0 8
32 39 Danielius Gutkauskas   1986 Quill G 2010 LTU     G.Gutkauskas Lietuva 8 77,53 0 8
33 2 Dainis Ozols 1 1972 Pamel  2008   Pedro Manitoba D.Ozols LPJSK 4 90,85 4 8
34 7 Laura Didus   1995 Lake G 2007 LJ     G.Gutkauskas Lietuva 8 89,02 3 11
35 21 Terēze Zalte   1995 Geniuss 2011 LATV Gaultjer Cattio SIA Z/A Kocēni SIA Z/A Kocēni 12 64,65 0 12
  15 Aleksandra Voitenko     Hamiltons 2012 KWPN Van Gogh Quidam de Revel A.Voitenko JSS Kleisti       izsl.
  43 Gintare Malinauskaite   1992 Baironas 2012 BH Bacardi Lordano S.Petraitis Lietuva       izsl.
  0 Aleksandra Zumente   2005 Chandra 2003 LATV     K.Ansone RJSK Sport de Lux       izst.
  17 Anete Potošova 8 1985 For Pleasure II 2012 LATV For Lorrado   A.Potošova GK Sport       izst.
  38 Edīte Vāgnere 7 1991 Gradācija 2011 LATV Gaspars Klaids I.Rauzāne JSK Zelta Pakavs       izst.
Galvenais tiesnesis
Dainis Līvmanis