Rezultāti : ARHĪVS : 2017 : KONKŪRS 2017 : 4-5.02.2017. LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ-2017- I posms - Kleisti, Rīga :

Maršruts Nr.7. 90 cm (Art.274.5.3.) Sacensības divās fāzēs. Bez ierobežojumiem

Latvijas Ziemas Čempionāts konkūrā-2017 - I posms
2017.02.05 I fāze   II fāze  
Maršruts Nr.7- 90 cm -   Art. 274.5.3 Distance (m) 225 Distance (m) 219
 Bez ierobežojumiem Laika norma (sek) 42 Laika norma (sek) 40   I fāze       II fāze
Vieta Nr. Vārds Uzvārds Zirga vārds Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda Soda  p-ti Laiks Soda  p-ti Kopā Soda  p-ti Laiks S.p.par laiku Kopā
1 23 Annija Ane Alders Autors Atlēts J.Anis JK Erceni 0 33,66 0 0 0 30,03 0 0
  ā/k Laura Pilane Crystal Cloud Cadiljak Landgold A.Šteinberga Agates Sporta Biedrība 0 36,69 0 0 0 30,08 0 0
2 36 Kristina Zomera Quanta Costa     K.Zomera JSK Mustangs 0 35,07 0 0 0 30,21 0 0
3 19 Nikola Alīna Djubina Amadeo Ako Limits S.Pētersone Baltic Equestrian Team 0 35,27 0 0 0 30,68 0 0
4 6 Edīte Vāgnere Gradācija Gaspars Klaids I.Rauzāne JSK Zelta Pakavs 0 36,91 0 0 0 31,72 0 0
5 10 Līva  Girgensone-Čačka Cor Meum       JSK Mustangs 0 34,89 0 0 0 31,82 0 0
6 33 Megija Štrausa Dakārs Delfīns Furioso LMPF JSK Drostalas 0 38,01 0 0 0 31,85 0 0
7 26 Anastasija Popova Kardināls Rišeljē Kadijaks Rigoletto A.Blauberga Z/S Tīraines Staļļi 0 34,82 0 0 0 32,03 0 0
8 11 Ance Anna Katkovska Falko 33 Poet Hamlets A.Eglīte Z/A Kocēni 0 35,96 0 0 0 32,15 0 0
9 4 Alise Šteinberga Crystal Cloud Cadiljak Landgold A.Šteinberga Agates Sporta Biedrība 0 35,20 0 0 0 32,67 0 0
10 13 Annija Elīza Stabiņa Štormas Puaro Verdenas S.Dušele JSK Drostalas 0 35,31 0 0 0 32,69 0 0
11 39 Amanda Tartilova Čarlijs Caretino Literat A.Tartilova JSK Princis 0 35,65 0 0 0 32,77 0 0
12 18 Kitija Bilinska Kamerona Calibro Mitjutland E.Bilinskis JJS 0 34,92 0 0 0 32,93 0 0
13 15 Jaroslavs Trubanovs Ser Koliostro Stolpegard Ramses LMPF SK Drostalas 0 38,17 0 0 0 33,62 0 0
14 7 Linda Ansone Golda Gaspars Bleisbergs Liwius SIA Princis JSK Princis 0 35,56 0 0 0 33,84 0 0
15 22 Beatrise Kisiela Amarilla Rose         0 36,55 0 0 0 34,43 0 0
16 12 Anna Line Leila Levantos I Lobby B D.Kics Z/S Tīraines Staļļi 0 38,10 0 0 0 34,62 0 0
17 17 Sabīne Andersone Visage Asyz Madok S.Andersone Z/S Lielceri 0 38,50 0 0 0 35,11 0 0
18 21 Linda Josta Agilera Ado Gardegeneral S.Bertaitis SIA IES 0 37,73 0 0 0 35,50 0 0
19 28 Guntars Siliņš Lord Lux     L.Kligina JSK Mežstrazdiņi 0 40,64   0 0 36,48 0 0
20 25 Kārlis Lipšāns Cadrillis Kaptein Premium Leons L.Pētersone JSK Princis 0 33,89 0 0 4 29,64 0 4
21 9 Anastasija Čižika Revija Salana-Radiant Capatino A.Vārna JSK Kriķi 0 30,65 0 0 4 31,14 0 4
22 41 Darja Berkova Chevers Chicos Son Vāgners A.Blauberga Z/S Tīraines Staļļi 0 33,63 0 0 4 31,20 0 4
23 46 Ieva  Ziemele Ideāls       JSK Mežstrazdiņi 0 35,12 0 0 4 31,69 0 4
24 3 Veronika Milta Kvinters Karnetto Vernisažas Z/S Šarlote JSS Kleisti 0 34,75 0 0 4 32,01 0 4
25 16 Keitija Tukiša Dakāra Donnerbude II Calando IV SIA Mālnieki Mēmeles JSK  0 38,83 0 0 4 36,05 0 4
26 5 Jaroslavs Trubanovs Matrix Maestro Mango Doktors G.Zaķe SK Drostalas 0 39,23 0 0 4 36,28 0 4
27 1 Krista Lorberga Amor-Leo Acobat III Leonardo R.Jedinaka JSS Kleisti 0 38,26 0 0 4 36,37 0 4
28 42 Magdalēna Pildere Cielaviņa Alberts Bambino M.Pildere Z/S Zāgkalni 0 33,48 0 0 4 46,99 2 6
29 20 Elizabete Maija Smirnova Pina Colada Perlas Hamlets GZ Jaunbrinumi SIA Burtnieku Z/A 0 36,11 0 0 8 50,63 3 11
30 14 Žanna Metus Glory Day Graf Top Calipso A.Vasiļjevs JSK Mustangs 4 38,45 0 4        
31 37 Edīte Vāgnere Florence     I.Rauzāne JSK Zelta Pakavs 4 48,75 2 6        
32 35 Markuss Roberts Vasiļjevs Minkakatinka Mac Namara   A.Vasiļjevs JSK Mustangs 4 52,91 3 7        
33 44 Jaroslavs Trubanovs Biryuzan 8 Blokpost Zapas J.Trubanovs SK Drostalas 8 34,23 0 8        
34 27 Olga Šellere Fandango       JK Telfas 12 38,17 0 12        
35 45 Monta Pareiza Haribo Biscayo Concorde Saldus JSS Saldus JSS 8 56,13 4 12        
36 40 Nikolajs Zaicevs Agrīna Akapulko Gigants J.Jurašs SIA Burtnieku Z/A 16 40,59 0 16        
  2 Sintija Alksnīte Karero Castello Lambordžini LJF JSS Kleisti       izsl.        
  8 Liene  Bernharde Arhimeds Ako Hasans I.Grase JJS       izsl.        
  30 Sandis Ģērmanis Abaco Acobat III Lobby B S.Bertaitis SIA IES       izsl.        
  32 Anete Potošova Gerrita Gelius Gepatīts A.Potošova GKSPORT       izsl.        
  34 Annija Vārna Klasika Capatino Disko A.Vārna JSK Arizona       izsl.        
  43 Amanda Reinfelde Kleitons Calliano Irasir M.Reinfelds Z/S Atvases       izsl.        
Galvenais tiesnesis  
Dainis Līvmanis