Rezultāti : ARHĪVS : 2017 : KONKŪRS 2017 : 1-2.04.2017. LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ-2017- V posms - Kleisti, Rīga :

Maršruts Nr.9. 100 cm (Art.238.2.1) Ātruma maršruts. Piedalās amatieri

Latvijas Ziemas Čempionāts konkūrā-2017 -Vposms
2017.gada 2.aprīlis Distance(m) 400
Maršruts Nr.9-  100 cm        Art.238.2.1 Laika norma(s) 69
Vieta Nr. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda Soda p-ti Laiks S.p. p.laiku Kopā
  16 Ilze Krūmiņa 8   Pekina 2006 LATV Pedro Calando IV I.Krūmiņa JSK EquiLat 0 58,03 0 0
  15 Līva  Girgensone-Čačka 8   Cor Meum 2009 LATV Ciano Calibro L.Girgensone JSK Mustangs 0 59,24 0 0
  12 Betija Ezerkalne 8 2000 Coriandra 2010 LATV Kastilio Guido B.Ezerkalne ZA Kocēni 0 65,06 0 0
  26 Irina Grase 8   Arhimeds 2004 LATV Ako Hasans SIA TGI Baltic Equestrian Team 4 57,16 0 4
  11 Digna Kasparoviča 8   Laimīgais 2003 LATV Lords Gudrons II LJF JSS Kleisti 4 62,34 0 4
  13 Karlīna Adata 8 2000 Cleopatra 2005 LATV Cattio Poju Z/A Kocēni ZA Kocēni 4 62,86 0 4
  6 Liene  Krūmiņa 8 1999 Geiša 2012 LATV Gaultjer Cattio L.Krūmiņa JJS 4 64,67 0 4
  5 Ilona Juraša 8   Chamer 2011 LATV Chromas Hamlets SIA Jaunbrīnumi SIA Burtnieku Z/A 4 65,54 0 4
  9 Jūlija Ravinska 8 1984 Zafiera G 2004 KWPN Tangelo Voltaire JSK Laimīgais Pakavs JSK Laimīgais Pakavs 4 66,26 0 4
  17 Svetlana Lopatina 8 1986 Kardens 2006 LATV Colins Dozators S.Lopatina JSS Kleisti 8 55,44 0 8
  25 Ieva Katrīna Apalupa 8 1995 Skandi 2005 LATV Sultāns Durmans A. Apalups JSK Erceni 8 58,59 0 8
  19 Elizabete Reinholde 8 1999 Lalibela 2007 LATV Lord Picasso Lemon K.Reinholde JJS 8 60,29 0 8
  23 Aija Patmalniece 8 1985 Monte Kristo 2005 LATV Matriks Lugano A.Patmalniece RJSK Sport de Lux 8 61,12 0 8
  14 Sabīne Andersone 8 1985 Visage 2008 Pl Asyz Madok S.Andersone Z/S Lielceri 8 62,00 0 8
  ā/k Aleksandra Zumente 4 2003 Florentea 2003       D.Bērziņa RJSK Sport de Lux 8 63,34 0 8
  ā/k Aleksandra Griščenko 4 2001 Krespo 2008 LATV     A.Griščenko JSK Temperaments 8 64,14 0 8
  22 Linda Mežgaile 8 1986 Gīrs 2000 LATV Guido Hamlets A.Šakurovs Rīgas jātnieku klubs 8 79,89 3 11
  20 Linda Ansone 8   Golda 2011 LATV Gaspars Bleisbergs Liwius SIA Princis JSK Princis 12 57,44 0 12
  ā/k Laura Piļāne 5 2002 Cristal Cloud 2010 LATV Cadiljak Landgold A.Šteinberga Agates Sporta Biedrība 12 60,51 0 12
  4 Irina Grase 8   Silver Rose 2008 LATV Sandreo Rebel Z SIA TGI Baltic Equestr. Team 12 65,71 0 12
  7 Veronika Milta 8 1963 Kvinters 2005 LATV Karnetto Vernisažas Z/S Šarlote JSS Kleisti 12 74,14 0 12
  24 Beāte Rapa 8 1991 Akords 2003 LATV Audi Quattro   R.Rapa Z/S Lielceri 8 87,83 5 13
  21 Sandis Ģērmanis 8 1993 Agilera 2011 LATV Ado Gardegeneral S.Bertaitis JSK IES 24 59,96 0 24
  ā/k Anna Annija  Alsiņa 4 2003 Gineja 2011 LATV Giness Maratons A.Stafecka Z/S Tīraines Staļļi       izsl.
  27 Ilona Juraša 8   Ahā 2009 LATV Aromāts Hamlets SIA Jaunbrīnumi SIA Burtnieku Z/A 0 0,00 0 0
Galvenais tiesnesis  
Dainis Līvmanis