Nolikumi : ARHĪVS : 2017 :

05-08.2017

==== LATVIJĀ ====
 
1.05.2017. ZĀGKALNU KAUSS 2017 (USMAS EZERA KRASTĀ) - „ZĀGKALNI”, RENDAS PAG., KULDĪGAS NOV.
6-7.05.2017. LJF KAUSS KONKŪRĀ-2017- I POSMS - KLEISTI, RĪGA
7.05.2017. IEJĀDES SACENSĪBAS EKVI 2017 - Z/S EKVI, „RASAS”, EIMURI, CARNIKAVAS NOV.
13.05.2017. LJF SPORTA CENTRA „KLEISTI” KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - KLEISTI, RĪGA
14.05.2017. GARKALNES NOVADA UN PIERĪGAS PAŠVALDĪBU KAUSS KONKŪRĀ 2017 - “KRIĶI“, GARKALNES NOV.
14.05.2017. LJF IESKAITES SACENSĪBAS PAJŪGU BRAUKŠANĀ „TĒRVETES PAVASARIS” - TĒRVETES NOV.
20-21.05.2017. LJF KAUSS KONKŪRĀ-2017- II POSMS - KLEISTI, RĪGA
27.05.2017. LJF KAUSS IEJĀDĒ – 2.POSMS - SACENSĪBU PROGRAMMA
27-28.05.2017. VANILLA TRAVEL TURNĪRS KONKŪRĀ - 1.POSMS - JAUNO JĀTNIEKU SKOLA, „ZUSTRENES”, INČUKALNA NOV.
3-4.06.2017. LJF KAUSS KONKŪRĀ-2017- III POSMS - KLEISTI, RĪGA
10.06.2017. TRENIŅSACENSĪBAS KONKŪRĀ - “ZELTA RATI”, ĶEKAVA
10-11.06.2017. BALTIC DRESSAGE LEAGUE , LATVIA -2017 - KLEISTI, RĪGA, LAT
10-11.06.2017. BALTIC DRESSAGE LEAGUE , LATVIA -2017 - PROGRAMMA (LAT)
10-11.06.2017. BALTIC DRESSAGE LEAGUE , LATVIA -2017 - PROGRAMME (EN)
1-2.07.2017. (PĀTCELTS UZ 8-9.07.) LJF KAUSS KONKŪRĀ-2017- IV POSMS - KLEISTI, RĪGA
7-9.07.2017. „BALTIJAS KAUSS 2017” II POSMS PAJŪGU BRAUKŠANĀ UN „ĶEKAVAS NOVADA DOMES KAUSS 2017” IZCĪŅA - „BRAUERI – 1”, ĶEKAVAS PAG., ĶEKAVAS NOV.
8.07.2017. LATVIJAS JAUNATNES OLIMPIĀDES SACENSĪBAS JĀTNIEKU SPORTĀ - KLEISTI, RĪGA
8.07.2017. LATVIJAS JAUNATNES OLIMPIĀDES SACENSĪBAS JĀTNIEKU SPORTĀ - SACENSĪBU PROGRAMMA
8-9.07.2017. LJF KAUSS KONKŪRĀ-2017- IV POSMS - KLEISTI, RĪGA
15.07.2017. GREEN HORSE KAUSS IEJĀDĒ - “BIRZĪTĒS”, TĪNŪŽU PAG., IKŠĶILES NOV.
29.07.2017. „CESVAINES KAUSS” - „PAKAVS”, CESVAINES NOV.
22-23.07.2017. VANILLA TRAVEL TURNĪRS KONKŪRĀ - 2.POSMS - JJS, „ZUSTRENES”, INČUKALNA NOV.
22-23.07.2017. (PĀRCELTS UZ 16-17.09) LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ - KLEISTI, RĪGA
22-23.07.2017. (PĀRCELTS UZ 16-17.09) LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM, JAUNAJIEM JĀTNIEKIEM UN BĒRNIEM (IEJĀDE) - KLEISTI, RĪGA
23.07.2017. (PĀRCELTS UZ 16-17.09) LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ 2017 - KLEISTI, RĪGA
27-30.07.2017. CSI2*-W, CSIYH1* - KLEISTI, RĪGA, LAT
28.07.2017. NACIONĀLĀS SACENSĪBAS ZIRGIEM LĪDZ 5 G.V. UN BĒRNIEM LĪDZ 16 G.V. CSI2*-W/CSIYH1* RĪGA-2017 SACENSĪBU PROGRAMMĀ - KLEISTI, RĪGA
28-30.07.2017. WORLD CUP CSI2*-W/CSIYH1* RĪGA –2017 PASAULES KAUSA CENTRĀLEIROPAS ZONAS POSMA SACENSĪBAS ŠĶĒRŠĻU PĀRVARĒŠANĀ JĀTNIEKU SPORTĀ KVALIFIKĀCIJA PASAULES SPĒLĒM 2018 - SACENSĪBU PROGRAMMA
29.07.2017. „CESVAINES KAUSS” - „PAKAVS”, CESVAINES NOV.
5.08.2017. “ZĀĢERU KAUSS” - ĪVANDES PAG., KULDĪGAS NOV.
5.08.2017. FEI WORLD DRESSAGE CHALLENGE 2017 - KLEISTI, RĪGA
5.08.2017. LJF KAUSS PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - KLEISTI, RĪGA
29-30.04,27.05,6.08.2017. LJF KAUSA IZCĪŅAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ – 2017.G - KLEISTI, RĪGA
6.08.2017. LJF KAUSA IZCĪŅAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ – 2017.G - 3.POSMS - SACENSĪBU PROGRAMMA
6.08.2017. TURNĪRS KONKŪRĀ „RŪJIENAS KAUSS” - RŪJIENAS STADIONS, RŪJIENA
12-13.08.2017. LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ - 2017 PIEAUGUŠAJIEM, JAUNAJIEM JĀTNIEKIEM, JUNIORIEM, BĒRNIEM, PONIJU JĀTNIEKIEM, AMATIERIEM UN JAUNZIRGIEM - KLEISTI, RĪGA
17.06,13.08.2017. „DROSTALU” KAUSS IEJĀDĒ 2017 - „DROSTALĀS”, IECAVAS NOV.
19-20.08.2017. X VISLATVIJAS ZIRGU DIENAS - JJS, „ZUSTRENES”, INČUKALNA NOV.
25-27.08.2017. BALTIJAS KAUSS III POSMS PAJŪGU BRAUKŠANĀ, LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS, KOCĒNU KAUSS PAJŪGU BRAUKŠANĀ - „ZIRGAUDZĒTAVA KOCĒNI”, „ASTRAS”, KOCĒNU PAG., KOCĒNU NOV.
25.08.2017. KOCĒNU KAUSS 2017 IEJĀDĒ - „ZIRGAUDZĒTAVA KOCĒNI”, „ASTRAS”, KOCĒNU PAG., KOCĒNU NOV.
26.08.2017. KOCĒNU KAUSS 2017 KONKŪRĀ - „ZIRGAUDZĒTAVA KOCĒNI”, „ASTRAS”, KOCĒNU PAG., KOCĒNU NOV.
26-27.08.2017. “DROSTALU KAUSS 2017” - „DROSTALĀS”, IECAVAS NOV.
   
=== CITĀS VALSTĪS ===
28.04-1.05.2017. CSI3*, CSI1*, CSIYH1* - MAUBEUGE, FRA
28.04-1.05.2017. CSI2*, CSI1*, CSIYH1*, CSIAM-B - MANTES LA JOLIE, FRA
29.04-1.05.2017. CDIP, CDIU25 - MANNHEIM, GER
3-7.05.2017. CAI2*-H4/2/1, CAI2*-P4/2/1, CAIY2*-H2/1, CAIY2*-P2/1, CAIJ2*-H2/1, CAIJ2*-P2/1, CAICH2*-P1 - DORTHEALYST, DEN
4-7.05.2017. GRAND PRIX CLASSIC - CSIOCH / CSIOJ / CSIOY / CSIU25 / CSIP - FONTAINEBLEAU, FRA
4-8.05.2017. CSI3*, CSI1*, CSIYH1*, CSIAM-B - LE TOUQUET, FRA
5.05.2017. CRI3*, CRIJ3*, CRIYR3* - KOZLOVICE, CZ
6-7.05.2017. HARMONY PARK SPRING CUP - VAZGAIKIEMIS, LTU
10-12.05.2017. BALMORAL SHOW - CSI2* - BALORAL PARK, IRELAND
11-14.05.2017. CDIJ, CDIY, CDIP, CDIU25, CDICH, YOUNG HORSES - ST. MARGARETHEN, AUT
11-14.05.2017. CDI3*, CDIJ, CDIY, CDIP, CDIU25, CDICH, CDIAM, YOUNG HORSES - SEGOVIA, ESP
11-14.05.2017. CSI2* / CSI1*/ CSIYH / CSIAM-B - FONTAINEBLEAU - GRAND PARQUET, FRA
11-14.05.2017. CSI2*, CSI1* - STRAZEELE, FRA
11-14.05.2017. CSI2*, CSI1*, CSIYH1* - Equestrian Centre De Peelbergen - Kronenberg, NED
10-14,17-21.05.2017. CSI2*, CSIYH1*, CSIU25-A, CSICH-A - MAGNA RACINO-EBREICHSDORF, AUT
17-21.05.2017. CAI2*-H4/2/1, CAI2*-P4/2/1, CAI-YH1 5/6/7YO - VIECHTWANG, AUT
18-21.05.2017. AMADEUS JUNIOR SPECIALS - CSIOY, CSIOJ, CSIOP, CSIOCH, CSIU25-A, CSNP-A, CSNCH-A - LAMPRECHTSHAUSEN, AUSTRIA
19-21.05.2017. CSI*/CSI AM-B CIRCUIT GOLD TOUR - BARBASTE, FRA
19-21.05.2017. CAI2*-H2, CAI3*-H2 - CEFA, ROU
24-28.05.2017. CDI2*, CDIJ, CDIY, CDIP, CDICH, YOUNG HORSES - SAINT-PETERSBURG, RUSSIA
24-28.05.2017. CSIO5*, CSIYH1* - PIAZZA DI SIENA, ROME, ITALY
25-28.05.2017. CDI-W, CDI3*, CDIJ, CDIY, CDIP, CDICH, YOUNG HORSES - LIPICA, SLO
25-28.05.2017. GOLDEN ROCKS JUMP - CSI2*, CSIYH1*, CSIAM-B - ARNAS SAUVAGEONNE, FRA
25–28.05,1-4.06.2017. HORSEMARKER EQUESTRIAN SUMMER TOUR 2017 - CSI1* / CSIYH1* AND NATIONAL CLASSES - “HORSEMARKET” RIDING CENTER, KLAIPĖDA, LTU
1-4.06.2017. CSI1*, CSIYH1*, CSIJ-A, CSICH-A - 163 PLOPI EQUESTRIAN CLUB / PREJMER, BRASOV, ROU
2-5.06.2017. CSI3*, CSI1*, CSIYH1* - BETHUNE, FRA
3-5.06.2017. CSI1*, CSIYH1*, CSIP, CSIAM-B - CLUNY EQUI-VALLEE, FRA
3-5.06.2017. CSI2* - MULLINGAR EQUESTRIAN CENTRE, IRL
8-11.06.2017. CSI3*, CSIAM-B - HARDELOT, FRA
8-11.06.2017. «THE EQUESTRIAN SPRINGBREAK« - CSI1* CSI YH1* - WIENER NEUSTADT, AUT
8-11.06.2017. CSI3*, CSIYH*, CSIAMB - LONS LE SAUNIER, FRA
8-11.06.2017. CSI2*, CSI1*, CSIYH1* - HIPPISCH PARC ASTEN - ASTEN, NED
8-11.06.2017. CDI4*, CDI1*, CDICh, CDIYm, CDIJ, Young Horses - ACHLEITEN, AUT
9-11.06.2017. CSI2*, CSI1* - TOR DI QUINTO, ROMA, ITALY
10-11.06.2017. MARIA CARRIAGE 2 0 1 7 COMBI CUP III LEG/ I LEG OF EST NF DRIVING CUP - MARIA FARMSTEAD, KÕPU VILLAGE, TÕSTAMAA PARISH, PÄRNU COUNTY, EST
10-11.06.2017. ZAWODY REGIONALNE W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY - MIKOŁAJEWO, POL
14-18.06.2017. CSI2*, CSI1*, CSIYH1* - DEAUVILLE CEDEX, FRA
14-18.06.2017. CAI3*-H1/P1, CAI2*-H1/P1, CAI-YH1 5/6/7yo - Dillenburg, Germany
15-18.06.2017. CAI3*-H2, CAI3*-P4/2/1, CAI2*-H4/2/1, CAI2*-P4/2/1, CAIY2*-H1, CAIY2*-P1, CAIJ2*-P1, CAICH2*-P1 - ALTENFELDEN, AUT
15-18.06.2017. CSI2*-W, CSIYH1*, CSIJ-B, CSICh-B - OTRADA, MOSCOW, RUS
16-18.06.2017. ЖК «ФЕДОСКИНАСКАЯ СЛОБОДА» Cup - III stage - «Maxima Stables», Moscow reg., RUS
16-18.06.2017. CSI2*/CSI1*/CSIYH1* - LIER – AZELHOF, BEL
16-18.06.2017. CDI-W, CDI3*, CDIJ, CDIP, CDICH - BRNO, CZE
16-18.06.2017. MEMORY OF TIBOR PETTKÓ-SZANDTNER - CSI2*-W, CSIYH1*, CSIU25-A - MÉNESBIRTOK EQUESTRIAN ASSOCIATION BáBOLNA, HUN
17-18.06.2017. DRESSAGE AND SHOW JUMPING COMPETITION FOR YOUNG RIDERS „YOUNG RIDERS FEAST 2017“ - VAZGAIKIEMIS, PRIENAI DISTRICT, LTU
22-25.06.2017. CSI3*-W, CSIYH1*, CSIU25-A, CSIJ-A - ESC Olomouc, CZE
24-25.06.2017. CDI2*, CDIAM, CDIP, CDICH, CDIJ, CDIY, CDIU25, CDIYH - VALE FERREIROS, ABRANTES, PORTUGAL
28.06-2.07.2017. CAI3*-H2/1, CAI3*-P4, CAI3*-H4 WCUPQ (OUTDOOR) - NEBANICE, CZE
28.06-2.07.2017. CSIOY, CSIOJ, CSIOP, CSIOCH, CSIU25-A, NBCH PONY CAT. II + III - HAMMARÖ, HÄSTVIKEN, SWE
29.06-2.07.2017. CAI2*-P4/2/1 - SCHWAIGANGER, OBB., GERMANY
29.06-2.07.2017. CAI2*-H4/2/1, CAI3*-H2/1, CAI2*-P2/1, CAI3*-P1, CAIY1*-H1, CAIY1*-P1, CAIY2*-P1, CAIJ1*-H1, CAIJ1*-P1, CAIJ2*-P1 - OLUSTVERE, EST
29.06-2.07.2017. CSI2*, CSI1*, CSIAM-B - SANDILLON, FRA
29.06-2.07.2017. CSI3*-W, CSIYH1* - DERBY, ST PETERSBURG, RUS
29.06-2.07.2017. CPEDI3* - HAMMARÖ, SWE
1-2.07.2017. BALTIC DRESSAGE LEAGUE 2017 ESTONIA - RUILA EQUESTRIAN CENTRE, EST
27.06-2.07,4-9.07.2017. EQUESTRIAN SUMMER CIRCUIT - CSI2* CSI YH1* - WIENER NEUSTADT, AUSTRIA
5-9.07.2017. CSI3*, CSIYH1*, CSIAM-A, CSIAM-B - SPANGENBERG, GERMANY
6-9.07.2017. CSI2*, CSI1*, CSIYH1*, CSIAM-B - SANCOURT, FRA
12-16.07.2017. CSI2*, CSI1*, CSIAM-B - BLAYE, FRA
13-15.07.2017. (CANCELLED) CDI2*, CDIP, CDICH - ŽAGARĖ, LIT
13-16.07.2017. CSI2*-W, CSIYH1* - ŽAGARĖ, LIT
13-16.07.2017. “ŽAGARĖ CHERRY FESTIVAL” NATIONAL JUMPING COMPETITIONS - “MIRAŽAS”, ŽAGARĖ, LIT
13-16.07.2017. CSI2*, CSIAM-B - GRENOBLE, FRA
14-16.07.2017. CAI2*-H4/2/1, CAI2*-P4/2/1 - MEZőHEGYES, HUN
14-16.07.2017. CSIV-B, CSIAM-B - DEAUVILLE, FRA
15-16.07.2017. OPEN LITHUANIAN EVENTING CHAMPIONSHIP - SPORT CLUB MUSTANGAS, KAČĖNŲ VILLAGE., JAŠIŪNAI MUNICIPALITY, ŠALČININKAI DISTRICT, LTU
(3-16,17-)21-23.07.2017. TM EQUESTRIAN TRAINING, COMPETITION, SHARING AND FUN FOR YOUNG AMATEUR RIDERS - EQUESTRIAN STADIUM, COMPIEGNE, FRA
12-16,19-23.07.2017. CSI3*, CSI1*, CSIYH1*, CSIU25-A, CSIJ-A, CSICH-B - WILKÓW, JAKUBOWICE, POL
19-23.07.2017. CSI3*, CSI1* - MEGEVE, FRA
20-23.07.2017. CAI2*-H2/1, CAI2*-P4/2/1, CAIY2*-H2/1, CAIY2*-P2/1, CAIJ2*-H2/1, CAIJ2*-P2/1, CAICH2*-P1 - SAVIJÄRVI, SIPOO, FIN
21-23.07.2017. CSI 1* / CSI AM B / CSI JB / CSI P - LE MANS BOULERIE JUMP, FRA
21–23,27-30.07.2017. GRAND PRIX CLASSIC - CSI3* -CSI2* -CSI1* - CSIYH* - CSIAM-B - FONTAINEBLEAU,FRA
1-6.08.2017. VAULTING - CH-EU-V, CH-M-V - MAGNA RACINO, EBREICHSDORF, AUT
3-6.08.2017. LONGINES DEAUVILLE CLASSIC - CSI3* / CSI1* - DEAUVILLE, FRA
3-6.08.2017. CSI1*, CSIL1*, CSIAM-B - NICE, FRA
4-6.08.2017. LITHUANIAN OPEN SHOW JUMPING CHAMPIONSHIP 2017 - RIDING SPORT CLUB „AUDRUVIS“ ZINIŪNŲ VILLAGE, JONIŠKIS DISTRICT
9-13.08.2017. FEI EUROPEAN CHAMPIONSHIPS FOR YOUNG RIDERS, JUNIORS & CHILDREN 2017 - ROOSENDAAL, NED
10-13.08.2017. CSI2*, CSI1*, CSIYH1* - DOMAINE DE CHAMPBURCY, FRA
10-13.08.2017. CSI3*, CSI1* - OPGLABBEEK, BEL
11-13.08.2017. NORMANDIE HORSE SHOW - CSI3*, CSI1* - SAINT-LÔ, FRA
17-20.08.2017. CSI2*, CSIYH1* - IVANOVSKOE, RUS
10-11.06,1-2.07,19-20.08.2017. BALTIC LEAGUE DRESSAGE GENERAL RULES 2017
19-20.08.2017. BALTIC DRESSAGE LEAGUE, LITHUANIA - 2017 - ZAGARE, LITHUANIA
19-23.08.2017. CH-EU-PED - GÖTEBURG, SWEDEN
17-19,22-24.08.2017. CSI2*, CSI1*, CSIL1*, CSIYH1*, CSIAM-B - AUVERS, FRA
15-20,22-27.08.2017. EQUESTRIAN SUMMER CIRCUIT - CSI2* CSI YH1* - WIENER NEUSTADT, AUT
24-27.08.2017. CSI2*, CSIYH1*, CSIAM-B - MAISONS-LAFFITTE, FRA
25-27.08.2017. CAI2*-H4/2/1, CAI2*-P4/2/1, CAIY2*-H1, CAIY2*-P2/1, CAIJ2*-H1, CAIJ2*-P2/1, CAICH2*-P1, CAI-YH1 5/6/7YO - STADL-PAURA, AUT
26-27.08.2017. LITHUANIAN OPEN SHOW JUMPING AMATEUR CHAMPIONSHIP 2017 - „CIVINSKŲ ŽIRGAI”, RAUDONVARIS VILLAGE, VILNIUS DISTRICT., LTU