Maršruts Nr.6. 105 cm (Art.238.1.1) Sacensības ar jātnieka darbības stila vērtējumu. Piedalās bērni līdz 16g.v.
LJF Kauss II posms
Maršruts Nr.6- 105 cm Art.238.1.1.
20-21.05. 2017
i.v
Vārds
Uzvārds
Gr.
Dz. gads
Zirga vārds
Dz. gads
Šķirne
Tēvs
Mātes tēvs
Zirga īpašnieks
Komanda
1
Madara
Pētersone
4
2004
Kapteinis Cukurs
2002
LS
Calliano
Kosmoss
SIA Princis
JSK Princis
8
8.2
8
8.07
8.07
67.26
2
Tīna
Dreimane
4
2003
Odalisque De Monty
2002
SF
Corland
Tenor De La Cour
N.Dreimane
JJSK Mezdruvas-1
7.8
7.75
8.2
7.92
7.92
73.71
3
Madara
Rūdele
4
2001
Aronia
2008
LS
Antonio
Atvars
A.Rūdele
JSK EquiLat
7.7
7.6
7.8
7.70
7.7
74.76
4
Kārlis
Lipšāns
4
2004
Lordans
2007
LS
Bleisbergs Liwius
Ramses
K.Lipšans
JSK Princis
7.95
7.85
7.7
7.83
0.5
7.33
66.6
4
Elizabete
Griķe
4
2001
Ledions
2006
LS
Landgold
Donnerbube II
SIA Mālnieki
Mēmeles JSK
7.2
7.3
7.5
7.33
7.33
65.03
ā/k
Elizabete Maija
Smirnova
4
2000
Lavella
2005
OLD
Luxius
Landadel
J.Jurašs
SIA Burtnieku Z/A
7.25
7.2
7.5
7.32
7.32
80.49
6
Laura Luize
Leinerte
4
2003
Cabaletta(Colta)
2008
OLD
A.Šakurovs
7.4
7.45
7
7.28
7.28
65.95
7
Kārlis
Lipšāns
4
2004
Alfi Van De Zeept
2000
BS
Canadian River
Major de la Cour
L.Pētersone
JSK Princis
7.3
7.2
6.9
7.13
7.13
75.32
8
Žaklīna
Orlando
2005
Remarks
2002
LS
Radiants
Calando IV
Ž.Jegorova
JSS Kleisti
7
7.1
7
7.03
7.03
75.3
9
Paula
Pikāne
4
2003
Kelly
2010
LS
Calano 2
Legato
L.Pikāne
Z/s Lielceri
6.9
7
7.1
7.00
7
74.32
10
Anna
Line
4
Leila
2010
LS
Levantos I
Lobby B
D.Kics
Z/S Tīraines Staļļi
6.8
6.7
7.3
6.93
6.93
81.16
11
Agnese
Kroiča
4
2001
Luzi
2011
LS
Colard
Stedinger
I.Kroiča
Veti Active
6.8
6.85
6.9
6.85
6.85
64.93
12
Adriāna Anna
Arāja
4
2004
Conterina
2008
HOL
Contendro II
Lorino
A.A.Arāja
RJSK Sport de Lux
6.8
6.9
6.7
6.80
6.8
71.87
13
Tīna
Dreimane
4
2003
Picasso
2006
LS
Pikachu De Muze
Copernik
N.Dreimane
JJSK Mezdruvas-1
6.6
6.75
7
6.78
6.78
65.35
14
Kitija
Bilinska
4
2003
Nilla
2010
LS
Neapoļ
Leuthen I
SIA Princis
JJS
6.7
6.75
6.7
6.72
6.72
73.77
15
Denīze
Hazane
4
2002
Colibri
2011
LS
Calliano
Bleisbergs Liwius
M.Jautre
RIT Team
6.8
6.5
6.8
6.70
6.7
68.33
16
Annija
Ane
4
2004
Alders
2006
LS
Autors
Landgold
J.Anis
JK Erceni
6.5
6.5
6.9
6.63
6.63
65.74
17
Madara
Kalve
4
2002
Laska
2003
BUD
S.Šakurovs
Rīgas JK
6.15
6.3
6.2
6.22
6.22
68.34
18
Megija
Štrausa
4
2004
Elegance
2010
Emir
LMPF
JSK Drostalas
5.6
5.5
5.7
5.60
6.2
6.2
120.51
19
Aleksandra
Nikonova
4
2003
Rio-Rio
2011
DR
Perina
Jokers
A.Ozoliņa
JSK Atēna
6.2
5.8
6.1
6.03
6.03
73.65
20
Aleksandra
Griščenko
4
2001
Krespo
2008
LS
A.Griščenko
JSK Temperaments
6.5
6.3
6.5
6.43
0.6
5.83
84.5
21
Kitija
Bilinska
4
2003
Kamerona
2006
LS
Calibro
Mitjutland
E.Bilinskis
JJS
6.2
6.3
6.4
6.30
0.5
5.8
65.52
22
Santa
Vibāne
4
Dreifs
1996
LS
Dolārs
Flaudis
SIA Princis
JSK Princis
6
6.05
6.8
6.28
0.5
5.78
58.75
23
Keitija
Tukiša
4
2003
Dakāra
2003
LS
Donnerbude II
Calando IV
SIA Mālnieki
Mēmeles JSK
6
6
6.6
6.20
0.5
5.7
63.29
24
Aleksandra
Zumente
4
2005
Chandra H
2003
LS
Chasseur
Drosselkland
K.Ansone
RJSK Sport de Lux
6.1
6
6.1
6.07
0.5
5.57
61.31
25
Džuljeta
Jēkabsone
4
2002
Contests
2008
LS
Capo
Amons
D.Zepa
JSK Kriķi
5.9
5.7
5.9
5.83
0.5
5.33
76.36
26
Elza
Vārna
4
2004
Kalēna
2010
LS
Carleone
Don Weltmayer
M.Škapare
Lejnieki
5.8
5.8
5.8
5.80
0.5
5.3
69.5
27
Elizabete
Skudra
4
2001
Palse
2011
LS
Princis-Prince
Bleisbergs Liwius
A.Skudra
SK GK Sports
5.8
5.3
6
5.70
0.5
5.2
67.77
28
Anna Annija
Alsiņa
4
2003
Princis
2006
LW
Pegass
Devējs
SIA Muitnieki
Z/S Tīraines Staļļi
6.4
6.6
6.50
1.5
5
81.31
29
Daniela
Briņķe
4
2002
Pikarda
2009
LS
Princis-Prince
Calliano
A.Briņķe
JJS
6.1
5.9
6.2
6.07
1.8
4.27
96.75
Annija Elīza
Stabiņa
4
2004
Štormas
2008
LT
Puaro
Verdenas
S.Dušele
JSK Drostalas
0.5
b/v
Marija Luīze
Straumane
4
2002
Cpaiross
2010
LS
Carleone
Librets
M.Škapare
Lejnieki
0.00
izsl
Heidija
Krastiņa
6
2003
Ruanda
2005
Žemaičiju
M.Pinte
Saldus JSS
izsl
Eva
Vinava
Gracius
JSK Princis
izsl
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX