Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2017 : 8.07.2017. Latvijas Jaunatnes Olimpiādes sacensības jātnieku sportā - Kleisti, Rīga :

Iejāde

 
VII Latvijas Jaunatnes Olimpiāde
Sporta veids: Jātnieku sports                          
Disciplīna: iejāde                          
Rīgā, 2017. gada 08. jūlijā             Tiesnesis   H Maija Kleinberga            
REZULTĀTU PROTOKOLS   Tiesnesis   C Ginta Vilde            
                    Tiesnesis   B Kristīne Lisovska            
Vieta Vārds Uzvārds Dz. Dzimš. Pašvaldība Zirga vārds Zirga īpašnieks Tiesnešu vērtējums kļūda Summa %
gads H % vieta C % vieta B % vieta
                                       
1 Aleksandra Sīle Siev. 2002 Rīgas pilsēta Lauren E.Sīle 210,5 70,167 1 209,0 69,667 3 206,0 68,667 1   625,5 69,500
2 Sintija Ģīle Siev. 2001 Babītes novads Gundega A.Kukaine 205,5 68,500 2 209,5 69,833 2 206,0 68,667 1   621,0 69,000
3 Rihards Brīnums Vīr. 2002 Carnikavas novads Racconigi I.Baranovska 197,0 65,667 9 210,0 70,000 1 199,5 66,500 4   606,5 67,389
4 Ilva Lazdiņa Siev. 2000 Carnikavas novads Flamenco A.Mainiece 204,0 68,000 3 202,5 67,500 6 198,0 66,000 6   604,5 67,167
5 Laura Jērāne Siev. 2003 Rīgas pilsēta Lavanda Biedrība "LJF" 198,5 66,167 5 199,0 66,333 8 201,5 67,167 3   599,0 66,556
6 Dominika Lela Siev. 2003 Rīgas pilsēta Hiltons Biedrība "LJF" 197,5 65,833 8 198,5 66,167 10 199,5 66,500 4   595,5 66,167
7 Ieva Renāte Pētersone Siev. 2002 Ozolnieku novads Karlo I.R.Pētersone 198,0 66,000 6 203,0 67,667 5 194,0 64,667 8   595,0 66,111
8 Anastasija Kluikova Siev. 2000 Rīgas pilsēta Lando Biedrība "LJF" 195,5 65,167 10 204,0 68,000 4 191,5 63,833 9   591,0 65,667
9 Alese Greta Baranovska Siev. 2002 Ozolnieku novads Iron Lady D.Baranovska 195,5 65,167 10 198,5 66,167 10 194,5 64,833 7   588,5 65,389
10 Žanna Kudinova Siev. 2001 Rīgas pilsēta Shamrock Ž.Kudinova 198,0 66,000 6 199,0 66,333 8 188,5 62,833 12   585,5 65,056
11 Betija Anemarija Ezerkalne Siev. 2002 Kocēnu novads Columbs SIA "ZA Kocēni" 201,5 67,167 4 193,0 64,333 12 190,0 63,333 10   584,5 64,944
12 Darja Jariga Siev. 2001 Ķekavas novads Crystal Claud A.Šteinberga 193,0 64,333 12 200,0 66,667 7 186,0 62,000 14   579,0 64,333
13 Rebeka Japiņa Siev. 2002 Carnikavas novads Basnja M.Grundule 188,0 62,667 16 189,5 63,167 13 188,0 62,667 13   565,5 62,833
14 Keita Filatova Siev. 2001 Ozolnieku novads Kalando S.Dombrovska 193,0 64,333 12 185,0 61,667 17 186,0 62,000 14   564,0 62,667
15 Marija Japiņa Siev. 2002 Carnikavas novads Basnja M.Grundule 192,0 64,000 14 188,5 62,833 14 180,5 60,167 19   561,0 62,333
16 Poļina Politiko Siev. 2003 Rīgas pilsēta Hiltons Biedrība "LJF" 187,0 62,333 18 184,0 61,333 19 189,5 63,167 11   560,5 62,278
17 Keita Amanda Rava Siev. 2002 Engures novads Safirs K.Rava 185,5 61,833 20 183,0 61,000 20 186,0 62,000 14   554,5 61,611
18 Valērija Guste Siev. 2002 Ozolnieku novads Kadrija J.Guste 185,0 61,667 22 185,5 61,833 16 183,0 61,000 18 1 553,5 61,500
19 Patrīcija Rita Bembere Siev. 2001 Bauskas novads Charme Helena SIA "Mālnieki" 188,0 62,667 16 179,5 59,833 21 183,5 61,167 17   551,0 61,222
20 Anastasija Novikova Siev. 2002 Rīgas pilsēta Lando Biedrība "LJF" 186,0 62,000 19 187,5 62,500 15 176,0 58,667 22   549,5 61,056
21 Elizabete Hudko Siev. 2002 Rīgas pilsēta Hilmenda A.Mangale 185,5 61,833 20 185,0 61,667 17 176,5 58,833 21 1 547,0 60,778
22 Elizabete Krista Juraša Siev. 2002 Burtnieku novads Hertog Jan SIA"IGLvetserviss" 190,5 63,500 15 178,0 59,333 22 169,5 56,500 24   538,0 59,778
23 Beāte Marta Untāle Siev. 2001 Bauskas novads Ebony Shakira B.M.Untale 180,0 60,000 23 178,0 59,333 22 178,5 59,500 20   536,5 59,611
24 Helēna Tomingas Siev. 2002 Salaspils novads Darling of Fortune I.Krūmiņa 175,5 58,500 24 168,5 56,167 24 170,0 56,667 23 1 514,0 57,111
                                       
  Galvenais tiesnesis _________________________Anita Mangale Sekretāre_________________________Tatjana Sadovina