Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2017 : 8.07.2017. Latvijas Jaunatnes Olimpiādes sacensības jātnieku sportā - Kleisti, Rīga :

Konkūrs

Latvijas Jaunatnes Olimpiādes sacensības jātnieku sportā
2017. gada 8. jūlijs
Maršruts Nr.1     Art. 274.5.3 110 cm Distance (m) 333 Distance (m) 320
Laika norma (sek) 53 Laika norma (sek) 55
Vieta Nr. Jātnieka vārds Uzvārds Jātnieka dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Krāsa Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Sporta klubs Pašvaldība Soda  p-ti Laiks S.p.par laiku Kopā Soda  p-ti Laiks S.p.par laiku Kopā Punkti
1 11 Elizabete Krista  Juraša 2002 Lagūna N 2003 LS Bēra Land Lover Gotārs SIA IGL vet serviss SIA Z/A Kocēni Burtnieku novads 0 48,42 0 0 0 36,79 0 0 30
2 3 Tīna Dreimane 2003 Picasso 2007 LS Sirma A Pichachu The Muze Kopernik N. Dreimane JSK Meždruvas Garkalnes novads 0 45,43 0 0 0 36,80 0 0 25
3 2 Madara Rūdele 2001 Aronia 2008 LS Bēra Antonio Atvars A.Rūdele JSK EquiLat Salaspils novads 0 46,65 0 0 0 40,49 0 0 22
4 19 Emīlija Elizabete Zandere 2000 Lādoga 2009 LS Bēra Louis J Guido E.E.Zandere RJSK Sport de Lux Olaines novads 0 52,95 0 0 0 41,93 0 0 20
5 1 Agnese Kroiča 2001 Luzi 2011 LS Bēra Colard Stedinger I.Kroiča VETI ACTIVE Kokneses novads 0 47,18 0 0 0 42,85 0 0 18
6 5 Deniza Hazane 2002 Dinella 2008 KWPN Bēra Warrant Coriano RIT Team Rit Team Ādažu novads 0 48,04 0 0 4 41,17 0 4 16
7 4 Anna Ruķere 2000 Cleo 2012 LS Bēra Colard Levantus i R.Ruķeris RJSK Sport de Lux Ķekavas novads 0 47,59 0 0 8 47,27 0 8 15
8 8 Elīna Kalniņa 2001 Funny Grace 2005 ZW Bēra Fouguet Charisma R.Jurašs Valmiermuižas JS Burtnieku novads 4 42,64 0 4         14
9 7 Anna Annija Alsiņa 2003 Krīgers 2005 LW Bēra Calvados 87 Sacramento son A. Stafecka Z/S Tīraines Staļļi Mārupes novads 4 47,97 0 4         13
10 15 Betija Anemarija Ezerkalne 2000 Coriandra 2010 LS Dūkana Kastilio Guido B.Ezerkalne SIA Z/A Kocēni Kocēnu novads 4 48,61 0 4         12
11 12 Kitija Bilinska 2003 Nilla 2010 LS Bēra Neapoł Leuthen I E. Bilinskis JJS Stopiņu novads 4 48,67 0 4         11
12 13 Daniela  Brinķe 2002 Pikarda 2009 LS Sirma Princis-Prince Calliano A. Brinke JJS Ogres novads 4 49,90 0 4         10
13 16 Heidija Krastiņa 2003 Kaffē 2008 LS Bēra Stolp.Castello Fedijs M.Pinte Saldus JSS Saldus novads 4 50,51 0 4         9
14 17 Kristīne Krūmiņa 2000 Avellyna 2010 LS T.bēra Avellynus Guido K.Krūmiņa Z/S Lielceri Mārupes novads 4 52,03 0 4         8
15 10 Paula Pikāne 2003 Kelly 2010 LS Bēra Calano 2 Legato L.Pikāne Z/S Lielceri Mārupes novads 4 55,66 1 5         7
16 18 Rihards Brīnums 2003 Timpex Canyon 2000 UN Ruda Cabdula du Tillard Hargita M.Žagata Z/S Ekvi Carnikavas novads 8 47,76 0 8          
17 14 Ilze Elizabete Griķe 2001 Ledions 2006 LS Bēra Landgold Donnerbube SIA "Mālnieki" Mēmeles JSK Bauskas novads 12 54,53 1 13          
18 6 Laura Piļāne 2002 Lavanda Lary  2012 LS Bēra Lary Dark Vibors A.Šteinberga Agates Sports Ķekavas novads 12 62,18 3 15          
  n/s Karolina Koročkina 2000               JSK Temperaments Jūrmalas pilsēta                  

Latvijas Jaunatnes Olimpiādes sacensības jātnieku sportā
2017. gada 8. jūlijs
    Maršruts Nr.2 Art. 238.2.2 115 cm Distance (m) 675 Distance
Laika norma (sek) 110 Pārllekšana Laika norma (sek)
Vieta Nr. Jātnieka vārds Uzvārds Jātnieka dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Krāsa Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Sporta klubs Pašvaldība Punkti 1. m-tā Soda  p-ti Laiks S.p.par laiku Kopā Soda  p-ti Laiks S.p.par laiku Kopā  
1 17 Tīna Dreimane 2003 Picasso 2007 LS Sirma A Pichachu The Muze Kopernik N. Dreimane JSK Meždruvas Garkalnes novads 25 0 77,02 0 0 0 37,90 0 0 30
2 15 Emīlija Elizabete Zandere 2000 Lādoga 2009 LS Bēra Louis J Guido E.E.Zandere RJSK Sport de Lux Olaines novads 20 0 91,74 0 0 4 44,10 0 4 20
3 18 Elizabete Krista  Juraša 2002 Lagūna N 2003 LS Bēra Land Lover Gotārs SIA IGL vet serviss SIA Z/A Kocēni Burtnieku novads 30 12 82,89 0 12         11
4 7 Daniela  Brinķe 2002 Pikarda 2009 LS Sirma Princis-Prince Calliano A. Brinke JJS Ogres novads 10 0 99,32 0 0 0 39,16 0 0 25
5 10 Anna Annija Alsiņa 2003 Krīgers 2005 LW Bēra Calvados 87 Sacramento son A. Stafecka Z/S Tīraines Staļļi Mārupes novads 13 0 99,37 0 0 0 39,78 0 0 22
6 16 Madara Rūdele 2001 Aronia 2008 LS Bēra Antonio Atvars A.Rūdele JSK EquiLat Salaspils novads 22 4 97,41 0 4         14
7 13 Deniza Hazane 2002 Dinella 2008 KWPN Bēra Warrant Coriano RIT Team Rit Team Ādažu novads 16 0 89,74 0 0 8 43,98 0 8 18
8 14 Agnese Kroiča 2001 Luzi 2011 LS Bēra Colard Stedinger I.Kroiča VETI ACTIVE Kokneses novads 18 4 87,93 0 4 16
9 8 Kitija Bilinska 2003 Nilla 2010 LS Bēra Neapoł Leuthen I E. Bilinskis JJS Stopiņu novads 11 4 94,60 0 4 15
10 11 Elīna Kalniņa 2001 Funny Grace 2005 ZW Bēra Fouguet Charisma R.Jurašs Valmiermuižas JS Burtnieku novads 14 8 106,38 0 8 12
11 12 Anna Ruķere 2000 Cleo 2012 LS Bēra Colard Levantus i R.Ruķeris RJSK Sport de Lux Ķekavas novads 15 12 95,35 0 12 8
12 9 Betija Anemarija Ezerkalne 2000 Coriandra 2010 LS Dūkana Kastilio Guido B.Ezerkalne SIA Z/A Kocēni Kocēnu novads 12 12 88,97 0 12 10
13 6 Heidija Krastiņa 2003 Kaffē 2008 LS Bēra Stolp.Castello Fedijs M.Pinte Saldus JSS Saldus novads 9 12 97,41 0 12 7
14 2 Ilze Elizabete Griķe 2001 Ledions 2006 LS Bēra Landgold Donnerbube SIA "Mālnieki" Mēmeles JSK Bauskas novads   8 103,17 0 8 13
15 3 Rihards Brīnums 2003 Timpex Canyon 2000 UN Ruda Cabdula du Tillard Hargita M.Žagata Z/S Ekvi Carnikavas novads   12 89,50 0 12 9
16 5 Kristīne Krūmiņa 2000 Avellyna 2010 LS T.bēra Avellynus Guido K.Krūmiņa Z/S Lielceri Mārupes novads 8 12 117,17 2 14  
17 4 Paula Pikāne 2003 Kelly 2010 LS Bēra Calano 2 Legato L.Pikāne Z/S Lielceri Mārupes novads 7       izst.  
18 1 Laura Piļāne 2002 Lavanda Lary  2012 LS Bēra Lary Dark Vibors A.Šteinberga Agates Sports Ķekavas novads   20 115,76 2 22  

 

Kopvērtējums:

Latvijas Jaunatnes Olimpiādes sacensības jātnieku sportā 1. un 2. maršruta rezultāti kopā
2017. gada 8. jūlijs
             
    Pārllekšana    
Vieta Nr. Jātnieka vārds Uzvārds Jātnieka dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Krāsa Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Sporta klubs Pašvaldība Punkti 1. m-tā Soda  p-ti Laiks S.p.par laiku Kopā Soda  p-ti Laiks S.p.par laiku Kopā   Punkti 2. m-tā P-ti kopā
1 17 Tīna Dreimane 2003 Picasso 2007 LS Sirma A Pichachu The Muze Kopernik N. Dreimane JSK Meždruvas Garkalnes novads 25 0 77,02 0 0 0 37,90 0 0 30 40,50 65,50
2 15 Emīlija Elizabete Zandere 2000 Lādoga 2009 LS Bēra Louis J Guido E.E.Zandere RJSK Sport de Lux Olaines novads 20 0 91,74 0 0 4 44,10 0 4 20 27,00 47,00
3 18 Elizabete Krista  Juraša 2002 Lagūna N 2003 LS Bēra Land Lover Gotārs SIA IGL vet serviss SIA Z/A Kocēni Burtnieku novads 30 12 82,89 0 12         11 14,85 44,85
4 7 Daniela  Brinķe 2002 Pikarda 2009 LS Sirma Princis-Prince Calliano A. Brinke JJS Ogres novads 10 0 99,32 0 0 0 39,16 0 0 25 33,75 43,75
5 10 Anna Annija Alsiņa 2003 Krīgers 2005 LW Bēra Calvados 87 Sacramento son A. Stafecka Z/S Tīraines Staļļi Mārupes novads 13 0 99,37 0 0 0 39,78 0 0 22 29,70 42,70
6 16 Madara Rūdele 2001 Aronia 2008 LS Bēra Antonio Atvars A.Rūdele JSK EquiLat Salaspils novads 22 4 97,41 0 4         14 18,90 40,90
7 13 Deniza Hazane 2002 Dinella 2008 KWPN Bēra Warrant Coriano RIT Team Rit Team Ādažu novads 16 0 89,74 0 0 8 43,98 0 8 18 24,30 40,30
8 14 Agnese Kroiča 2001 Luzi 2011 LS Bēra Colard Stedinger I.Kroiča VETI ACTIVE Kokneses novads 18 4 87,93 0 4 16 21,60 39,60
9 8 Kitija Bilinska 2003 Nilla 2010 LS Bēra Neapoł Leuthen I E. Bilinskis JJS Stopiņu novads 11 4 94,60 0 4 15 20,25 31,25
10 11 Elīna Kalniņa 2001 Funny Grace 2005 ZW Bēra Fouguet Charisma R.Jurašs Valmiermuižas JS Burtnieku novads 14 8 106,38 0 8 12 16,20 30,20
11 12 Anna Ruķere 2000 Cleo 2012 LS Bēra Colard Levantus i R.Ruķeris RJSK Sport de Lux Ķekavas novads 15 12 95,35 0 12 8 10,80 25,80
12 9 Betija Anemarija Ezerkalne 2000 Coriandra 2010 LS Dūkana Kastilio Guido B.Ezerkalne SIA Z/A Kocēni Kocēnu novads 12 12 88,97 0 12 10 13,50 25,50
13 6 Heidija Krastiņa 2003 Kaffē 2008 LS Bēra Stolp.Castello Fedijs M.Pinte Saldus JSS Saldus novads 9 12 97,41 0 12 7 9,45 18,45
14 2 Ilze Elizabete Griķe 2001 Ledions 2006 LS Bēra Landgold Donnerbube SIA "Mālnieki" Mēmeles JSK Bauskas novads   8 103,17 0 8 13 17,55 17,55
15 3 Rihards Brīnums 2003 Timpex Canyon 2000 UN Ruda Cabdula du Tillard Hargita M.Žagata Z/S Ekvi Carnikavas novads   12 89,50 0 12 9 12,15 12,15
16 5 Kristīne Krūmiņa 2000 Avellyna 2010 LS T.bēra Avellynus Guido K.Krūmiņa Z/S Lielceri Mārupes novads 8 12 117,17 2 14   0,00 8,00
17 4 Paula Pikāne 2003 Kelly 2010 LS Bēra Calano 2 Legato L.Pikāne Z/S Lielceri Mārupes novads 7       izst.   0,00 7,00
18 1 Laura Piļāne 2002 Lavanda Lary  2012 LS Bēra Lary Dark Vibors A.Šteinberga Agates Sports Ķekavas novads   20 115,76 2 22   0,00 0,00