Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2017 : 6.08.2017. LJF kausa izcīņas sacensības iejādē – 2017.g - 3.posms - Kleisti, Rīga :

Kopvērtējums

 
LJF kauss iejādē 
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Sporta klubs Īpašnieks I posms II posms III posms Kopā 2 labāki rez.  
29.04. 27.05. 06.08.  
Lielais aplis                    
1 Terēze Rozenberga Kivi JSK "Mežstrazdiņi" J.Mežnieks 66.491 66.467 68.167 134.658  
Mazais aplis                    
1 Aleksandra (MA) Panovska Ester RJSK I.Sorokina 64.737 64.342 69.167 133.904  
2 Anastasija (JJ) (MA) Titova Flamenko RJSK G.Loja 59.019 65.833 64.208 130.041  
3 Indra (MA) Gabaliņa Crystal JSS "Kleisti" I.Gabaliņa 63.657   64.292 127.949  
4 Laura (JJ) (MA) Ivanova Lord Rubinstein JSK "Ambers" A.Muravskis 62.825 64.430   127.255  
5 Everita (JJ) (MA) Daubure Luvrs LSVK "Harmonija" D.Druva 64.254   62.375 126.629  
6 Everita (JJ) (MA) Daubure Lady Sun LSVK "Harmonija" E.Daubure 63.860 62.105   125.965  
7 Sabīne (JJ) (MA) Irbe Dina RJSK S.Mayer 63.333 60.149   123.482  
8 Jeļena (MA) Tretjakova Idaļgo LSVK "Harmonija" J.Tretjakova   60.570 61.667 122.237  
9 Olga (MA) Šakurova Dafino RJSK I.Sorokina 67.456   0.000 67.456  
10 Jūlija (MA) Kosova Rhadamantus JSK "Temperaments" A.Apsītis   0.000 65.750 65.750  
11 Terēze (MA) Rozenberga Kvarcs JSK "Mežstrazdiņi" A.Janovskis 64.561   0.000 64.561  
12 Laura (JJ) (MA) Ivanova Radamira JSK "Ambers" J.Savickis 63.640   0.000 63.640  
13 Laura (JJ) (MA) Ivanova Gardums JSK "Ambers" J.Savickis 63.287   0.000 63.287  
14 Margreta (MA) Baltgalve Palāse RJSK M.Baltgalve   60.351 0.000 60.351  
Vidējais aplis                    
2 Airisa (VA) Penele Licenciado JF Z/S Lielceri J.Meļnika   66.491 70.667 137.158  
1 Elza (VA) Zaķe A Splash Of Class JSK "Drostalas" J.Trubanovs 66.053 65.526 63.875 131.579  
3 Agnese (VA) Kukaine Eko JSK "Temperaments" A.Kukaine   66.447 0.000 66.447  
4 Aiga (JJ) (VA) Silavniece Diona Haleja JSK "Temperaments" A.Kukaine   64.956 0.000 64.956  
Cerību kauss                  
1 Everita (JJ) Daubure Kolers LSVK "Harmonija" A.Mainiece 67.696 66.441 68.250 135.946  
2 Aleksandra Panovska Baron RJSK I.Sorokina 67.157 63.468 68.583 135.740  
3 Kristīna Rozīte Korellī JSB "Lagoss Dressage" K.Rozīte 66.471 66.396   132.867  
4 Olga Korolenko Dustinov V Z/s "Lielceri" G.Šumska-Žagata 65.931 64.865   130.796  
5 Sintija Elizabete (JUN) Apsīte De Lordo JSK "Reiteri" S.Dombrovska 64.216 66.351 59.833 130.567  
6 Iveta Daubure Kolers LSVK "Harmonija" A.Mainiece 66.078 64.324   130.402  
7 Sintija (JUN) Ģīle Gundega JSK "Temperaments" A.Kukaine 64.755 60.631 65.542 130.297  
8 Jūlija Pumpure Lengli RJSK N.Uvarova 66.029 63.649   129.678  
9 Daria (JUN) Mileeva Landino Z/S Lielceri D.Mileeva   61.081 67.375 128.456  
10 Alise Grēta (JUN) Baranovska Iron Lady JSK "Reiteri" D.Baranovska   62.703 64.917 127.620  
11 Līga Ģīle Gundega JSK "Temperaments" A.Kukaine 64.853 62.703   127.556  
12 Sabīne (JJ) Irbe Lavanda RJSK Biedrība "LJF" 64.755 62.703   127.458  
13 Beate (JUN) Jurševska Luvrs LSVK "Harmonija" D.Druva 63.333 62.162 63.958 127.291  
14 Ilva (JUN) Lazdiņa Flamenco LSVK "Harmonija" A.Mainiece 62.696   64.458 127.154  
15 Ieva Renāte (JUN) Pētersone Karlo JSB "Lagoss Dressage" I.R.Pētersone 61.127 61.802 65.042 126.844  
16 Elza Alma (JUN) Graumane Leipo SK "GKSPORT" A.Graumanis 63.235   63.583 126.818  
17 Anastasija Morozova Karaoke RJSK A.Morozova 61.961 61.622 64.833 126.794  
18 Gundega  Krīgere Bolero DEL SK "GKSPORT" L.Čepane 60.539 62.072 64.625 126.697  
19 Daiga Grāvīte Leilani Z/s "Lielceri" D.Grāvīte 62.892 62.207 62.875 125.767  
20 Kristiāna Politere Glāsma LLU sporta klubs LLU 61.422 62.568 63.167 125.735  
21 Antra Cukermane Roxandra SIA "Core Division" A.Cukermane 62.353 62.387 63.333 125.720  
22 Everita  Daubure Lord Sinclair LSVK "Harmonija" M.Poleško 61.373   62.583 123.956  
23 Irina Jegorova Runway JSK "Kriķi" I.Jegorova 60.294 60.225   120.519  
24 Vineta  Kusiņa Marendo JSK GKSPORT V.Kusina   58.018 61.833 119.851  
25 Olga Šakurova Lord Nelson RJSK I.Sorokina 69.216   0.000 69.216  
26 Agnese Kukaine Funky JSK "Temperaments" A.Kukainis   67.748 0.000 67.748  
27 Jūlija Pumpure Vivaldi RJSK Ž.Splite 66.373   0.000 66.373  
28 Margreta Baltgalve Palāse RJSK M.Baltgalve 64.657   0.000 64.657  
29 Olga Korolenko La Mason Z/s "Lielceri" P.Kokina   63.514 0.000 63.514  
30 Gundega  Krīgere Don Rasson SK "GKSPORT" A.Bērziņa   63.333 0.000 63.333  
31 Nora Ņukša Don Rasson SK "GKSPORT" A.Bērziņa   0.000 63.292 63.292  
32 Aleksandra Panovska Hamaj RJSK I.Sorokina   61.396 0.000 61.396  
33 Andriana (JUN) Ivančika Constanza Corazon JSK "Mežstrazdiņi" I.Ivančika 0.000   59.667 59.667  
34 Gundega  Krīgere Wild Lily SK "GKSPORT" Z.Krieva 59.118   0.000 59.118  
35 Dagnija Druva Luvrs LSVK "Harmonija" D.Druva   58.919 0.000 58.919  
                     
Shēma II  - open class                    
1 Aleksandra (OC B) Sīle Lauren RJSK E.Sīle 68.333 66.547 68.313 136.646  
2 Letīcija ( OC B) Politere Coltons LLU sporta klubs LLU 63.917   64.188 128.105  
3 Anastasija (OC) Kļuikova Lando RJSK Biedrība "LJF" 60.000 65.000 61.375 126.375  
4 Ance (OC B) Koškina Abula LLU sporta klubs LLU 62.750   62.813 125.563  
5 Žanna (OC) Kudinova Shamrock RJSK Ž.Kudinova 63.000 62.266   125.266  
6 Viktorija (OC) Rutkovska Kruizs RJSK V.Rutkovska 59.333 62.500 0.000 121.833  
7 Olga (OC) Korolenko Gvenholma Z/s "Lielceri" A.Potošova   64.922 0.000 64.922  
8 Laura (OC B) Jerāne Lavanda RJSK Biedrība "LJF" 64.083   0.000 64.083  
9 Everita (OC) Daubure Lord Sinclair LSVK "Harmonija" M.Poleško   62.813 0.000 62.813  
10 Sabīne (OC) Saļma Monako JK "Erceni" I.Saļma 62.167   0.000 62.167  
Shēma II - amatieru kauss                    
1 Gunita (AM) Šumska-Žagata Dustinov V Z/s "Lielceri" G.Šumska-Žagata 65.500 67.656 67.688 135.344  
2 Diāna (AM) Suvorova Dreams come true LSVK "Harmonija" J.Rapoports 66.000 66.016 68.125 134.141  
3 Maksims (AM) Kadnikovs Catch Me Z/s "Lielceri" M.Kadnikovs   65.938 65.938 131.876  
4 Iveta (AM) Titova Donrado LSVK "Harmonija" A.Mainiece 63.000 65.547 65.625 131.172  
5 Liene (AM) Cepurīte Roids ZS "Tīraines  staļļi" B.Videniece 64.250 66.875   131.125  
6 Jana (AM) Saulīte Laso LLU sporta klubs LLU 62.917 66.250 62.000 129.167  
7 Atis  (AM) Zariņš Kostarika JSB "Lagoss Dressage" A.Zariņa 64.417 63.438   127.855  
8 Ieva (AM) Aleksandrova-Eklone Milords Z/s "Ekvi" I.Aleksandrova-Eklone 59.500 60.703 62.750 123.453  
9 Laura (AM) Čaunāne Doma SIA "Core Division" A.Cukermane 58.917 56.875   115.792  
10 Līga (AM) Ģīle Gundega JSK "Temperaments" A.Kukaine   0.000 66.813 66.813  
11 Monta (AM) Kļaviņa Don De Fieros JSK "Reiteri" B.Dinsberga   65.703 0.000 65.703  
12 Linda (AM) Ansule Weimāra Z/s "Lielceri" I.Toropova 65.667   0.000 65.667  
13 Olga (AM) Kiričenko Vivijāns JSK "Temperaments" V.Kiričenko 64.667   0.000 64.667  
14 Katerina (AM) Agapova Populārs ALJK B.Grīvīte 59.667   0.000 59.667  
15 Katerina (AM) Agapova San Fernando ALJK B.Grīvīte 55.500   0.000 55.500  
                     
Shēma I - amatieru kauss                    
1 Dina (AM) Endziņa Camelot JSK "Temperaments" Erlain   68.000 68.269 136.269  
2 Kristiāna (AM) Politere Lupe LLU sporta klubs SIA "HM AGRO"   65.000 66.923 131.923  
3 Sanita (AM) Auniņa Lambordžini JSS "Kleisti" I.Ikauniece 65.333 63.333 64.615 129.948  
4 Arta (AM) Celma Rolls Royce SIA "Core Division" A.Cukermane 60.250 61.750 66.538 128.288  
5 Keita (AM) Filatova Kalando JSK "Reiteri" S.Dombrovska   62.000 65.673 127.673  
6 Līga (AM) Ansonska Leģions LLU sporta klubs LLU 62.250 63.000 62.788 125.788  
7 Aiga (AM) Marčenoka Lola SK "Reiteri" A.Marčenoka   60.500 65.096 125.596  
8 Laila (AM) Čepane Bolero DEL SK "GKSPORT" L.Čepane   59.250 59.135 118.385  
9 Maksims (AM) Kadnikovs Catch Me Z/s "Lielceri" M.Kadnikovs   67.167 0 67.167  
10 Māra (AM) Viļuma Flamenco LSVK "Harmonija" A.Mainiece   0.000 65.481 65.481  
11 Jūlija (AM) Ravinska Lancaster JSK "Laimīgais pakavs" A.Janovskis   65.417 0 65.417  
12 Ance (AM) Mistre Rafaels SIA "Core Division" A.Cukermane   0.000 65.096 65.096  
13 Liāna (AM) Štefenberga Verons-Diezs Z/s "Ekvi" L.Štefenberga   0.000 63.269 63.269  
14 Anna (AM) Romašennko Matadors JK "Mežezeri" A.Romašennko   62.583 0 62.583  
15 Irina (AM) Toropova Weimāra Z/s "Lielceri" I.Toropova 59.250   0 59.250  
Bērnu kauss
1 Aleksandra (B) Sīle Lauren RJSK E.Sīle 69.750 69.750 67.212 139.500  
2 Laura (B) Jerāne Lavanda RJSK Biedrība "LJF" 65.417 64.333 65.557 130.974  
3 Letīcija (B) Politre Coltons LLU sporta klubs LLU 64.250 63.500   127.750  
4 Dominika (B) Lela Hiltons RJSK Biedrība "LJF" 63.083 64.000   127.083  
5 Polina (B) Politiko Hiltons RJSK Biedrība "LJF" 62.000 62.833 61.346 124.833  
6 Anda (B) Cukermane Rafaels SIA "Core Division" A.Cukermane 59.583 59.167 64.423 124.006  
7 Anastasija (B) Novikova Lando RJSK Biedrība "LJF" 62.917 59.167   122.084  
8 Karina (B) Ivancova Valdniece Šera RJSK R. Jedinaka 0   62.596 62.596  
9 Ance (B) Koškina Abula LLU sporta klubs LLU 62.417   0.000 62.417  
10 Anastasija (B) Navolokina Gvineta RJSK A.Mangale 0   61.346 61.346  
11 Keita (B) Rava Safirs Tukuma JSK K.Rava   60.167 0.000 60.167  
12 Katarīna (B) Molla Lukass ZS "Tīraines  staļļi" M.H.Molls 57.833   0.000 57.833  
                     
Shēma I  - open class
1 Terēze (OC) Rozenberga Pegasus Dream Dancer JSK "Mežstrazdiņi" J.Mežnieks 66.750 67.083   133.833  
2 Beatrise (OC) Dinsberga Don De Fieros JSK "Reiteri" B.Dinsberga   63.333 67.692 131.025  
3 Sabīne (OC) Mutule Shareholder Z/S Lielceri J.Meļņika   0.000 68.365 68.365  
4 Justīne (OC) Vārpa Valdniece Šera RJSK R. Jedinaka   0.000 65.385 65.385  
5 Daina (OC) Pētersone Mont Blanc JSK "Kriķi" D.Pētersone 64.833   0.000 64.833  
6 Kristiāna (OC) Ramiņa Kalima "Tukuma" JSK I.Jēkabsone   0.000 64.231 64.231  
7 Viktorija (OC) Aleidzane Puķu Karaliene RJSK I. Bērziņa   0.000 62.981 62.981  
8 Frančeska (OC) Ozola Hēra RJSK A.Mangale   0.000 62.115 62.115  
9 Beate Marte (OC) Untale Ebony Shakira Memeles JSK B.M.Untale   51.833 0.000 51.833