Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2017 : 12-13.08.2017. LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ - 2017 pieaugušajiem, jaunajiem jātniekiem, junioriem, bērniem, poniju jātniekiem, amatieriem un jaunzirgiem - Kleisti, Rīga :

Kopvērtējums

 
LR Čempionāts konkūrā 2017.g.
Kopvērtējums-  Jātnieki ar I grupas ponijiem
12-13.08.2017.g.      
Nr. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda M1 M9 Kopā
1 Tīna Leite 5 2004 Prērija 2005 PV     M.Pinte Saldus JSS 25 18 43
2 Marta Vildava 5 2006 Milky Way 2012 PV Amaretto PrErija L.Pētersone JSK Princis 14 25 39
3 Anete  Freiberga 5 2008 Tra-La-Lā 2008 PV Tango   M.Pinte Saldus JSS 18 21 39
4 Līva  Dreimane 6 2007 Black Velvet 2006 WP Bostrops Besk   N.Dreimane JJSK Meždruvas-1 21 14 35
5 Monta Jurcika 5   Tobāgo   PV Tango   M,Pinte Saldus JSS 16 16 32
6 Zoja Krisko 5 2004 Feja 2003 PV     G.Apse JSK Demora 12 12 24

LR Čempionāts konkūrā 2017.g.
Kopvērtējums-  Jātnieki ar II grupas ponijiem
12-13.08.2017.g.      
Nr. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda M2 M10 Kopā
1 Marta Vildava 5 2006 Princis 1994 DR Papilons Rakim A.Pētersons JSK Princis 25 25 50
2 Jana Zēberga 6 2004 Strux Shakira 2007 ZP Power Boy Lorimer J.Zēberga Baltic Equestr. Team 21 21 42
3 Anna Čakstiņa 6 2006 Veto 2007 EST Viks Aku M.Čakstiņa JSK Demora 18 18 36
4 Madara Pētersone 4 2004 Kolsteins Obolensky 2010 Welsa Kooihuster Samme Pitchwood Moonshine L.Pētersone JSK Princis 14 16 30
5 Ance Aleksandrova 6 2004 Tango 2005 PV     M.Pinte Salduss JSS 16 12 28
6 Heidija Krastiņa 6 2003 Glosnis         M.Pinte Saldus JSS 10 14 24
7 Anna Line 6 2003 Raela 2008 EST Rannik Elkar D.Kics Z/S Tīraines Staļļi 12   12

LR Čempionāts konkūrā 2017.g.
Kopvērtējums -  Piedalās zirgi līdz 5 g.v.
12-13.08.2017.g.      
Nr. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda M3 M11 Kopā
1 Ģirts Bricis 1 1974 High Hopes 2012 KWPN Qbreitling Lagunas A.Vasiļjevs/G.Bricis RJSK Sport de Lux 25 25 50
2 Andis  Vārna 1 1971 Calagrand 2012 LS Colard Le Grand SIA 3 Vtolu Staļļi SK Quattro 18 16 34
3 Dainis Ozols 1 1972 Hamiltons 2012 KWPN Van Gogh Quidam de Revel A.Voitenko LPJSK 12 18 30
4 Maira Leja 1 1974 Copernikus 2012 Hol Cormint Esteban S.Nabatnikovs Baltic Equestr. Team 16 10 26
5 Andis  Vārna 1 1971 Lerikona 2012 OLD Levantos I Rufs SIA 3 Vtolu Staļļi SK Quattro 21 5 26
6 Terēze Zalte 7 1995 Hertog Jan 2012 KWPN Harley VDL Goodwill SIA IGL Vet.serviss SIA Z/a Kocēni   21 21
7 Elīna Kaimiņa 4 1998 Cielava 2012 LS Calliano Le Cowando J.Jekabsone z/a Kocēni 7 14 21
8 Andis  Vārna 1 1971 Hapardy 2012 KWPN Campbell VDL Wittinger VDL L.Rancāne SK Quattro 14 7 21
9 Anna Ruķere 3 2000 Cleo 2012 LS Colards Levantinus R.Ruķeris RJSK Sport de Lux 3 12 15
10 Nikolajs Zaicevs 1 1987 Rigli Vu 2012 LS Ramzes XII Vāgners J.Jurašs SIA Burtnieku Z/A 8 6 14
11 Andis  Vārna 1 1971 High Point VDL 2012 KWPN Tinka`s Boy Indoctro A.Vārna SK Quattro 4 8 12
12 Tatjana Rezņuka 1 1985 Hesemaar 2012       I.Arhipova JSK Mežstrazdiņi 10   10
13 Nikolajs Zaicevs 1 1987 Agrīna 2012 LS Akapulko Gigants J.Jurašs SIA Burtnieku Z/A 5 3 8
14 Terēze Zalte 7 1995 Gandora 2012 LS Gaultjer Cattio SIA Z/a Kocēni SIA Z/a Kocēni 6 2 8
15 Tatjana Rezņuka 1 1985 Caberne Sauvignon   LS Corall   T.Rezņuka JSK Mežstrazdiņi   4 4
16 Beata Laseviča 3 1999 Liviana 2012 HN Lamberk Espri B.Laseviča JJS 2   2
17 Sintija Grundštoka 7   Pandors 2012 LS Princis Daions SIA Princis JSK Princis 1   1
 

LR Čempionāts konkūrā 2017.g.
Kopvērtējums -  Piedalās zirgi līdz 6/7 g.v.
12-13.08.2017.g.        
Vieta Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda M4 M12 Kopā
1 Ģirts Bricis 1 1974 Berlini 2010 HOL Kaspar-Berlin Calgari Ģ.Bricis RJSK Sport de Lux 25 25 50
2 Andis  Vārna 1 1971 Celestial 2010 OLD Conthargos Landfriese II P.Kokina SK Quattro 21 18 39
3 Sabīne Siliņa 3 1999 Fantast 2010 KWPN Indoctro Voltaire N.Siliņa JSK Mežstrazdiņi 16 21 37
4 Ģirts Bricis 1 1974 Skato 2011 HN Satisfaction Contender Ģ.Bricis RJSK Sport de Lux 18 14 32
5 Aleksandrs Šakurovs 1 1983 Goldfinger B 2011 KWPN Cassini Gold Weinberg S.Bertaitis/A.Šakurovs Rīgas jātnieku klubs 14 12 26
6 Sintija Semeņkova 2 1996 Carlos Z 2010 ZG Clintissimo Z Landor S E.Treibergs JSK Kriķi 6 16 22
7 Jaroslavs Trubanovs 7 1988 Pekhorka 18 2011 Trak Hloodwig Sorro J.Trubanovs SK  Drostalas 12 6 18
8 Aigars Bregže 1 1988 Avellyna 2010 LS Avelinus Guido K.Krūmiņa Z/S Lielceri 7 8 15
9 Andis  Vārna 1 1971 KS Conguesta 2010 LS Caraoki Escudo II M.Blumbaha SK Quattro 8 7 15
10 Aigars Bregže 1 1988 Casidos Victory 2010 HOL Casido Cantuss Anna Orlova Z/S Lielceri 10 5 15
11 Sintija Semeņkova 2 1996 Consensus 2010 ZG Camax L Fan Holland E.Treibergs JSK Kriķi 2 10 12
12 Ģirts Bricis 1 1974 Garvey 2011   Wietvot Numero Uno A.Vasiļjevs RJSK Sport de Lux 5   5
13 Līga Pētersone 7   Liberts 2010 LS Lacapo Kapteinis Cukurs SIA Princis JSK Princis   4 4
14 Anna Šellere 2 1996 Luanda 2010 OLD Levantos I Armitage 3 vitoļu slalli JSK Telfas 4   4
15 Kristīne Egle 1 1991 Casquetta 2010 HOL Casquetto Coronado K.Egle SK Top Sport 3   3
16 Aleksandrs Šakurovs 1 1983 Grietje G 2011 KWPN Eldorado   O.Valters Rīgas JSK 1   1
 

LR Čempionāts konkūrā 2017.g.
Maršruts Nr13 - 145 cm   Art.238.2.2
12-13.08.2017.g.
Nr. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda S.p.M5 Kopā M13 Kopā
1 Ģirts Bricis 1 1974 Dunau 2008 KWPN Emilion Gidam Ģ.Bricis RJSK Sport de Lux 0,50 0 0,50
2 Mārtiņš Ernests Pilders 2 1999 Cavallo 2006 LS Calano 2 Vintas A.Bušere JSK Zāgkalni 3,05 4 7,05
3 Sintija Semeņkova 2 1996 Clair de Lune 2008 HN Contagio Graf Sponeck E.Treibergs JSK Kriķi 0,00 9 9,00
4 Andis  Vārna 1 1971 D.Fradin 2008 KWPN Vingino Lux D.Bērziņa SK Quattro 1,66 9 10,66
5 Dainis Ozols 1 1972 Isidors 2008   Irasir Gvidons D.Ozols LPJSK 9,21 5 14,21
 

LR Čempionāts konkūrā 2017.g.
Kopvērtējums -   Bērni līdz 16 g.v..
12-13.08.2017.g.
Nr. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda M6 M14 Kopā
1 Madara Rūdele 4 2001 Aronia 2008 LS Antonio Atvars A.Rūdele JSK EquiLat 21 25 46
2 Tīna  Dreimane 4 2003 Picasso 2006 LS Pikachu De Muze Copernik N.Dreimane JJSK Meždruvas-1 25 14 39
3 Matīss Ozols 4 2001 Gvidons 1996 LS Guido Valerik D.Ozols LPJSK 18 12 30
4 Anna Annija  Alsiņa 4 2003 Princis 2006 LW Pegass Devējs SIA Muitnieki Z/S Tīraines Staļļi 7 21 28
5 Agnese Kroiča 4 2001 Luzi 2011 LS Colard Stedinger I.Kroiča Veti Active 6 18 24
6 Kārlis Lipšāns 4 2004 Alfi Van De Zeept 2000 BS Canadian River Major de la Cour SIA Princis JSK Princis 16 8 24
7 Kitija Bilinska 4 2003 Nilla 2010 LS Neapoļ Leuthen I E.Bilinskis JJS 14 5 19
8 Aleksandra Zumente 4 2005 Chandra H 2003 LS Chasseur Drosselkland K.Ansone RJSK Sport de Lux 10 7 17
9 Annija Ane 4 2004 Alders 2006 LS Autors Landgold J.Anis JK Erceni   16 16
10 Grēta Martina Endola 4 2003 Leandra II 2009 LS Levantos I A-Leandra D.Javorivska Z/S Tīraines Staļļi 12 3 15
11 Madara Pētersone 4 2004 Lilions 2010 LS Lacapo Bleisbergs Liwius SIA Princis JSK Princis   10 10
12 Daniela Briņķe 4 2002 Pikarda 2009 LS Princis-Prince Calliano A.Briņķe JJS 3 6 9
13 Elīza Stauža 4 2002 Chanel 2009   Chanty Gvidons D.Ozols LPJSK 5 4 9
14 Elizabete Griķe 4 2001 Ledions 2006 LS Landgold Calando IV SIA Mālnieki Mēmeles JSK 8   8
15 Adriāna Anna Arāja 4 2004 Conterina 2008 HOL Contendro II Lorino A.A.Arāja RJSK Sport de Lux 4 1 5
16 Santa Vibāne 4 2004 Dreifs 1996 LS Dolārs Flaudis SIA Princis JSK Princis 2 2 4
17 Anna Līne 4 2003 Leila 2010 LS Levantos I Lobby B D.Kics Z/S Tīraines Staļļi 1   1
 

LR Čempionāts konkūrā 2017.g.
Kopvērtējums - Juniori un jaunie jātnieki
12-13.08.2017.g.
Nr. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda M7 M15 Kopā
1 Sabīne Siliņa 3 1999 Kalgari 2000 LS Kardināls Smak J.Mežnieks JSK Mežstrazdiņi 25 25 50
2 Keitija Racina 3 1999 Amadeo 2003 Ls Ako Limits S.Pētersone Baltic Equestr. Team 21 21 42
3 Elizabete Krista Juraša 4 2002 Lagūna N 2003 LS Land Lover Gotārs SIA IGL Vet.serviss SIA Z/A Kocēni 16 18 34
4 Emīlija Elizabete Zandere 3 2000 Lādoga 2009 LS Louis J Guido E.E.Zandere JSK Sport de Lux 18 16 34
5 Anna Annija  Alsiņa 3 2003 Krīgers 2005 LW Calvados 87 Sacramento Son A.Stafecka Z/S Tīraines Staļļi 14 14 28
6 Laura Gustsone 2 1997 Cadesta 2009 HOL Colbert GTI Stauffenberg L.Gustsone RJSK Sport de Lux 10 12 22
7 Madara Pētersone 4 2004 Kapteinis Cukurs 2002 LS Calliano Kosmoss SIA Princis JSK Princis 12   12
8 Anna Šellere 2 1996 Lavanders 2004 LS Lions Amaretto L.Rudinskis JSK Telfas 8   8
9 Kārlis Lipšāns 4 2004 Lordans 2007 LS Bleisbergs Liwius Ramses G.Lipšans JSK Princis 7   7

LR Čempionāts konkūrā 2017.g.
Kopvērtējums - Amatieriem
12-13.08.2017.g.
  Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda M8 M16 Kopā
1 Unda Egendorfa 8 1992 Lēdija 2003 LS Legato Zenīts G.Apse JSK Demora 25 10 35
2 Elizabete Maija Smirnova 4 2000 Lavella 2005 OLD Luxius Landadel J.Jurašs SIA Burtnieku Z/A 8 21 29
3 Ieva Katrīna Apalupa 8 1995 Skandi 2005 LS Sultāns Durmans I.K. Apalupa JSK Erceni 3 25 28
4 Linda Sudāre 8 1977 Lord Wander 2010 LS Lords Velūrs L.Sudāre JSK Temperaments 10 18 28
5 Līva  Girgensone-Čačka 8 1986 Cor Meum 2009 LS Ciano Calibro L.Girgensone JSK Mustangs 16 12 28
6 Artūras Stonkus 8 1975 Leksija Lilū 2007 LS Pitegarten Limewald Legato G.Apse JSK Demora 21 4 25
7 Atis Zariņš 8 1996 Capella 2010 OLD Corall   A.Zariņš JSK Lagoss Dressage 4 16 20
8 Ilona Juraša 8   Chamer 2011 LS Chromas Hamlets SIA Jaunbrīnumi SIA Burtnieku Z/A 18   18
9 Ilze Krūmiņa 8   Pekina 2006 LS Pedro Calando IV I.Krūmiņa JSK EquiLat 7 8 15
10 Andrejs Ipatovs 8 1972 Roleksa 2006 LS Regress Fedijs A.Ipatovs JSK Laimīgais Pakavs 14 1 15
11 Linda Mežgaile 8 1986 Gīrs 2000 LS Guido Hamlets A.Šakurovs Rīgas jātnieku klubs   14 14
12 Sindija Fjodorova 8 1999 Krēzs 2007 LS Colins Rends S.Fjodorova LJAA 12 2 14
13 Nanete Laima Ozola 8 1997 Roberts Lī 2009 LS Radalyn Ritms N.L.Ozola JSK Princis 5 6 11
14 Karlīna Adata 8 2000 Cleopatra 2005 LS Cattio Poju Z/A Kocēni Z/A Kocēni 6 5 11
15 Linda Ansone 8   Korida 2008 LS Kapteinis Cukurs Dolārs SIA Princis JSK Princis   7 7
16 Jūlija Ravinska 8 1984 Zafiera G 2004 KWPN Tangelo Voltaire JSK Laimīgais Pakavs JSK Laimīgais Pakavs 2 3 5
17 Aija Augstkalne 8 1989 Champion Choise 2011 LS Centuryo Kolibri A.Augstkalne RJSK Sport de Lux 1   1