Rezultāti : ARHĪVS : 2017 : KONKŪRS 2017 : 26.08.2017. KOCĒNU KAUSS 2017 konkūrā - „ZIRGAUDZĒTAVA KOCĒNI”, „Astras”, Kocēnu pag., Kocēnu nov. :

Maršruts Nr. 4 – 100 cm. (Ātruma maršruts art. 238.2.1.)

 
KOCĒNU KAUSS  KONKŪRĀ    -  2017        
2017. gada 26. augustā            
Maršruts Nr. 4 A      100 cm (Art. 238.2.1)        
(Bērni līdz 16 g.v.)          
Nr. Vārds, uzvārds Zirga vārds Komanda S.p. Laiks S.p. p.laiku Kopā
1 Karol Valvik Grenardi ECU Tallid 0 49.90   0
2 Odrija Brālēna  Columbs Zirgaudzētava Kocēni 0 59.37   0
3 Merit Heinsaar Calledius Tobra hobused 0 62.79   0
4 Marta Liisa Puistaja Artik ECU Tallid 4 55.29   4
5 Aleksandra Nikonova Rio-Rio JSK Atēna 4 59.78   4
6 Katriin Valvik Oxana ECU Tallid 4 63.44   4
7 Gerda Rovamaa Rose ECU Tallid 12 65.59   12
8 Sandra Tamme Herbert ECU Tallid 12 76.41   12
9 Karoly Raudsepp Variisa ECU Tallid 12 84.66   12
10 Lote Veide Vendija J/K Viktorija izsl.     izsl.
11 Erika Maide  Claudia Tobra hobused izsl.     izsl.
12 Anna Šadovska Vīgante RIT TEAM izsl.     izsl.
Maršruts Nr. 4 B      100 cm (Art. 238.2.1)        
(jaunzirgi 5.g.v.)            
Nr. Vārds, uzvārds Zirga vārds Komanda S.p. Laiks S.p. p.laiku Kopā
1 Terēze Zalte Gandora Zirgaudzētava Kocēni 0 52.22   0
2 Liene Krūmiņa Geiša Zirgaudzētava Kocēni 0 53.83   0
3 Maria Tsyrulnikova  Pina Colada Tobra hobused 0 61.09   0
1 Terēze Zalte Gaučo Zirgaudzētava Kocēni 4 61.63   4
2 Marta Brūniņa Buile Grand Gurū Zirgaudzētava Kocēni 4 62.22   4
3 Elīna Kaimiņa Palbo Zirgaudzētava Kocēni 8 56.15   8
4 Jogita Baltmane Lefo LJAA 8 66.81   8
5 Kristel Molter Karuzo Tobra hobused izsl.     izsl.
Maršruts Nr. 4 C      100 cm (Art. 238.2.1)        
(bez ierobežojuma)          
Nr. Vārds, uzvārds Zirga vārds Komanda S.p. Laiks S.p. p.laiku Kopā
1 Anna Apsite Lenija LJAA 0 55.35   0
2 Elizabete Rasmusena Sonāte Zirgaudzētava Kocēni 0 55.97   0
3 Betija Ezerkalne Coriandra Zirgaudzētava Kocēni 0 56.53   0
4 Karlīna Adata Cleopatra Zirgaudzētava Kocēni 0 57.10   0
5 Ilze Krūmiņa Pekina JSK Equilat 0 60.84   0
6 Agnija Janele Diamonda Zirgaudzētava Kocēni 8 65.96   8
7 Katre-Liis Treufeldt  Odelia Tobra hobused izsl.     izsl.
8 Annabel Täär Kardinals Tobra hobused izsl.     izsl.
9 Vendija Madara Kancāne Kvazars LJAA izsl.     izsl.
  Galvenā tiesnese   Sekretrāre        
  M.Kleinberga   T.Sadovina