Nolikumi : ARHĪVS : 2017 :

09-12.2017

==== LATVIJĀ ====
 
9.09.2017. DURBES NOVADA KAUSS 2017 JĀŠANAS SPORTA SACENSĪBAS ŠĶĒRŠĻU PĀRVARĒŠANĀ - “ATVASES“, DURBES NOV.
9.09.2017. „RĪGAS SPORTA NAKTS” - RĪGA
9.09.2017. LJF RUDENS SACENSĪBAS IEJĀDĒ -2017 - KLEISTI, RĪGA
9-10.09.2017. RĪGAS ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS UN JAUNATNES MEISTARSACĪKSTES JĀTNIEKU SPORTĀ 2017.GADA - KLEISTI, RĪGA
9.09.2017. RĪGAS ATKLĀTĀ ČEMPIONĀTA UN JAUNATNES MEISTARSACĪKŠU JĀTNIEKU SPORTĀ 2017.GADA SACENSĪBU PROGRAMMA IEJĀDĒ
10.09.2017. RĪGAS ATKLĀTĀ ČEMPIONĀTA UN JAUNATNES MEISTARSACĪKŠU JĀTNIEKU SPORTĀ 2017.GADA SACENSĪBU PROGRAMMA KONKŪRĀ
16-17.09.2017. LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ - KLEISTI, RĪGA
16-17.09.2017. LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM, JAUNAJIEM JĀTNIEKIEM UN BĒRNIEM ( IEJĀDE) - KLEISTI, RĪGA
17.09.2017. LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ 2017 - KLEISTI, RĪGA
16-17.09.2017. LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ - SACENSĪBU PROGRAMMA
16-17.09.2017. VANILLA TRAVEL TURNĪRS KONKŪRĀ - 3.POSMS - JJS, „ZUSTRENES”, INČUKALNA NOV.
23.09.2017. TRENIŅSACENSĪBAS KONKŪRĀ “ĶEKAVAS RUDENS 2017” - “BRAUERI-1”, ĶEKAVAS PAG., ĶEKAVAS NOV.
23-24.09.2017. LJF KAUSS KONKŪRĀ-2017- V POSMS - KLEISTI, RĪGA
7.10.2017. IEJĀDES SACENSĪBAS EKVI 2017 - Z/S EKVI, „RASAS”, EIMURI, CARNIKAVAS NOV.
28.10.2017. LJF RUDENS SACENSĪBAS KONKŪRĀ - KLEISTI, RĪGA
11-12.11.2017. LJF RUDENS SACENSĪBAS KONKŪRĀ - KLEISTI, RĪGA
25-26.11.2017. LJF RUDENS SACENSĪBAS KONKŪRĀ - KLEISTI, RĪGA
2.12.2017. LJF SPORTA CENTRA „KLEISTI” KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - KLEISTI, RĪGA
16.12.2017. JĀŠANAS SPORTA SVĒTKU PASĀKUMS ĢIMENĒM “ZIEMASSVĒTKU KAUSS 2017” - KLEISTI, RĪGA
23.12.2017. LJF SPORTA CENTRA „KLEISTI” ZIEMASSVĒTKU SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - KLEISTI, RĪGA
   
=== CITĀS VALSTĪS ===
15.08-3.09.2017. Baltica Summer Tour - CSI3*, CSI2*, CSI1*, CSIYH1* - Ciekocinko, POLAND
31.08-3.09.2017. CSI2*-W, CSIYH1*, CSIU25-A - LAULUVÄLJAK, TALLINN, EST
31.08-3.09.2017. CDI-W - LAULUVÄLJAK, TALLINN, EST
31.08-3.09.2017. CAI2*-H1, CAI2*-P1 - LAULUVÄLJAK, TALLINN, EST
31.08-3.09.2017. CSI2*, CSI1*, CSIYH1* - OPGLABBEEK, BEL
6-10.09.2017. CSI2*, CSIYH1*, CSIJ-B, CSICh-B, CSIAm-B - Moscow region - MAXIMA PARK, RUS
7-10.09.2017. CSI2*, CSIYH1*, CSIAM-B - CHAZEY SUR AIN, FRA
7-10.09.2017. CSI2*, CSIAM-B - DONCHERY, FRA
9-10.09.2017. NATIONAL JONIŠKIS DRESSAGE 2017 COMPETITION - DRESSAGE CUP OF THE BALTIC HANOVERIAN BREEDER’S ASSOCIATION AND VŠĮ „ODETA IR ŽIRGAI“ - OPEN TO FOREIGN ATHLETES - “AUDRUVIS”, ZINIŪNAI VILLAGE, JONIŠKIS DISTRICT, LITHUANIA
13-17.09.2017. CSI2*, CSIYH1*, CSICH-B, CSIAM-B - MOSCOW REGION - MAXIMA PARK, RUS
29.04,13.05,11.06,2.07,5.08,19.08,16-17.09.2017. DRIVING COMBINED MARATHON SERIES COMBI CUP 2017 - EST
16-17.09.2017. BALTIC JUMPING LEAGUE 2017, LITHUANIA - ZAGARE, LITHUANIA
13-17,20-24.09.2017. HERNEACOVA INTERNATIONAL JUMPING - CSI3*/2*/1*, CSIYH1* - HERNEACOVA DOMAIN, ROU
21-24.09.2017. CSI3*, CSI1*, CSIP, CSIAM-B - CANTELEU, FRA
21-24.09.2017. CDI2*, CDI3* - SAUMUR, FRANCE
21-24.09.2017. CDI4*, CDI1*, CDIY - DARMSTADT-KRANICHSTEIN, GERMANY
21-24.09.2017. CSI2*, CSI1*, CSIYH1* - DARMSTADT-KRANICHSTEIN, GERMANY
21-24.09.2017. FEI/WBFSH WORLD BREEDING YOUNG HORSE JUMPING CHAMPIONSHIPS 2017 - ZANGERSHEIDE, LANAKEN, BELGIUM
22-24.09.2017. CH-M-YJ-E 120 KM - VALEGGIO SUL MINCIO, VERONA, ITA
22-24.09.2017. CDI3*, CDIJ, CDIY, CDIP - BUDAPEST - FÓT, HUNGARY
29.09-1.10.2017. CSI2*, CSI1*, CSIYH1*, CSIAM-B, CSIP - BARBIZON- ST MARTIN EN BIERE, FRA
30.09-1.10.2017. LATVIA-ESTONIA BALTIC CUP 2017 - IV STAGE - VINNI TALU ,VASTSE-KUUSTE VALD, PÕLVAMAA, EST
16-17.06,7-9.07,25-27.08,30.09-01.10.2017. IGAUNIJA-LATVIJA BALTIJAS KAUSS 2017 - SACENSĪBU RĪKOŠANAS NOSACĪJUMU NOLIKUMS PAJŪGU BRAUKŠANĀ
5-8.10.2017. CSI2*, CSIYH1* - WR. NEUSTADT - ARENA NOVA, AUSTRIA
6-8.10.2017. TALLINN INTERNATIONAL HORSE SHOW - CSI2*-W, CSIYH1*, CSIU25-A - SAKU SUURHALL, TALLINN, ESTONIA
6-8.10.2017. TALLINN INTERNATIONAL HORSE SHOW - CDI-W - SAKU SUURHALL, TALLINN, ESTONIA
4-8,11-15.10.2017. GPA JUMP FESTIVAL - CSI2*, CSI1*, CSIYH1*, CSI-AMB, CSIV-B, CSIL1*, CSIP - HIPPODROME DE LA CôTE D’AZUR – CAGNES SUR MER, FRA
11-15.10.2017. CSI2*, CSI1*, CSIAM-B, CSIP - NEVERS, FRA
12-15.10.2017. CSI2*, CSIYH1* - EQUESTRIAN CENTER AINO, JÄRVENPÄÄ, FIN
12-15.10.2017. CSI2*-W, CSIYH1* - “SIAULIU ARENA”, SIAULIAI, LTU
12-15.10.2017. „ŠIAULIAI ARENA” NATIONAL JUMPING COMPETITIONS - ŠIAULIAI, LTU
12-15.10.2017. CSI2*, CSIYH1*, CSIU25-A, CSICH-B - MAGNA RACINO- EBREICHSDORF, AUSTRIA
12-15.10.2017. CSI2*, CSIYH1* - EQUESTRIAN CENTER AINO, JÄRVENPÄÄ, FINLAND
13-15.10.2017. CSI2*, CSI1* - LE MANS BOULERIE JUMP, FRA
18-22.10.2017. CDI3* - HELSINKI, FINLAND
19-22.10.2017. CSI2*, CSI1* - DUNKERQUE AFGAND, FRA
24-29.10.2017. CSI3*, CSI2*, CSI1* - ST LO, FRA
26-29.10.2017. CSI5*-W, CSIP-PJT, CSI2*, CSI1* - VERONA, ITA
27-29.10.2017. CDI-W, CDI2*, CDIJ, CDIY, CDIP - ZAKRZOW, POL
3-6.11.2017. Memorial of General Michal Gutowski - CSI3*-W / CSI1* - LESZNO, POL
4-5.11.2017. „HELLOWEEN HORSE SHOW 2017“ - VAZGAIKIEMIS, PRIENAI DISTRICT, LTU
24-29.10,31.10-5.11,7-12.11.2017. OLIVA AUTUMN MEDITERRANEAN EQUESTRIAN TOUR - CSI2*, CSI1*, CSIYH1* - OLIVA, SPAIN
9-12.11.2017. CSI3* / CSI1* - Opglabbeek, BEL
16-19.11.2017. CSI4*, CSI1* - ROUEN, FRA
23-26.11.2017. WINTER TOUR - CSI1*, CSIYH1*, CSIAM-B - CHAZEY SUR AIN, FRA
23-26.11.2017. CSI2*, CSI1*, CSIYH1* - Equestrian Centre de Peelbergen, Kronenberg, NED
29.11-3.12.2017. CDI4*, CDIJ, CDIY, CDIP, CDIU25, CDICH – DEN GOUBERGH, ROOSENDAAL, NED
30.11-3.12.2017. CSI3*-W/CSIYH/CSI1* CAVALIADA - POZNAŃ, POL
8–10,15-17.12.2017. LE MANS BOULERIE JUMP - CSI1*, CSIAM-B, CSIP - LE MANS, FRA
14-17.12.2017. CHRISTMAS SHOW - CSI2* - CSI1* - DEN GOUBERGH, ROOSENDAAL, NED
14-17.12.2017. CDI4* - Frankfurt, GER
15-17.12.2017. CSI2*-W - NATIONAL RIDING HALL, BUDAPEST, HUN