Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2017 : 16-17.09.2017. LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ - Kleisti, Rīga :

Kopvērtējums

LR Nacionālais čempionāts

N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Sporta klubs Īpašnieks 16.09. 17.09. Kopā:
2017 2017
Vidējā balva I              
1 Airisa  Penele Licenciado JF Z/S Lielceri J.Meļnika 67.368 71.167 138.535
2 Agnese  Kukaine Eko JSK "Temperaments" A.Kukaine 63.465 65.000 128.465
3 Elza  Zaķe A Splash Of Class JSK "Drostalas" J.Trubanovs 65.789   65.789
Mazā balva              
1 Jūlija  Kosova Rhadamantus JSK "Temperaments" S.Dombrovska 61.886 65.458 127.344
2 Indra  Gabaliņa Crystal JSS "Kleisti" I.Gabaliņa 62.500 63.958 126.458
3 Aleksandra Panovska Ester RJSK I.Sorokina 61.930 64.333 126.263
4 Jeļena  Tretjakova Idaļgo LSVK "Harmonija" J.Tretjakova 62.368 59.333 121.701
Shēma III              
1 Everita Daubure Kolers LSVK "Harmonija" A.Mainiece 66.486 68.667 135.153
2 Kristiāna Politere Glāsma LLU sporta klubs LLU 63.153 64.917 128.070
3 Gundega  Krīgere Bolero DEL SK "GKSPORT" L.Čepane 63.018 64.208 127.226
4 Everita  Daubure Lord Sinclair LSVK "Harmonija" M.Poleško 61.622 64.042 125.664
5 Antra Cukermane Roxandra SIA "Core Division" A.Cukermane 61.847 63.083 124.930
6 Nora Ņukša Don Rasson SK "GKSPORT" A.Bērziņa 61.441 61.500 122.941
7 Agnese Kukaine Funky JSK "Temperaments" A.Kukainis 64.685 0.000 64.685
Jaunie jātnieki
1 Laura (JJ) Ivanova Gardums JSK "Ambers" J.Savickis 65.972 65.083 131.055
2 Sabīne (JJ)  Irbe Dina RJSK S.Mayer 65.417 64.583 130.000
3 Everita (JJ)  Daubure Luvrs LSVK "Harmonija" D.Druva 63.750 63.958 127.708
Juniori
1 Sintija Elizabete (JUN) Apsīte De Lordo JSK "Reiteri" S.Dombrovska 65.946 66.208 132.154
2 Ilva (JUN) Lazdiņa Dimants LSVK "Harmonija" A.Mainiece 66.486 63.417 129.903
3 Elza Alma (JUN) Graumane Leipo SK "GKSPORT" A.Graumanis 62.162 65.167 127.329
4 Ieva Renāte (JUN) Pētersone Karlo JSB "Lagoss Dressage" I.R.Pētersone 63.378 62.542 125.920
5 Ilva (JUN) Lazdiņa Flamenco LSVK "Harmonija" A.Mainiece 62.658 61.625 124.283
6 Daria (JUN) Mileeva Landino Z/S Lielceri D.Mileeva 57.748 0.000 57.748
Bērni
1 Aleksandra (B) Sīle Lauren RJSK E.Sīle 67.500 69.278 136.778
2 Dominika (B) Lela Hiltons RJSK Biedrība "LJF" 65.833 65.278 131.111
3 Laura (B) Jerāne Lavanda RJSK Biedrība "LJF" 65.192 65.556 130.748
4 Letīcija (B) Politre Coltons LLU sporta klubs LLU 64.038 64.889 128.927
5 Anda (B) Cukermane Rafaels SIA "Core Division" A.Cukermane 63.718 63.833 127.551
6 Anastasija (B) Navolokina Gvineta RJSK A.Mangale 62.051 62.111 124.162
7 Karina (B) Ivancova Valdniece Šera RJSK Biedrība "LJF" 64.615 0.000 64.615
8 Elizabete (B) Hudko Hilmenda RJSK A.Mangale 63.397 0.000 63.397
9 Polina (B) Politiko Hiltons RJSK Biedrība "LJF" 0.000 63.278 63.278
AMATIERI - II grupa
1 Diāna (AM) Suvorova Dreams come true LSVK "Harmonija" J.Rapoports 65.391   65.391
2 Jana (AM) Saulīte Laso LLU sporta klubs LLU 65.000   65.000
3 Sanita (AM) Auniņa Lambordžini JSS "Kleisti" I.Ikauniece 63.516   63.516
4 Iveta (AM) Titova Donrado LSVK "Harmonija" A.Mainiece 63.281   63.281
5 Ieva (AM) Aleksandrova-Eklone Milords Z/s "Ekvi" I.Aleksandrova-Eklone 61.563   61.563
6 Laura (AM) Čaunāne Doma SIA "Core Division" A.Cukermane 61.406   61.406
7 Maksims (AM) Kadnikovs Catch Me Z/s "Lielceri" M.Kadnikovs 60.156   60.156
AMATIERI - I grupa          
1 Dina (AM) Endziņa Camelot JSK "Temperaments" Erlain 67.250   67.250
2 Maksims (AM) Kadnikovs Catch Me Z/s "Lielceri" M.Kadnikovs 66.417   66.417
3 Kristiāna (AM) Politere Lupe LLU sporta klubs SIA HM AGRO 65.750   65.750
4 Līga (AM) Ansonska Leģions LLU sporta klubs LLU 64.583   64.583
5 Sanita (AM) Auniņa Lambordžini JSS "Kleisti" I.Ikauniece 64.500   64.500
6 Aiga (AM) Marčenoka Lola SK "Reiteri" A.Marčenoka 62.583   62.583
7 Arta (AM) Celma Rolls Royce SIA "Core Division" A.Cukermane 62.250   62.250
8 Laura (AM) Ķere Amadejs LLU sporta klubs LLU 60.500   60.500
9 Laila (AM) Čepane Bolero DEL SK "GKSPORT" L.Čepane 58.667   58.667
Paralimpiskā iejāde              
1 Mareks Jedinaks Princis-Narcis JSK "Mežstrazdiņi" R.Jedinaks 67.054   67.054