Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2017 : 23-24.09.2017. LJF KAUSS KONKŪRĀ-2017- V posms - Kleisti, Rīga :

Maršruts Nr.2. 115 cm (Art.238.2.1.) Ātruma maršruts. Bez ierobežojumiem

LJF Kauss V posms
Maršruts Nr.2- 115 cm -     Art.238.2.1 Distance (m) 438
2017. gada  23.septembris Laika norma (sek) 75
Vieta Nr. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda Soda  p-ti Laiks S.p.par laiku Kopā
1 15 Sintija Grundštoka 7   Pandors 2012 LS Princis Daions SIA Princis JSK Princis 0 55,55 0 0
2 23 Monika Cālīte 7 1995 Lemon Squash 2003 HN Le Primeur Sandro M.Cālīte SK Top Sport 0 55,76 0 0
3 4 Laura Penele 1 1995 Ha Di Vera 2012 KWPN Spartakus Goodtimes L.Penele Z/s Lielceri 0 57,32 0 0
4 5 Andis  Vārna 1 1971 High Point VDL 2012 KWPN Tinka`s Boy Indoctro A.Vārna SK Quattro 0 57,51 0 0
5 11 Linda Josta 7 1990 Lugano 2008 LS Levantos I Calderons E.Teilāns JSK IES 0 59,18 0 0
6 17 Guntars Siliņš 1 1965 Lord Lux 2010       L.Kligina JSK Mežstrazdiņi 0 59,55 0 0
7 16 Agnese Kroiča 4 2001 Luzi 2011 LS Colard Stedinger I.Kroiča Veti Active 0 59,57 0 0
8 21 Anna Annija  Alsiņa 4 2003 Krīgers 2005 LW Calvados 87 Sacramento Son A.Stafecka Z/S Tīraines Staļļi 0 61,52 0 0
9 7 Signe Melkina 7 1994 Kārlis 2003       A.Melkins JSK EquiLat 0 65,12 0 0
10 14 Anna Arhipova 1 1978 Heesamar 2012 KWPN Toulon Karlstad RIT Team RIT Team 0 67,93 0 0
11 19 Laura Penele 1 1995 Ferrari 2010 KWPN Bugatti VDL Matterhorn L.Penele Z/S Lielceri 0 71,43 0 0
12 3 Aleksandrs Šakurovs 1 1983 Haribo 2012 KWPN Biscayo Concorde Saldus JSS Rīgas jātnieku klubs 0 72,93 0 0
13 22 Kārlis Lipšāns 4 2004 Alfi Van De Zeept 2000 BS Canadian River Major de la Cour L.Pētersone JSK Princis 4 52,44 0 4
14 6 Daniela Briņķe 4 2002 Pikarda 2009 LS Princis-Prince Calliano A.Briņķe JJS 4 58,50 0 4
15 13 Līga Pētersone 7   Liberts 2010 LS Lacapo Kapteinis Cukurs SIA Princis JSK Princis 4 58,90 0 4
16 18 Terēze Zalte 7 1995 Kaprīze 2005 LS Cattio Malahits SIA Z/a Kocēni SIA Z/a Kocēni 4 59,19 0 4
17 2 Anna Annija  Alsiņa 4 2003 Princis 2006 LW Pegass Devējs SIA Muitnieki Z/S Tīraines Staļļi 4 60,55 0 4
18 9 Aleksandra Zumente 4 2005 Rigonda 2010 LS Royaldik Donnerbube II K.Ansone RJSK Sport de Lux 4 66,51 0 4
19 10 Adriāna Anna Arāja 4 2004 Conterina 2008 HOL Contendro II Lorino A.A.Arāja RJSK Sport de Lux 4 68,19 0 4
20 8 Anna Šellere 2 1997 Charmeur 2011 LS Corall Hamlets A.Šellere JSK Telfas 4 70,14 0 4
21 1 Terēze Zalte 7 1995 Gandora 2012 LS Gaultjer Cattio SIA Z/a Kocēni SIA Z/a Kocēni 16 67,60 0 16
22 12 Anna Annija  Alsiņa 3 2003 Leandra II 2009 LS Levantos I   G.M.Endola Z/S Tīraines Staļļi 20 63,26 0 20
  20 Andis  Vārna 1 1971 Lerikona 2012 OLD Levantos I   SIA 3 Vtolu Staļļi SK Quattro       izsl.
Galvenais tisnesis
D.Līvmanis