Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2017 : 28.10.2017. LJF RUDENS SACENSĪBAS KONKŪRĀ - Kleisti, Rīga :

Maršruts Nr.4. 100 cm (Art.274.5.6.) Sacensības divās fāzēs. Lai iegūtu ieskaiti maršrutā, dalībniekam jāstartē abās fāzēs. Bez ierobežojumiem. Ieskaites maršruts amatieriem

LJF RUDENS SACENSĪBAS KONKŪRĀ
Maršruts Nr.4- 100 cm (Art.238.2.1)
28.10.2017.
Vieta Nr. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda S.p.  Laiks 
1 30 Linda Josta 7 1990 Groteska 2010 LS Giness Manitoba J.Dukaļska JSK IES 0   40,58
2 70 Aleksandra Zumente 4 2003 Chandra H 2003 LS Chasseur Drosselkland K.Ansone RJSK Sport de Lux 0   40,75
3 39 Kristina Zomera 4 2004 Quanta Costa 12 2009 Westf Quanta Real Pablo K.Zomera JSK Mustangs 0   42,36
4 53 Jānis Celmiņš 7 1992 Haino Hanss 2004 LS Hasans Senators z/s Vecpūķi z/s Vecpūķi 0   42,69
5 17 Tadas Jankauskas   1990 Gernini 2011 KWPN Bernini Manhatan J.Ramstad Lietuva 0   42,80
6 67 Terēze Zalte 7 1995 Gandora 2012 LS Gaultjer Cattio SIA Z/a Kocēni SIA Z/a Kocēni 0   42,85
7 3 Edīte Vāgnere 7 1991 Gradācija 2011 LS Gaspars Klaids I.Rauzāne JSK Zelta Pakavs 0   43,21
8 15 Santa Vibāne 4 2004 Dreifs 1996 LS Dolārs Flaudis SIA Princis JSK Princis 0   43,33
9 37 Markuss Roberts Vasiļjevs 6 2005 Lango 2002 LS Leitons Fans A.Vasiļjevs JSK Mustangs 0   43,80
10 1 Terēze Zalte 7 1995 Grand Gurū 2013 LS Gaultjer Cattio SIA Z/a Kocēni SIA Z/a Kocēni 0   44,63
11 55 Liene  Krūmiņa 7 1999 Geiša 2012 LS Gaultjer Cattio L.Krūmiņa JJS 0   45,37
12 24 Ilze Krūmiņa 8   Pekina 2006 LS Pedro Calando IV I.Krūmiņa JSK EquiLat 0   45,68
13 52 Jana Zēberga 6 2004 Strux Shakira 2007 ZP Power Boy Lorimer J.Zēberga Baltic Equestr. Team 0   46,00
14 6 Helēna Toomingas 4 2002 Bigija 2008 LS Bertran   P.Toomingas JSK EquiLat 0   46,03
15 40 Ance Anna Katkovska 4 2005 Falko 2005 TRAK 33 Poet Hamlets A.Eglīte JJS 0   46,95
16 36 Velta Romāne 4 2002 Klasika 2004 LS Capatino Disko A.Vārna JSK Kriķi 0   47,62
17 19 Linda Ansone 9   Korīda 2008 LS Kapteinis Cukurs Dolārs SIA Princis JSK Princis 0   47,77
18 26 Karina Balonova 4 2004 Cadrīls 2007 LS Kapteinis Cukurs Leons SIA Princis JSK Princis 0   47,97
19 16 Madara Kalve 4 2002 Ģīrs 2000 LS Guido Hamlets S.Šakurovs Rīgas JK 0   49,66
20 35 Gabriella Austvika 5 2003 Talisman Pikabello 2004 LS T`is Voltaire Abgar JJS JJS 0   49,85
21 54 Sintija Grundštoka 7   Golca 2012 LS Gaspars Kapteinis Cukurs SIA Princis JSK Princis 0   51,51
22 68 Anna Drozda 8 1984 Rūzvelts 2007 LS Salana-Radiant   V.Drozda Z/S Tīraines Staļļi 0   52,61
23 58 Madara Pētersone 4 2004 Pandors 2012 LS Princis Daions SIA Princis JSK Princis 0   52,75
24 8 Anastasija Popova 2 1996 Ladies Boy 2007 LS Ladiesman Pajaco A.Popova JSS Kleisti 0   53,00
25 27 Aija Augstkalne 8 1989 Champion Choice 2011 LS Centuryo Kolibri A.Augstkalne RJSK Sport de Lux 0   53,17
26 41 Elīna Kaimiņa 2 1998 Palbo 2013 LS Prado Bastejs z/a Kocēni z/a Kocēni 0   53,38
27 ā/k Sofija Balabka 4 2002 Carleone 2012 LS Coleo Aromāts S.Balabka JSK Kriķi 0   53,42
28 9 Ksenija Bikova     Konsors 2011 LS Calliano   A.Šakurovs JSK Kriķi 0   54,69
29 42 Irina Grase 8   Silver Rose 2008 LS Sandreo Rebel Z SIA TGI Baltic Equestr. Team 0   55,13
30 48 Keita Amanda Rava 4 2002 Safīrs 2011 LS Sapards Deriks K.Rava Z/S Lejnieki 0   55,95
31 5 Jānis Celmiņš 7 1992 Goldvinga 2011 LS Gvidons Dozators z/s Vecpūķi z/s Vecpūķi 0   56,25
32 44 Anna Annija  Alsiņa 4 2003 Leila 2010 Ls Levantos I Lobby-B A.Līne Z/S Tīraines Staļļi 0   58,70
33 23 Līga Pētersone 7   Nildans 2012 LS Neapoļ Ladiesman SIA Princis JSK Princis 0   59,38
34 65 Jaroslavs Trubanovs 7 1988 Laomedons 2010 LWB Lord of Camelot Donnerbube IINeimane  Neimane-Nešp SK "Drostalas" 0   60,46
35 60 Anastasija Popova 8 1992 Lambo 2012       A.Popova Z/S Tīraines Staļļi 1   62,02
36 49 Aleksandrs Šakurovs 1 1983 Alter Ego LS LS Acobat III Lear S.Bertaitis/A.Šakurovs Rīgas jātnieku klubs 1   62,82
37 20 Terēze Zalte 7 1995 Gaučo 2013 LS Gaultjer Cattio SIA Z/a Kocēni SIA Z/a Kocēni 4   40,05
38 51 Edīte Vāgnere 7 1991 Lobijs 2007 LS Lobby-B Lear E.Vāgnere JSK Zelta Pakavs 4   41,20
39 29 Egita Caune 8 1999 Gotika 2006 LS Gastons Geršvins E.Caune JSK Mustangs 4   43,04
40 61 Anete Potošova 7 1985 For Pleasure II 2012 LS For Lorrado Kaptein Premium A.Potošova JSK Eminent Sport 4   44,00
41 10 Sofija Balabka 4 2002 Carleone 2012 LS Coleo Aromāts S.Balabka JSK Kriķi 4   50,65
42 47 Aleksa Laura Kļaviņa 4 2005 California 2006 LS Callano II Lagerfeld A.Freidenfelde Z/S Lejnieki 4   51,05
43 18 Luīze Dinsdorfa 4 2003 Geronts 2011 LS Gelius Kopernik D.Dinsdorfa JSK Eminent Sport 4   51,56
44 14 Žanna Metus 8 1991 Abba Z 2013 Z Asca Z Guidam A.Vasiļjevs JSK Mustangs 4   52,99
45 4 Jaroslavs Trubanovs 7 1988 Biryuzan 8 2010 BUD  Blokpost Zapas J.Trubanovs SK "Drostalas" 4   53,39
46 7 Anna Annija  Alsiņa 4 2003 Rolex 2013 Ls     SIA Muitnieki Z/S Tīraines Staļļi 4   53,88
47 63 Elizabete Skudra 4 2001 Palse 2011 LS Princis-Prince Bleisbergs Liwius A.Skudra SK GK Sports 4   54,02
48 59 Ernestas Plekavičius     Handanas 2011 Trak Aladinas Heleris E.Plekavičius Lietuva 4   54,87
49 38 Atis Zariņš 8 1996 Capella 2010 OLD Corall Corrado A.Zariņš JSK Lagoss Dressage 4   58,71
50 64 Heidija Krastiņa 6 2003 Glosnis         M.Pinte Saldus JSS 4   59,29
51 22 Jaroslavs Trubanovs 7 1988 Gusar 30 2012 Trak Glicerin 69 Sbornik  I.Trubanova SK "Drostalas" 4   60,48
52 13 Anete Potošova 7 1985 Atticus 2013 UN Octavio Ginus A.Potošova JSK Eminent Sport 4   61,26
53 31 Nikola Laganovska   2003 Dragreiss 2009 LS       JSK Eminent Sport 8   42,67
54 32 Kārlis Lipšāns 4 2004 Nilans 2011 LS Neapol Leuthen I SIA Princis JSK Princis 8   44,48
55 11 Beatrise Kisiela 4 2005 Amarilla Rose 2007   Amorado Rozenprinz B.Kisiela z/s Tīraines Staļļi 8   48,99
56 69 Roze Kolomenska 4 2003 Ciara 2010 Ls       JSK Temperaments 8   49,56
57 28 Darja Berkova 4 2001 Alazars 2009 LS Armani Zevs II A.Blauberga Z/S Tīraines Staļļi 8   50,38
58 43 Patrīcija Rita Bembere 4 2001 Karne Helena 2004 Ls Calano II Vintas SIA Mālnieki Mēmeles JSK 8   50,45
59 62 Elizabete Reinholde 8 1999 Lalibela 2007 LS Lord Picasso Lemon K.Reinholde JJS 8   50,55
60 66 Grēta Martina Endola     Leandra II           Z/S Tīraines Staļļi 8   53,56
61 33 Anna Palma   2003 La Coste 2006 LS Lobby B Zevs A.Palma JSK Zelta Pakavs 8   54,18
62 57 Monta Pareiza 3 1999 Corandy 2013 Ls Calliano     Saldus JSS 11   73,43
63 34 Aleksandra Zumente 4 2003 Dallasa 2009 LS       RJSK Sport de Lux 12   54,93
64 12 Beata Laseviča 3 1999 Monopols 2013 LS Mondeo Lords B.Laseviča JJS 12   61,76
65 72 Katerina Agapova 8 1998 San Pais 2008         ALJK 16   60,78
66 7 Anete Potošova 7 1985 Kaivo 2013 LS Kronoss Valsis A.Potošova JSK Eminent Sport 20   57,18
  25 Betija Annamarija Ezerkalne 7 2000 Coriandra 2010 LS Kastilio Guido B.A. Ezerkalne SIA Z/A Kocēni izsl  
  46 Unda Egendorfa 8 1992 Lēdija 2003 LS Legato Zenīts G.Apse JSK Demora IZSL