Rezultāti : ARHĪVS : 2018 : IEJĀDE 2018 : 3.02.2018. LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - Kleisti, Rīga :
Vidējā balva I, Mazā balva, Shēma III - Preliminary Competition Test Juniors 2018, Shēma III - Team Competition Test Juniors 2018
LJF klasifikācijas sacensības iejādē |
|
|
|
REZULTĀTU PROTOKOLS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tiesnesis |
M |
Ginta Vilde (VB,MB) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kristīne Lisovska (III) |
|
Rīgā, 2018.gada 03.februārī |
|
|
|
|
|
|
|
Tiesnesis |
C |
Natalija Šakurova(VB,MB) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ginta Vilde (III) |
|
N.p.k. |
Vārds |
Uzvārds |
Zirga vārds |
Sporta klubs |
Īpašnieks |
Tiesnešu vērtējums |
Par kļūdām |
Summa |
% |
M |
% |
vieta |
C |
% |
vieta |
Vidējā balva I |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Elza |
Zaķe |
A Splash Of Class |
JSK "Drostalas" |
J.Trubanovs |
222.0 |
65.29 |
1 |
212.5 |
62.50 |
2 |
|
434.5 |
63.897 |
2 |
Indra |
Gabaliņa |
Crystal |
JSS "Kleisti" |
I.Gabaliņa |
212.5 |
62.50 |
2 |
217.5 |
63.97 |
1 |
|
430.0 |
63.235 |
Mazā balva |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Olga |
Korolenko |
Dustinov V |
JSK "Eminent Sport" |
G.Šumska-Žagata |
221.5 |
65.15 |
1 |
220.5 |
64.85 |
1 |
|
442.0 |
65.000 |
2 |
Julija |
Pumpure |
Lengly |
Rīgas JSK |
N.Uvarova |
216.5 |
63.68 |
2 |
216.5 |
63.68 |
2 |
|
433.0 |
63.676 |
3 |
Jeļena |
Tretjakova |
Idaļgo |
LSVK "Harmonija" |
J.Tretjakova |
213.5 |
62.79 |
3 |
207.5 |
61.03 |
4 |
|
421.0 |
61.912 |
4 |
Everita |
Daubure |
Kolers |
LSVK "Harmonija" |
A.Mainiece |
205.5 |
60.44 |
4 |
213.5 |
62.79 |
3 |
|
419.0 |
61.618 |
Shēma III - Preliminary Competition Test Juniors 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Tatjana |
Maļikova |
Skyfall |
Rīgas JSK |
E.Penkhina |
210.5 |
70.17 |
1 |
199.5 |
66.50 |
1 |
|
410.0 |
68.333 |
2 |
Elza Alma |
Graumane |
Leipo |
Z/s Lielceri |
A.Graumanis |
192.0 |
64.00 |
2 |
192.5 |
64.17 |
3 |
|
384.5 |
64.083 |
3 |
Ilva (JUN) |
Lazdiņa |
Flamenko |
LSVK "Harmonija" |
A.Mainiece |
187.0 |
62.33 |
5 |
194.5 |
64.83 |
2 |
|
381.5 |
63.583 |
4 |
Anastasija (JUN) |
Novikova |
Lando |
Rīgas JSK |
Biedrība "LJF" |
190.5 |
63.50 |
3 |
190.5 |
63.50 |
4 |
|
381.0 |
63.500 |
5 |
Diana |
Suvorova |
Dreams come true |
LSVK "Harmonija" |
J.Rapoports |
188.0 |
62.67 |
4 |
181.5 |
60.50 |
5 |
|
369.5 |
61.583 |
6 |
Irina |
Jegorova |
Runway |
JKK "Kriķi" |
I.Jegorova |
0.0 |
0.00 |
6 |
0.0 |
0.00 |
6 |
|
0.0 |
0.000 |
7 |
Alise Greta JUN) |
Baranovska |
Iron Lady |
JSK "Reiteri" |
D.Baranovska |
0.0 |
0.00 |
7 |
0.00 |
0.00 |
7 |
|
0.0 |
0.000 |
Shēma III - Team Competition Test Juniors 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aleksandra (JUN) |
Sīle |
Lauren |
Rīgas JSK |
I.Sorokina |
219.0 |
66.36 |
1.00 |
214.50 |
65.00 |
1 |
|
433.5 |
65.682 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Galvenais tiesnesis ___________________ A.Mangale |
Sekretāre ___________________ T.Sadovina |
|
|
|
|
|
|