Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2018 : 10.02.2017. LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ-2018- I posms - Kleisti, Rīga :

Maršruts Nr.2.A 100 cm (Art.238.1.1.) Sacensības ar zirga kustību stila vērtējumu. Piedalās zirgi līdz 5 g.v.

LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ-2018- I posms
10.02.2018. Kleisti, Rīga
Maršruts Nr.2A - 100 cm (Art.238.1.1.) Sacensības ar zirga kustību stila vērtējumu. Piedalās zirgi līdz 5 g.v. € (60,-40,-30,-20,-15,-15,-)
Vieta     Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda in iv id  vid  Laks s.p. kopā
1 31   Ģirts Bricis 1 1974 Ilexta 2013 KWPN Montender Utopie Ģirts Bricis Sport De Lux 7,6 7,7 7,2       7,50 66,28 0           7,50
2 30   Iginas Macevicius 1 1985 Caramel 2013 oldenbur corall rends bitaiciu zirgai bitaiciu zirgai 7,6 7,3 7       7,30 66,23 0           7,30
3 1   Maira Leja 1 1974 Chil 2013 Lat Claire de Lune   T. Jurjāne BET 7,5 7,2 7       7,23 68,91 0 7,23
4 16   Kamile Berzonskyte 0 1996 Persika 2013 BH Persis Piratas K. Berzonskyte PVhorses 7,2 7,2 7       7,13 63,56 0           7,13
  9 ā/k Egils Broks     Kipra 2012 Ls Kiborgs Poju   RVA 7,1 7,3 6,9       7,10 69,51 0 7,1
5 18   Nikolajs Zaicevs 7   Corida 2013 LS Clerus ABC Gvidons Burtnieku Zirgaudzēt Burtnieku ZA 7,3 7,1 6,9       7,10 67,06 0           7,10
6 34   Kristīne Egle 1 1991 Kendija 2013 LWB Korellī Lambordžini Daiga Egle TOP SPORT 7,1 7,1 6,9       7,03 64,67 0           7,03
7 7   Gintarė Malinauskaitė 0   Contoki star 2013 - Catoki   Hobby Horse Hobby horse 7 7,2 6,9       7,03 65,73 0 7,03
8 15   Mārtiņš Pilders 2 1999 Cornelius 2013 LS Cornetus Levantos I Raimonds Ruķeris JSK Zāgkalni 7 7,1 6,8       6,97 66,15 0           6,97
  40 ā/k Edīte Vāgnere Vāgnere 7 1991 Lordana 2012 HN Lordano Royal Z Guna Eze JSK Īriss 6,9 6,9 6,8       6,87   0           6,87
9 2   Nikolajs Zaicevs 7   Level Up 2013 LS Lancer Boy Aromāts Burtnieku Zirgaudzēt Burtnieku ZA 7,3 7,1 6,8       7,07 72,79 0,3 6,77
  41 ā/k Aleksandrs Šakurovs 1 1983 Alter Ego 2012 LV Acobat Lear A.Šakurovs/S.Bertait Rīgas JSK 6,9 6,8 6,6       6,77 66,37 0           6,77
10 19   Terēze Zalte 7 1995 Grand Gurū 2013 LS Gaultjērs Cattio SIA Z/A Kocēni SIA Z/A Kocēni 6,8 6,8 6,6       6,73 64,23 0           6,73
11 35   Žanna Metus 8 1991 Ieviņa 2013 Lat     Aleksandrs Vasiļjevs JSK Mustangs 7 6,7 6,5       6,73 64,42 0           6,73
12 38   Kotryna Kemajevaite 0   Perla 2013 BH Perlas Meilenschtein Vilius Niauronis   6,6 6,7 6,7       6,67 64 0           6,67
13 11   Kate Ansone 7   SDL Annubis 2013 - B/C   Kate Ansone Sport De Lux 6,85 6,8 6,7       6,78 71,56 0,2 6,58
  17 ā/k Līga Pētersone 7   Nileone 2012 LS Neapoļ Kapteinis cukurs SIA Princis JSK Princis 7 7,3 6,8       7,03 68,18 0,5           6,53
  8 ā/k Iginas Macevicius 1 1985 Vouvray de mesnil 2009 SF larc de triomphe canaletto bitaiciu zirgai bitaiciu zirgai 7,1 7,1 6,8       7,00 62,87 0,5 6,5
14 5   Ģirts Bricis 1 1974 Ilene 2013 KWPN Cardento   Milka Kivikoski Sport De Lux 7 7 6,7       6,90 73,3 0,4           6,50
15 4   Kotryna Kemajevaite 0   Kuba 2013 LT Calgo Cattio Vilius Niauronis   6,5 6,4 6,5       6,47 61,55 0 6,47
16 10   Anna Annija Alsiņa 4 2003 Karuna 2013 LS Kadilak Rantjē A. Blauberga Z/S Tīraines Staļļi 6,9 7 6,8       6,90 64,29 0,5 6,4
17 36   Nikolajs Zaicevs 7   Akalina 2013 LS Avellynus Gudvils Nikolajs Zaicevs Burtnieku ZA 6,9 6,8 6,6       6,77 67,08 0,5           6,27
18 20   Kotryna Kemajevaite 0   Pupa 2013 BH Boržomis Reglaments Vilius Niauronis   6,6 6,6 6,4       6,53 62,62 0,5           6,03
19 13   Tatjana Reznuka 1 1985 Naumi 2013 Zweibrucke Numero Due D Alpha D Aleksandrs Vasiļjevs Mežstrazdiņi 6,7 6,6 6,3       6,53 69,24 0,5 6,03
20 26   Annija Vārna 8 1995 Candy 2013 LS Coleo Donald A.Vārna JSK Arizona 6 5,7 5,6       5,77 61,39 0           5,77
21 33   Krista Kristiāna Alksne 1 1995 Rolex 2013 LS Robins Le Cowando SIA Muitnieki RJSK Sport de Lux 6,7 6,6 6,5       6,60 73,54 0,9           5,70
22 27   Edīte Vāgnere Vāgnere 7 1991 Chocolate 2013 LS Chevers Kadilaks Edīte Vagnere JSK Īriss 6,2 6,1 6       6,10 68,4 0,5           5,60
  39 ā/k Luīze Dinsdorfa   2003 Geronts 2011 LS       JSK Eminent Sport 6,2 6 5,9       6,03 63,06 0,5           5,53
23 25   Sarmīte Pētersone 7 1974 So Lady 2013 LS Serrano Lacantus S. Pētersone Talsu J Skola 6,4 6,2 6,2       6,27 72,61 0,8           5,47
24 3   Terēze Zalte 7 1995 Gaučo 2013 LS Gaultjērs Cattio SIA Z/A Kocēni SIA Z/A Kocēni 6,9 6,7 6,7       6,77 78,92 1,4 5,37
25 14   Žanna Metus 8 1991 Abba Z 2013 KWPN Asca Z Guidam Aleksandrs Vasiļjevs JSK Mustangs 6,3 6,3 6       6,20 62,45 1           5,20
    ā/k Anete Potošova 7 1985 Gerrita 2012 LS Geliuss Gepatīts A.Potošova JSK Eminent Sport 6,6 6,5 6,5       6,53 69,88 1,5           5,03
  22 ā/k Sofija Denisova 8 2000 Gradācija 2011 LS Gaspars Klaids Ieva Rauzāne JSK Īriss 4 4,5 4,9       4,47 58,05 1,5           2,97
26 24   Laila Žilinska 7   Tako Dilait 2013 LS Tailormade Diarado's boy   Raimonds Ruķeris JSK Zāgkalni 5 5 5,1       5,03 87,36 2,8           2,23
27 12   Elīna Kaimiņa 7 1998 Palbo 2013 LV Pedro Bastejs SIA Z/a Kocēni SIA Z/A Kocēni 6 5 5,8       5,60 112,41 6,3 b/v
  32   Kristīne Krūmiņa 8 1996 Charīsma 2013 LS Colard Salana-Radiants I.Krūmiņa SK GKSport              izsl.