Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2018 : 10.02.2017. LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ-2018- I posms - Kleisti, Rīga :

Maršruts Nr.2.B 100 cm (Art.238.1.1.) Sacensības ar jātnieka darbības stila vērtējumu. Piedalās bērni līdz 16 g.v.

LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ-2018- I posms
10.02.2018. Kleisti, Rīga
Maršruts Nr.2B - 100 cm (Art.238.1.1.) Sacensības ar jātnieka darbības stila vērtējumu. Piedalās bērni līdz 16 g.v. (60,-40,-30,-20,-15,-15,-)
Vieta     Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda ing ind eg  vid  Laks s.p. kopā
1 13   Markuss Roberts Vasiļjevs 4 2005 Lango 2002 Lat Leitons Fans Aleksandrs Vasiļjevs JSK Mustangs 7,5 7,3 7,5     7,43 58,89 0     7,43
2 12   Tīna Dreimane 4 2003 Picasso 2007 LS A Pichachu De Muze Copernik N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 7,35 7,2 7,3     7,28 62,22 0     7,28
3 9   Madara Pētersone 4 2004 Lilions 2010 LS Lacapo Bleisbergs Liwius SIA Princis JSK Princis 7,2 6,9 7,2     7,10 63,79 0     7,10
4 25   Eva Vīnava 4 2004 Graciuss 2012 LS Gaspars Calliano G. Vīnavs JSK Princis 7 7 7     7,00 65,1 0     7,00
5 38   Madara Pētersone 4 2004 Kapteinis Cukurs 2002 LS Calliano Kosmoss SIA Princis JSK Princis 7,1 6,85 7     6,98 62,24 0     6,98
6 40   Ance Anna Katkovska 4 2005 Falko 2005 TR     A. Katkovska JJS 7 6,8 7     6,93 63,63 0     6,93
7 17   Elizabete Vilgerte 4 2005 Amareto 2001 LS     Ineta Mazūre Z/S Tīraines Staļļi 7 6,6 7     6,87 65,45 0     6,87
8 30   Gabriella Austvika 4 2003 Talismans S Picobello Z 2006 BWP T'is Voltiare Abgar JJS JJS 7 6,7 6,8     6,83 61,67 0     6,83
9 41   Markuss Roberts Vasiļjevs 4 2005 Gilon 2011 - Emilion Contenoro l Aleksandrs Vasiļjevs JSK Mustangs 6,9 6,75 6,8     6,82 68,08 0     6,82
10 24   Laura Luiza Leinerte 4   Passo   Ls       Baltic Equestrian Team 6,9 6,4 6,9     6,73 60,5 0     6,73
11 29   Jana Zēberga 6 2004 Strux Shakira 2007 Zp Power Boy RP112 Lorimer RNF49 Jeļena Zēberga Baltic Equestrian Team 7 6,8 7,2     7,00 63,01 0,5     6,50
11 22   Kristina Zomera 4 2004 Quanta Costa 12 2007 Westf Quinta Real Pablo Kristina Zomera JSK Mustangs 6,4 6,6 6,5     6,50 66,36 0     6,50
13 18   Anna Annija Alsiņa 4 2003 Princis 2006 LS Pegass Devējs SIA Muitnieki Z/S Tīraines Staļļi 7 6,55 6,7     6,75 72,23 0,3     6,45
14 1   Jana Zēberga 6 2004 Self Lucky 2010 LV Serrano Lacantus Jeļena Zēberga Baltic Equestrian Team 6,9 6,9 7     6,93 69,75 0,5     6,43
  2 ā/k Liene Krūmiņa 7 1999 Geiša 2012 LS Gaultjērs Cattio L.Krūmiņa SIA Z/A Kocēni 6,9 6,8 7,1     6,93 58,51 0,5     6,43
15 8   Žaklīna Orlando 4 2005 Chandra H 2003 LS Chasseur Drosselkland K.Ansone RJSK Sport de Lux 6,3 6,5 6,4     6,40 60,43 0     6,40
16 26   Santa Vibāne 4 2004 Pandors 2012 LS Princis Daions SIA Princis JSK Princis 6,2 6,45 6,4     6,35 60,95 0     6,35
17 3   Estere Ošeniece 4 2004 Krēta 2006 LS Cattio   SIA Z/A Kocēni SIA Z/A Kocēni 6,3 6,3 6,4     6,33 56,16 0     6,33
18 15   Helena Toomingas 4   Lektra           JSK EquiLat 6,35 6,2 6,35     6,30 66,79 0     6,30
19 32   Annija Ane 4 2004 Alders 2006 LS Autors Landgold Jānis Anis JK Erceni 6,9 6,75 6,7     6,78 56,82 0,5     6,28
19 49   Anna Palma 4 2003 Lobijs 2007 LS Lobby-B Lear Edīte Vāgnere JSK Īriss 6,15 6,2 6,5     6,28 58,22 0     6,28
21 16   Anna Šadovska 4 2002 Vīgante 2006 LS Winterwald Ako E.Šadovska RIT Team 6,5 6,5 6,5     6,50 59,97 0,5     6,00
22 28   Heidija Krastiņa 6 2004 Glosnis 2013 -     M.Pinte Saldus JK 6,4 6,3 6,4     6,37 59,41 0,5     5,87
23 20   Nikita Aleksejevs 4 2005 Golda 2011 -     Nikita Aleksejevs Zāgkalni, ZS 5,9 5,5 6,1     5,83 53,84 0     5,83
24 5   Elizabete Krista Juraša 4 2002 Kolšteins Obelinsky   PV     O. Brālena SIA Z/A Kocēni 6,3 6 6,4     6,23 61,68 0,5     5,73
25 6   Odrija Roberta Brālēna 4 2007 Cielava 2012 LS Calliano Le Cowando O. Brālēna SIA Z/A Kocēni 6,1 6,1 6     6,07 55,75 0,5     5,57
26 14   Anna Palma 4 2003 La'Coste 2006 LS Lobby-B Zevs II Ingūna Palma JSK Īriss 6,1 5,85 6     5,98 54,26 0,5     5,48
27 47   Karīna Balanova 4 2004 Roksāde 2003 LS Ramses Kosmoss SIA Princis JSK Princis 5,5 5 5,9     5,47 58,98 0     5,47
28 23   Sofija Balabka 4 2002 Carleone 2012 LV Caleo Aromats S.Balabka JSK Kriki 5,8 5,9 5,8     5,83 62,2 0,5     5,33
29 50   Odrija Roberta Brālēna 6 2007 Kolšteins Obelinsky   PV     O.Brālēna SIA Z/A Kocēni 6,15 6,25       6,20 55,09 1     5,20
30 48   Annija Elīza Stabiņa 4 2004 Niagāra 2009 LS Nicky Des Bruyeres Princis Krišjānis Toms Stabi JSK Drostalas 5,6 5 6     5,53 55,85 0,5     5,03
31 10   Beatrise Kisiela 4 2005 Amarilla Rose 2007 OLD Amorado Rosenprinz B.Kisiela Z/S Tīraines Staļļi 6,1 5,9 6     6,00 64,45 1     5,00
32 21   Tīna Rodina 4 2004 Godiva 2011 LS Gaultjērs Cattio Andrejs Rodins JJS 6,1 5,7 5,9     5,90 78,05 1,4     4,50
33 42   Linda Kadeka-Harkova 4 2005 Leandra 2009 LS Lebrons R. Adermie 58 Inga Kadeka-Harkova Z/S Tīraines Staļļi 4 4,9 5     4,63 68,34 0,5     4,13
33 39   Aleksandra Ņikonova 4 2003 Rio-Rio 2011 Kleinpferd   Jokers-Golden-Boy Aiga Ozoliņa JSK Atēna 5 5,4 5     5,13 74,85 1     4,13
  33   Madara Kalve 4 2002 Gīrs 2000 LS Guido Hamlets A.Šakurovs Rīgas JSK              izsl. 
  43   Megija Štrausa 4 2004 Lambordžini 2009 Ls     G. Zaķe JSK Drostalas              izsl. 
  37 ā/k Madara Kalve 4 2002 Gīrs 2000 LS Guido Hamlets A.Šakurovs Rīgas JSK         57,51 0  bv 
  19 ā/k Betija Annemarija Ezerkalne 3 2000 Coriandra 2010 LS Kastilio Guido B. A. Ezerkalne SIA Z/A Kocēni         62,54 0,5  bv 
  36 ā/k Luīze Dinsdorfa   2003 Geronts 2011 LS       JSK Eminent Sport         62,6 0  bv 
  45 ā/k Terēze Zalte 7 1995 Gandora 2012 LS Gaultjērs Cattio SIA Z/A Kocēni SIA Z/A Kocēni         64,99 0  bv 
  52 ā/k Aleksandra Zumente 3 2003 DFradin 2010 KWPN     Andis Vārna Sport De Lux         65,44 0,5  bv 
  34 ā/k Elizabete Skudra 4 2001 Palse 2011 LS Princis-Prince Bleisbergs Liwius Almants Skudra SK GKSport         69,57 0,5  bv 
  46 ā/k Danielius Gutkauskas 0   Calmato-G 2010 - Caruso Gut   G.Gutkauskas           70,8 0,1  bv 
  11 ā/k Gintarė Malinauskaitė 0   For Freedom 2011 - For fashion   Hobby Horse Hobby horse         71,1 0  bv 
  7 ā/k Danielius Gutkauskas 0   Folgas 2011 - Queue jump Topkij G.Gutkauskas           73,67    bv 
  27   Ance Aleksandrova 4 2004 Contago 2012 LS Centuryo Grand Libero M.Pinte Saldus JK 5,2 5,1 5     5,10 94,29 6,5  bv 
  51 ā/k Andrius Petrovas     Clarity 2009         Lietuva         97,2 2,8  bv 
  35 ā/k Tereze Zalte 7 1998 Palbo 2013 LV Pedro Bastejs SIA Z/a Kocēni SIA Z/A Kocēni         115,6 7,1  bv