Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2018 : 10.02.2017. LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ-2018- I posms - Kleisti, Rīga :

Maršruts Nr.4 120 cm (Art.238.2.1.) Ātruma maršruts. Bez ierobežojumiem

LATVIJAS ZIEMAS ČEMPIONĀTS KONKŪRĀ-2018- I posms
10.02.2018. Kleisti, Rīga
Maršruts Nr.4 - 120 cm (Art.238.2.1.) Ātruma maršruts. Bez ierobežojumiem. (60,-40,-30,-20,-15,-15,-)
Vieta   Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda S.p. Laiks
1 21 Kitija Bilinska 3 2003 Nilla 2010 LV Neapoļ Leuthen I E.Bilinskis RIT Team 0 53,65
2 12 Tatjana Reznuka 1 1985 Arribas T 2009 Rhein. Acorados Ass Lanciano Tatjana Reznuka Mežstrazdiņi 0 55,72
3 1 Andrius Petrovas     Baltasar 2006         Lietuva 0 58,16
4 22 Emīlija Elizabete Zandere 3 2000 Lādoga 2009 LV Louis J Guido E.E.Zandere RJSK Sport de Lux 0 58,26
5 13 Aleksandra Zumente 3 2003 Rigonda 2010 KWPN Royaldik Donnerbube II K.Ansone Sport De Lux 0 59,34
6 3 Guntars Siliņš 1 1965 Lord Lux 2010 LV LATANGO CALANDO IV SIA CHD FG Mežstrazdiņi 0 61,93
7 11 Jaroslavs Trubanovs 7 1988 Biryuzan 8 2010 Budj Blokpost 6 Zapas 131 J.Trubanovs JSK Drostalas 0 62,16
8 2 Karolina Vasilauskaite     Remember Me 2011         Lietuva 0 62,4
9 25 Aleksandrs Šakurovs     Grietje             0 66,38
10 7 Gintarė Malinauskaitė 0   Harvey RG 2012 - Numero Uno Amethist Hobby Horse Hobby horse 4 53,11
11 10 Anna Annija Alsiņa 3 2003 Krīgers 2005 LS Calvados 87 Sacramentoson A.Stafecka Z/S Tīraines Staļļi 4 53,36
12 27 Aivaras Bataitis 7 1975 Dobilas 2010 TRAK Hidrantas Esaul L.Karaliene Lietuva 4 53,57
13 6 Mārtiņš Pilders 2 1999 Cananero 2009 LS Corall Amadeuss R. Ruķeris JSK Zāgkalni 4 54,46
14 9 Aivaras Bataitis 7 1975 Ruby 2011 LT Cunami'S Rover G.Bataitiene Lietuva 4 54,58
15 20 Danielius Gutkauskas 0   Little by Little-G 2007 - Landgold   G.Gutkauskas Lietuva 4 55,88
16 28 Anna Arhipova 1 1978 Liviana 2012 KWPN     B.Laseviča RIT Team 4 58,64
17 19 Diāna Miķelsone 7 1994 La Valetta 2005 LS Legato Velvets I. Nagliņa JJS 4 60,33
18 26 Aleksandrs Šakurovs 1 1983 Cabaletta 2008 OLD Collado Armitage A.Šakurovs Rīgas JSK 4 62,57
19 24 Kristīne Baradovska 8   Legolass 2006 LS Liberato H Dendijs G.Zonbergs JSK Bicāļi 4 63,64
20 15 Elizabete Krista Juraša 4 2002 Lagūna N 2003 LS Gotārs Land-Lover SIA IGL vet serviss SIA Z/A Kocēni 4 64,96
21 23 Andrius Petrovas     Clarity 2009         Lietuva 5 84,11
22 17 Karolina Vasilauskaite     Baltasar 2006         Lietuva 7 76,79
23 8 Danielius Gutkauskas 0   Kaldunija 2011 - Kvartet Ladiesman L.Gutkauskiene Lietuva 8 57,47
24 5 Anna Arhipova 1 1978 Heesamar 2012 KWPN Toulon   RIT Team RIT Team 8 66,57
25 16 Adriāna Anna Arāja 3 2004 Conterina 2008 HL Contendro ll Lortino A. A. Arāja RJSK Sport de Lux 12 53,44
26 14 Anastasija Popova 7 1996 Ladies Boy 2007 LS Ladiesman Pajaco A.Popova JSS Kleisti 12 57,3
27 29 Karolina Vasilauskaite     Charbally 2008         Lietuva 12 64,12
28 4 Kristīne Baradovska 8   Gongs 2005 LS Grand Libero Guido K.Baradovska JSK Bicāļi 14 71,92
29 18 Grēta Martina Endola 4 2003 Leandra II 2009 OLD Levantos I Langdraf l D.Javorivska Z/S Tīraines Staļļi 16 60,42