Rezultāti : ARHĪVS : 2018 : IEJĀDE 2018 : 17.02.2018. LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - Kleisti, Rīga :

Vidējā balva I, Mazā balva, Shēma III

 

LJF klasifikācijas sacensības iejādē

      REZULTĀTU   PROTOKOLS            
                    Tiesnesis M Kristina Lisovska 
                           
Rīgā, 2018.gada 17.februārī               Tiesnesis C Sandra Kraisa (VB,MB)
Natalija  Šakurova (III)
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Sporta klubs Īpašnieks Tiesnešu vērtējums Par kļūdām Summa %
M % vieta C % vieta
Vidējā balva I
1 Olga Šakurova Dafino I. Sorokina RJSK 232.5 68.38 1 230.5 67.79 1   463.0 68.088
2 Indra Gabaliņa Crystal Indra Gabaliņa JSS Kleisti 219.0 64.41 2 213.5 62.79 2   432.5 63.603
Mazā balva
1 Olga Šakurova Ester I. Sorokina RJSK 233.5 68.68 2 236.0 69.41 1   469.5 69.044
2 Olga Šakurova Lord Nelson I. Sorokina RJSK 235.0 69.12 1 228.5 67.21 2   463.5 68.162
3 Jeļena Tretjakova Idaļgo J.Tretjakova LSVK "Harmonija" 210.5 61.91 3 218.5 64.26 3   429.0 63.088
Shēma III - Preliminary Competition Test Juniors 2018                    
1 Tatjana Maļikova Skyfall J.Penkhina Rīgas JSK 195.0 65.00 1 197.5 65.83 1   392.5 65.417
2 Ilva (J) Lazdiņa Flamenco A.Mainiece LSVK "Harmonija" 188.5 62.83 2 195.0 65.00 2   383.5 63.917
3 Anastasija (J) Kluikova Lando Biedŗība "LJF" Rīgas JSK 186.0 62.00 3 186.0 62.00 3   372.0 62.000
4 Irina Jegorova RUNWAY Irina Jegorova JSK Kriķi 184.5 61.50 4 178.5 59.50 4   363.0 60.500
Shēma III - Team Competition Test Juniors 2018  
1 Elza Alma (JJ) Graumane Leipo Andris Graumanis Z/s Lielceri 205.5 62.27 1 214.00 64.85 1   419.5 63.561
Shēma III - Individual Competition Test Juniors 2018
1 Aleksandra (J) Sīle Lauren E.Sīle Rīgas JSK 228.0 67.06 1.00 231.00 67.94 1   459.0 67.500
Galvenais tiesnesis ___________________ A.Mangale Sekretāre ___________________ T.Sadovina

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX