Rezultāti : ARHĪVS : 2018 :

Latvijas Republikas labākais jātnieks - 2018

 418334/Lab.Jatn.konkurs.19.01.03.xlsx (190.36 KB)          418334/Nominanti 2018 konkurs.doc (25.00 KB)

 418334/Lab.Jatn.iejade.18.11.11.xlsx (311.32 KB)             418334/Rezultati_iej.doc (17.50 KB)

 418334/Lab.Pajugu-braucejs.18.11.15.xlsx (51.13 KB)       418334/nominanti.paj.v2.docx (17.07 KB)

 

 Latvijas Jātnieku federācijas Gada balvas ieguvēji un jāšanas disciplīnu nominanti 2018. gadā (46.50 KB) 

Latvijas Jātnieku federācijas Gada balvas ieguvēji un jāšanas disciplīnu nominanti 2018. gadā

 

 

KONKŪRS

 

Pieaugušie

1

Kristaps Neretnieks

 JJS

2

Laura Penele

 ZS Lielceri

3

Andis Vārna

 ZS Lielceri

 

Jaunie jātnieki

1

Sabīne Siliņa

 JSK Mežstrazdiņi

2

Mārtiņš Ernests Pilders

 JSK Zāgkalni

3

Laura Gustsone

 RJSK Sport De Lux

 

Juniori

1

Kitija Bilinska

 Ropažu JSK

2

Maija Elizabete Smirnova

 Burntieku ZA

3

Betija Annemarija Ezerkalne

 ZA Kocēni

 

Bērni

1

Madara Pētersone

 JSK Princis

2

Tīna Dreimane

 JJSK Meždruvas 1

3

Laura Luīze Leinerte

 RJSK

 

Tautas klase

1

Kristīne Egle

 SK Top Sport

2

Jaroslavs Trubanovs

 SK Drostalas

3

Annija Vārna

 JSK Kriķi

 

Amatieri

1

Ilona Juraša

 Burtnieku ZA

2

Kristīne Baradovska

 JSK Princis

3

Arturas Stonkus

 JSK Demora

 

 

IEJĀDE

 

Pieaugušie

1

Elza Zaķe

 JSK Drostalas

2

Olga Šakurova

 RJSK

3

Airisa Penele

 ZS Lielceri

 

Jaunie jātnieki

1

Laura Ivanova

 JSK Amber

2

Everita Daubure

 LSVK Harmonija

3

Elza Alma Graumane

 ZS Lielceri

 

Juniori

1

Aleksandra Sīle

 RJSK

2

Sintija Elizabete Apsīte

 JSK  Reiteri

3

Sintija Ģīle

 JSK Temperaments

 

Bērni

1

Letīcija Politere

 LLU SK

2

Dominika Lela

 RJSK

3

Anda Cukermane

 Green Horse

 

Amatieri

1

Gunita Šumska-Žagata

 ZS Lielceri

2

Dina Endziņa

 JSK Temperaments

3

Ieva Aleksandrova- Eklone

 ZS Ekvi

 

 

PONIJU JĀŠANA

 

Ar I grupas ponijiem

1

Anete Freiberga

 Saldus JK

2

Marta Vildava

 JSK Princis

3

Līva Dreimane

 JJSK Meždruvas 1

 

Ar II grupas ponijiem

1

Jana Zēberga

 BET

2

Heidija Krastiņa

 Saldus JK

3

Rūta Vicinska

 Saldus JK

 

 

PARALIMPISKĀ IEJĀDE

 

Paralimpiskā iejāde

1

Rihards Snikus

 ZS Tīraines staļļi

 

Paralimpiskā iejāde (Atvērtā klase)

1

Mareks Jedinaks

 JSK Mežstrazdiņi

 

 

PAJŪGU BRAUKŠANA

 

Zirgu vienjūgu klase

1

Dace Stūre, palīgi Māris Stūris, Kārlis Stūris

 SIA Zirgaudzētava Kocēni

2

Anda Pavlovska, palīgs Zane Caune

 SIA Wilde Transports

3

Andis Pavlovskis, palīgs Kristaps Caune

 SIA Wilde Transports

 

Poniju vienjūgu klase

1

Renāte Spirģe, palīgi Sintija Orlova, Andris Spirģis

 biedrība Kanu atvars

 

Jauno zirgu/poniju klase

1

Anita Tašiņa, palīgs Zigmunds Tašiņš

 biedrība Horses.eu

2

Zigmunds Tašiņš, palīgs Anita Tašiņa           

 biedrība Horses.eu

3

Juris Juhņēvičs, palīgs Anna Rijniece

 JSK Laimes zeme

 

Atvērtā klase

1

Aiga Ozoliņa, palīgs Olga Gaičonoka

 JSK Atēna

2

Agnese Bērziņa, palīgs Megija Sargsjane

 biedrība Horses.eu

3

Santa Berga, palīgi Dace Putriņa, Māris Bergs

 biedrība Kanu atvars

 

Jauno braucēju klase

1

Megija Sargsjane

 biedrība Horses.eu

2

Anna Rijniece, palīgs Juris Juhņēvics

 JSK Laimes zeme

3

Loreta Aleksejeva, palīgi Sintija Varnovska, Inta Vanaga

 biedrība Kanu atvars

 

 

LABĀKAIS JAUNZIRGS KONKŪRĀ

Kendija (LS). Audzētājs ZS Narvaiši, īpašniece Daiga Egle jātnieks Kristīne Egle SK Top Sport

 

LABĀKAIS JAUNZIRGS IEJĀDĒ

Don Dior (LS). Audzētājs AF Tērvete, īpašnieks Kristīne Fiļipova, jātnieks Kristīne Fiļipova JSB Lagoss Dressage

 

LABĀKAIS JAUNZIRGS PAJŪGU BRAUKŠANĀ
Serangeti (LS). Audzētājs Inga Jaunzare, īpašnieks Agnese Bērziņa, braucējs Anita Tašiņa biedrība Horses.eu

 

PAR MŪŽA IEGULDĪJUMU JĀŠANAS SPORTA  ATTĪSTĪBĀ

Leonīds Smanuhins – pieredzējis sportists, treneris, zirgu īpašnieks.

 

 

KONKŪRS:

kopvērtējums marts

kopvērtējums aprīlis

kopvērtējums maijs

kopvērtējums jūnijs

kopvērtējums jūlijs

kopvērtējums augusts

kopvērtējums septembris

kopvērtējums oktobris

kopvērtējums novembris

 

IEJĀDE:

I ceturkšņa rezultāti

I pusgada rezultāti

Kopā uz 24.08.

Kopā uz 17.09.

Kopā uz 5.10.

Kopā uz 10.10.

Kopā uz 21.10.

Kopā uz 29.10.

Kopā uz 11.11.

 

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX