LJF kausa izcīņas sacensības iejādē 2018.g. I posms |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28.04.2018. SC "Kleisti", Rīgā |
|
|
|
|
|
|
STARTA PROTOKOLS (ārā laukumā) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laiks |
N.p.k. |
Vārds |
Uzvārds |
Gr. |
Dz. gads |
Zirga vārds |
Dz. gads |
Šķirne |
Tēvs |
Mātes tēvs |
Zirga īpašnieks |
Komanda |
|
|
Shēma Nr.2- Team Competition Test Children (2018) |
|
|
|
|
|
|
12.30 |
1 |
Sanita |
Auniņa |
Am |
1976 |
Lambordžini |
2009 |
LS |
Latvāns |
Bastejs |
G.Zaķe |
JSK Delta |
12.37 |
2 |
Inga |
Pērkona |
Am |
1983 |
Mariscal SP |
2010 |
PRE |
Palancar II |
Victor III |
Inga Pērkona |
JSK Bicāļi |
12.44 |
3 |
Laura |
Čaunāne |
Am |
1991 |
Doma |
2003 |
LS |
Donnerbube II |
Maratons |
Antra Cukermane |
GREEN HORSE |
12.51 |
4 |
Olga |
Kiričenko |
Am |
1985 |
Vivijāns |
2008 |
LS |
Vikārs D'Filente |
Leonardo |
Olga Kirčenko |
JSK Temperaments |
12.58 |
5 |
Dina |
Endziņa |
Am |
1987 |
Camelot |
2012 |
LS |
Stolpegardens Castello |
Ludvigs |
Dina Endziņa |
JSK Temperaments |
13.05 |
6 |
Iveta |
Titova |
Am |
1973 |
Donrado |
2006 |
LS |
Dimants Dante |
Didzis |
A.Mainiece |
LSVK "Harmonija" |
13.12 |
7 |
Kristiāna |
Politere |
Am |
1982 |
Lupe |
2010 |
LS |
Lacapo |
Pikards |
SIA "HM Agro" |
LLU |
13.19 |
8 |
Ance |
Koškina |
Am |
2002 |
Abula |
2009 |
LS |
Abats |
Lagoss |
LLU |
LLU |
13.26 |
9 |
Jana |
Saulīte |
Am |
1987 |
Laso |
2005 |
LS |
Lords |
Stasis |
LLU |
LLU |
13.33 |
10 |
Laura |
Voiko |
Am |
1990 |
Guanti |
2009 |
LS |
Gaultjērs |
Cattio |
Evija Kozulāne |
LLU |
13.40 |
11 |
Liāna |
Štefenberga |
Am |
1975 |
Verons Diezs |
2003 |
LS |
Vintas |
Duēls |
Liāna Štefenberga |
z/s Ekvi |
13.47 |
12 |
Ieva |
Aleksandrova-Eklone |
Am |
1973 |
Milords |
2004 |
LS |
Maliby |
Lear |
Ieva Aleksandrova-Ek |
z/s Ekvi |
13.54 |
13 |
Beatrise |
Dinsberga |
Am |
1997 |
Don De Fieros |
2010 |
LS |
De Lordo |
Daims |
B.Dinsberga |
SK "Reiteri" |
|
|
Pārtraukums 10 min. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14.11 |
14 |
Dominika (B) |
Lela |
OC |
2003 |
Gardums |
2007 |
LS |
Geliuss |
Ampērs |
J.Savickis |
Rīgas JSK |
14.18 |
15 |
Aiga |
Marčenoka |
Am |
1985 |
Amaranth |
2009 |
LS |
Acobat III |
Lear |
A.Marčenoka |
JSK "Reiteri" |
14.25 |
16 |
Gunita |
Šumska-Žagata |
Am |
1984 |
Dustinov V |
2008 |
KWPN |
Ustinov |
Amaretto I |
Gunita Šumska-Žagata |
Z/s Lielceri |
14.32 |
17 |
Everita |
Daubure |
OC |
1998 |
Cardello |
2013 |
LS |
Cadillac |
Donnerbube II |
E.Daubure |
LSVK "Harmonija" |
14.39 |
18 |
Jūlija |
Kmita |
OC |
1980 |
Lazzam |
2012 |
LS |
LANSELOTS |
Lobby-B |
Jūlija Kmita |
JSK Eminent Sport |
14.46 |
19 |
Letīcija (B) |
Politere |
OC |
2004 |
Laso |
2005 |
LS |
Lords |
Stasis |
LLU |
LLU |
14.53 |
20 |
Karina |
Ivancova |
OC |
2002 |
Lavanda |
2005 |
LS |
Levo |
Valgums |
LJF |
Rīgas JSK |
15.00 |
21 |
Viktorija |
Rutkovska |
OC |
1998 |
Kruizs |
2009 |
LS |
Stolpegardens |
Vintas |
V.Rutkovska |
LJF |
15.07 |
22 |
Dominika (B) |
Lela |
OC |
2003 |
Hiltons |
2000 |
LW |
Hamlets |
Doms |
LJF |
Rīgas JSK |
15.14 |
23 |
Kristiāna |
Kaniņa |
OC |
1980 |
Wallace |
2007 |
LS |
Willy |
Etalons |
Solvita Strāķe |
Z/S Tīraines Staļļi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pārtraukums 30 min., apbalvošana BEZ ZIRGIEM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Shēma Nr. 1 Children Test A , laukums 20x60m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15.51 |
1 |
Beāte |
Jurševska |
OC |
1999 |
Pedro De Santo |
2013 |
LV |
Passi |
Passi |
Ritma Jedinaka |
Harmonija |
15.57 |
2 |
Gundega |
Krīgere |
OC |
1986 |
Chordeli MG |
2012 |
LJ |
Chanas |
Wilawander |
Laura Pētersone |
SK GKSPORT |
16.03 |
3 |
Anastasija |
Novikova |
OC |
2002 |
Puķu Karaliene |
2012 |
LS |
Passi |
Princis |
Inga Kursīte |
RJSK |
16.09 |
4 |
Olegs |
Pavlovs |
OC |
|
Hilmenda |
2001 |
LW |
Hector |
Marvils |
A.Mangale |
RJSK |
16.15 |
5 |
Līga |
Ģīle |
Am |
1978 |
Milenium |
2013 |
LS |
Mondeo |
Louis J |
Agnese Kukaine |
JSK Temperaments |
16.21 |
6 |
Irīna |
Toropova |
Am |
1983 |
Weimāra |
2007 |
Latvijas |
Willy |
|
Irīna Toropova |
Z/s Lielceri |
16.27 |
7 |
Ilze |
Krūmiņa |
Am |
|
Sherry |
2008 |
LS |
|
|
I.Krūmiņa |
JSK EquiLat |
16.33 |
8 |
Sabīne |
Andersone |
Am |
1985 |
Caruzo |
2003 |
LS |
Cattio |
Dēmons |
S. Andersone |
Z/s Lielceri |
16.39 |
9 |
Arta |
Celma |
Am |
1992 |
Rolls Royce |
2008 |
LS |
Rubin Class |
Saburs |
Antra Cukermane |
GREEN HORSE |
16.45 |
10 |
Sabīne |
Mutule |
Am |
1988 |
Shareholder II |
2012 |
OLD |
Sir Donnerhall I |
Rubinstein I |
Jekaterina Meļņika |
Z/s Lielceri |
16.51 |
11 |
Uldis |
Strautiņš |
Am |
1980 |
Rokenrols |
2008 |
Latvijas |
Rouletto |
Retro |
JSK Laimīgais Pakavs |
Laimīgais pakavs |
|
|
apbalvošana BEZ ZIRGIEM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Iestāju shēma 5g.v. zirgiem (2017) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.15 |
1 |
Aiga |
Silavniece |
Pa |
1995 |
Camellia |
2013 |
LS |
Calliano |
Reinaldo |
Jekaterina Petskaja |
JSK Temperaments |
|
|
Shēma 4g.v. zirgiem (2017) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17.20 |
1 |
Kristīne |
Fiļipova |
Am |
1994 |
Don Dior |
2014 |
LS |
Daramis LS1846 |
Don Weltmeyer H235 |
Kristīne Fiļipova |
JSB "Lagoss Dressage" |
17.25 |
2 |
Everita |
Daubure |
Pa |
1998 |
Lacoste |
2014 |
LS |
Lev Daimond |
Dancing Princ |
I.Daubure |
LSVK "Harmonija" |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paralimpiskā iejāde Individual Test (2018) |
|
|
|
|
|
|
|
17.45 |
1 |
Mareks |
Jedinaks |
|
1974 |
Princis Narcis |
2008 |
Ls |
Passi |
Nazjif |
Ritma Jedinaka |
JSK Mežstrazdiņi |