Rezultāti : ARHĪVS : 2018 : KONKŪRS 2018 : 17.06.2018. SACENSĪBAS KONKŪRĀ SALACGRĪVAS KAUSS 2018 - Salacgrīva :

Maršruts nr.3 Līdz 100 cm, Sacensības divās fāzēs, bez ierobežojumiem(Art.274.5.6). Dalībnieki, kuri saņēmuši soda punktus 1.fāzē, drīkst turpināt otro fāzi

SACENSĪBAS KONKŪRĀ SALACGRĪVAS KAUSS 2018
17.06.2018. „Kapteiņu osta”, Salacgrīva
Maršruts Nr.3 Līdz 100 cm, Sacensības divās fāzēs, bez ierobežojumiem(Art.274.5.6). Dalībnieki, kuri saņēmuši soda punktus 1.fāzē, drīkst turpināt otro fāzi
Nr. Vārds Uzvārds Zirga vārds Komanda Soda punkti Laiks 1.fāze Laiks 2.fāze
1 Agris Seilis Geita z/s Priežkalni 38,94 22,09
2 Markuss Roberts Vasiļjevs Lango JSK Mustangs 42,94 22,98
3 Gabriella Austvika Talismans S Picobello Z JJS 42,57 23,20
4 Elīna Kalnińa Funny Grace Valmiermuižas Jātnieku Skola 41,86 23,24
5 Kärt Kuusik Silver Melody Vändra RSK 39,48 23,80
6 Triini Viiks Vermut II Estonia 37,45 24,20
7 Guna Gavare GOREGO Rancho Glorija 43,93 25,14
8 Sintija Semeņkova Zondeira JSK Kriķi 48,06 25,18
9 Krista Kliesmete Casablanka JJS 44,76 26,69
10 Maija Elizabete Smirnova Lavella Burtnieku Zirgaudzētava 42,92 26,85
11 Zane Rūse Agents Valmiermuižas Jātnieku Skola 47,68 27,98
12 Krista Kliesmete Centurio JJS 50,40 31,93
13 Kristine Zomera Quanta Costa JSK Mustangs 4 40,57 23,33
14 Paula Kļaviņa Le Kvinta JSK Lejnieki 4 41,64 23,73
15 VIVIAN RULL KARO KARINI Vändra RSK (Estonia) 4 38,03 23,76
16 Betija Annemarija Ezerkalne Coriandra SIA Z/A Kocēni 4 41,96 25,37
17 Anna Betija Žīle Ankāra JSK Kriķi 4 38,84 26,17
18 Estere Ošeniece Krēta Z/A Kocēni 4 45,38 26,27
19 Aija Pope Corsika ZA Burtnieki 4 45,16 26,87
20 Aija Pope Castolina ZA Burtnieki 4 46,45 27,51
21 Marta Vaišļa Tėja JSK Delta 4 44,80 28,32
22 Elizabete Reinholde Lalibela JJS 4 43,99 28,86
23 Elīna Kaimiņa Palbo Z/A Kocēni 4 45,40 28,90
24 Kristīne Krūmiņa Charīsma SK GKSport 4 47,22 28,93
25 Markuss Roberts Vasiļjevs Gilon JSK Mustangs 4 48,67 29,23
26 Maruta Bērziņa Pērle Akācija Erceni 4 46,41 30,49
27 Liene Krūmiņa Geiša SIA Z/A Kocēni 6 56,85 29,11
28 Vendija Madara Kancāne Kvazars Lielkažoki-1 8 45,62 24,96
29 Aleksandra Blauberga Tėja JSK Delta 8 46,17 26,15
30 Lita Cipruse Calendula Vulgaris RVA 8 51,15 27,07
31 Agate Jefremova Korāde JSK"Telfas" 8 46,97 27,10
32 Marta Vaišļa Barselona JSK Delta 8 47,59 27,87
33 Lāsma Liesma Birģele Cassis S Z/S PRIEŽKALNI 8 47,64 28,94
34 Krista Kliesmete Pascal JSK EquiLat 8 40,41 29,43
35 Elza Vārna Leksuss JSK Lejnieki 12 40,91 24,66
36 Jogita Baltmane Zirgs Lefo Lielkažoki-1 12 40,53 27,92
37 Sandis Ģērmanis TEQUILA Kildu Ratsakeskus Estonia 12 43,19 29,60
38 Signe Melkina Kelly JSK EquiLat 12 44,27 31,17
39 Aija Pope Liverpūle ZA Burtnieki 13 48,15 30,56
40 Žanna Metus Ieviņa JSK Mustangs 15 44,21 43,50
Džuljeta Jēkabsone Contests JSK Kriki n
ARTA JUSTE PARK POWER Lielkažoki-1 n
Triini Viiks Grand Legend Estonia n

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX