Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2018 : 19.08.2018. LJF kausa izcīņas sacensības iejādē – 2018.g. – 3.posms - Kleisti, Rīga :

kopvērtējums

 
LJF kausa izcīņa iejādē 2018
    kopvērtējums  
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Īpašnieks Sporta klubs I posms II posms III posms Kopā:
Lielais aplis
1 Terēze Rozenberga Kivi Juris Mežnieks JSK Mežstrazdiņi 66.814 69.125 0.000 135.939
2 Airisa  Penele Licenciado JF J.Meļnika Z/S Lielceri 0.000 69.833 0.000 69.833
Vidējais aplis
1 Olga (VA) Šakurova Lord Nelson S.Šakurovs RJSK 69.412 69.042 70.147 139.559
2 Everita (VA) Daubure Luvrs D.Druva LSVK "Harmonija" 65.392 65.167 65.000 130.559
3 Indra (VA) Gabaliņa Crystal Indra Gabaliņa JSS Kleisti 64.706 0.000 63.873 128.579
4 Olga (VA) Šakurova Dafino I.Sorokina RJSK 69.069 0.000 0.000 69.069
5 Elza (VA) Zaķe A Splash Of Class J.Trubanovs JSK Drostalas 0.000 67.708 0.000 67.708
6 Agnese (VA) Kukaine Zucchero Choco Agnese Kukaine JSK Temperaments 0.000 0.000 65.304 65.304
Mazais aplis
1 Olga (MA) Šakurova Ester I. Sorokina RJSK 69.559 70.542 69.020 140.101
2 Laura (MA) Ivanova Radamira J.Savickis Amber 65.637 68.792 0.000 134.429
3 Everita (MA) Daubure Kolers A.Mainiece LSVK "Harmonija" 64.755 66.750 66.912 133.662
4 Sabīne JJ MA Irbe Lavanda LJF Rīgas JSK 64.792 57.417 0.000 122.209
5 Sandra (MA) Sysojeva BREND Sandra Sysojeva ZIRGU PASAULIS 67.157 0.000 0.000 67.157
6 Laura Ivanova Rikardo A.Muravskis A.Muravs Amber 0.000 0.000 66.471 66.471
7 Elza Alma Graumane Leipo A.Graumanis Z/s Lielceri 0.000 61.208 0.000 61.208
8 Laura JJ MA Ivanova Gardums J.Savickis Amber 60.781 0.000 0.000 60.781
9 Jūlija (MA) Pumpure Lengli N. Uvarova JSS Kleisti 60.735 0.000 0.000 60.735
9 Everita JJ MA Daubure Lord Sinclair M.Poļeško LSVK "Harmonija" 60.573 0.000 0.000 60.573
Cerību kauss
1 Sintija Elizabete JUN Apsīte De Lordo S.Dombrovska SK "Reiteri" 69.000 69.292 0.000 138.292
2 Aleksandra JUN Sīle Lauren E.Sīle Rīgas JSK 68.444 69.167 68.485 137.652
3 Tatjana Maļikova Skyfall J.Penkhina Rīgas JSK 68.500 69.083 68.030 137.583
4 Ieva Renāte JUN Pētersone Karlo I Renāte Pētersone JSB "Lagoss Dressage" 67.111 66.875 63.081 133.986
5 Sintija JUN Ģīle Gundega Agnese Kukaine JSK Temperaments 65.111 66.708 62.323 131.819
6 Diāna Suvorova Dreams come true J.Rapoports Harmonija 65.278 65.917 64.848 131.195
7 Ilva JUN Lazdiņa Flamenco A.Mainiece LSVK "Harmonija" 64.944 66.083 65.101 131.184
8 Kristiāna Politere Glāsma LLU LLU 64.444 65.750 64.949 130.699
9 Daiga Grāvīte Leilani ZS Vecozoli Z/s Lielceri 65.111 65.042 61.111 130.153
10 Anastasija JUN Kluikova Lando Biedŗība "LJF" Rīgas JSK 63.889 65.042 61.717 128.931
11 Gundega Krīgere Bolero DEL Laila ČEPANE GK SPORT 62.833 64.750 0.000 127.583
12 Antra Cukermane Roxandra Antra Cukermane GREEN HORSE 62.111 65.292 63.889 129.181
13 Everita Daubure Lord Sinclair M.Poļeško LSVK "Harmonija" 0.000 64.750 62.222 126.972
14 Sintija Elizabete (J) Apsīte Doloresa S.Dombrovska SK "Reiteri" 0.000 0.000 60.404 60.404
15 Žanna JUN Kudinova Shamrock Ž.Kudinova RJSK 58.222 0.000 0.000 58.222
16 Dagnija Ārgule Luvrs D.Druva Harmonija 0.000 0.000 63.182 63.182
17 Vineta Kusiņa Marendo V.Kusiņa Veti Active 0.000 0.000 55.455 55.455
Bērni
1 Dominika Lela Hiltons LJF Rīgas JSK 66.591 67.115 66.442 133.706
2 Letīcija Politere Kalando SIA "HM Agro" LLU 65.455 65.654 0.000 131.109
3 Anda Cukermane Rafaēls Antra Cukermane GREEN HORSE 64.318 64.423 63.173 128.741
4 Elina Rubene Campio Mar Nataļja Stepanova Z/S Tīraines Staļļi 63.864 0.000 61.258 125.122
5 Elina Rubene Wallace Solvita Strāķe Z/S Tīraines Staļļi 0.000 0.000 60.385 60.385
Shēma II AM
1 Gunita Šumska-Žagata Dustinov V Gunita Šumska-Žagata Z/s Lielceri 66.731 68.482 65.536 135.213
2 Dina Endziņa Camelot Dina Endziņa JSK Temperaments 66.250 64.911 61.250 131.161
3 Olga Kiričenko Vivijāns Olga Kiričenko JSK Temperaments 65.865 64.732 0.000 130.597
4 Jana Saulīte Laso LLU LLU 64.423 65.893 62.857 130.316
5 Iveta Titova Donrado A.Mainiece LSVK "Harmonija" 65.481 62.500 62.411 127.981
6 Līga Ansonska Leģions LLU LLU 0.000 63.214 62.946 126.160
7 Ance Koškina Abula LLU LLU 62.115 63.929 61.518 126.044
8 Ieva Aleksandrova-Eklone Milords Ieva Aleksandrova-Ek z/s Ekvi 61.923 63.304 61.250 125.227
9 Laura Čaunāne Doma Antra Cukermane GREEN HORSE 63.462 59.643 58.482 123.105
10 Sanita Auniņa Lambordžini G.Zaķe JSK Delta 59.904 60.625 57.679 120.529
11 Laura Voiko Guanti Evija Kozulāne LLU 63.558 0.000 0.000 63.558
12 Aiga Marčenoka Amaranth A.Marčenoka JSK "Reiteri" 62.019 0.000 0.000 62.019
13 Liāna Štefenberga Verons Diezs Liāna Štefenberga z/s Ekvi 61.731 0.000 0.000 61.731
14 Inga Pērkona Mariscal SP Inga Pērkona JSK Bicāļi 57.019 0.000 0.000 57.019
Shēma I AM
1 Sabīne Mutule Shareholder II Jekaterina Meļņika Z/s Lielceri 68.523 66.923 0.000 135.446
2 Līga Ģīle Milenium Agnese Kukaine JSK Temperaments 66.364 67.308 67.981 135.289
3 Irīna Toropova Weimāra Irīna Toropova Z/s Lielceri 66.250 62.500 60.962 128.750
4 Sabīne Andersone Caruzo S. Andersone Z/s Lielceri 62.841 62.500 63.846 126.687
5 Arta Celma Rolls Royce Antra Cukermane GREEN HORSE 62.500 60.288 60.865 123.365
6 Diāna Kazina Lakijs Diāna Kazina z/s Ekvi 0.000 55.096 59.038 114.134
7 Aiga Marčenoka Radimants A.Marčenoka JSK "Reiteri" 0.000 0.000 65.962 65.962
8 Jeļena Mackeviča Lola A.M.Romašečkina SIA Wilde Transports 0.000 0.000 65.077 65.077
9 Inga Pērkona Mariscal SP Inga Pērkona JSK Bicāļi 0.000 63.750 0.000 63.750
10 Ieva Haitova Leģions LLU LLU 0.000 0.000 63.365 63.365
11 Gerda Madara Ziemele Camerons Gunita Bendrupa JSB "Lagoss Dressage" 0.000 0.000 63.269 63.269
12 Aiga Marčenoka Amaranth A.Marčenoka JSK "Reiteri" 0.000 62.788 0.000 62.788
13 Anastasija Popova Lambo A.Popova Z/S Tīraines Staļļi 0.000 0.000 61.731 61.731
14 Uldis Strautiņš Rokenrols JSK Laimīgais Pakavs Laimīgais pakavs 61.250 0.000 0.000 61.250
14 Zane Legzdiņa Laomedons LMPF JSS Kleisti 0.000 0.000 57.692 57.692
Shēma II OC  
1 Kristiāna Politere Lupe SIA "HM Agro" LLU 64.423 66.607 65.357 131.964
2 Jūlija Kmita Lazzam Jūlija Kmita JSK Eminent Sport 64.615 61.250 63.661 128.276
3 Letīcija (B) Politere Laso LLU LLU 64.327 63.125 62.321 127.452
4 Dominika (B) Lela Hiltons LJF Rīgas JSK 65.481 60.357 61.339 126.820
5 Kristiāna Kaniņa Wallace Solvita Strāķe Z/S Tīraines Staļļi 62.212 0.000 62.411 124.623
6 Karina Ivancova Lavanda LJF Rīgas JSK 63.077 0.000 59.232 122.309
7 Dominika (B) Lela Gardums J.Savickis Rīgas JSK 65.096 0.000 0.000 65.096
8 Olga Šellere Dancing Lady SIA "3 Vītolu Staļļi" JSK"Telfas" 0.000 64.821 0.000 64.821
9 Gundega Krīgere Chordeli MG Laura Pētersone GKSPORT 0.000 64.732 0.000 64.732
10 Everita Daubure Cardello E.Daubure LSVK "Harmonija" 63.558 0.000 0.000 63.558
11 Aiga Silavniece Camellia Jekaterina Petskaja JSK Temperaments 0.000 0.000 63.304 63.304
12 Viktorija Rutkovska Kruizs V.Rutkovska LJF 63.077 0.000 0.000 63.077
13 Dominika (B) Lela Lord Rubinstein A.Muravskis Rīgas JSK 0.000 0.000 62.321 62.321
14 Anna Mazure Lexus I.Doliveca/J.Kolesni RJSK 0.000 57.321 0.000 57.321
   
Shēma I OC
1 Anastasija Novikova Puķu Karaliene Inga Kursīte RJSK 69.318 67.404 63.654 136.722
2 Ennī Žuka Lakijs Diāna Kazina Z/s Lielceri 0.000 64.423 64.423 128.846
3 Beāte Jurševska Pedro De Santo Ritma Jedinaka Harmonija 63.182 62.788 0.000 125.970
4 Gundega Krīgere Chordeli MG Laura Pētersone SK GKSPORT 67.273 0.000 0.000 67.273
5 Kristiāna Politere Lupe SIA "HM Agro" LLU 0.000 67.000 0.000 67.000
6 Sintija Elizabete Apsīte Don de Fieros S.Dombrovska SK "Reiteri" 66.932 0.000 0.000 66.932
7 Ieva Renāte Pētersone Camerons Gunita Bendrupa JSB "Lagoss Dressage" 0.000 0.000 66.250 66.250
8 Sintija Elizabete Apsīte Day Star S.Dombrovska SK "Reiteri" 0.000 0.000 64.327 64.327
9 Olegs Pavlovs Hilmenda A.Mangale RJSK 62.955 0.000 0.000 62.955
10 Sintija Ģīle Leksija Agnese Kukaine JSK Temperaments 0.000 0.000 62.212 62.212
11 Agnese Dedze Kare Svetlana Blaua SIA Wilde Transports 0.000 0.000 59.135 59.135
Jaunzirgi - 4.g.v.
1 Kristīne Fiļipova Don Dior Kristīne Fiļipova JSB "Lagoss Dressage" 74.4 72.20 70.80 146.600
2 Everita Daubure Lacoste I.Daubure LSVK "Harmonija" 63.8 62.80   126.600
3 Līva Girgensone-Čačka Jubai Aleksandrs Vasiļjevs JSK Mustangs 0.0 69.80   69.800
4 Olga Korolenko Grindeks Ellada Kazašvilli JSK Eminent Sport 0.0   69.60 69.600
5 Linda Josta Melbourne Jolanta Dukaļska JSK Royal Sport 0.0   68.00 68.000
6 Gita Zaķe Verso Van Halen Gita Zaķe SK "Drostalas" 0.0   65.60 65.600
7 Aija Rutka San Selavi Raimonds Ruķeris Zagkalni ZS 0.0   59.00 59.000
8 Iveta Daubure Lacoste I.Daubure LSVK "Harmonija" 0.0   58.40 58.400
Jaunzirgi - 5.g.v.
1 Aiga Silavniece Camellia Jekaterina Petskaja JSK Temperaments 69.4 68.40   137.800
2 Aiga Marčenoka Radimants A.Marčenoka JSK "Reiteri" 0.0 64.20 65.40 129.600
3 Everita Daubure Cardello E.Daubure LSVK "Harmonija" 0.0 66.40 61.20 127.600
4 Linda Josta Revenance Jolanta Dukaļska JSK Royal Sport 0.0   66.80 66.800
Jaunzirgi - 6.g.v.
1 Airisa Penele Latoki Secret Airisa Penele Z/s Lielceri 0.0 74.800   74.800
2 Gundega Krīgere Chordeli MG Laura Pētersone GKSPORT 0.0   59.000 59.000