LR Nacionālais čempionāts iejādē |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
01.09.2018. SC "Kleisti", Rīgā |
|
|
|
|
|
|
STARTA PROTOKOLS |
|
Laiks |
N.p.k. |
Vārds |
Uzvārds |
Gr. |
Dz. gads |
Zirga vārds |
Dz. gads |
Šķirne |
Tēvs |
Mātes tēvs |
Zirga īpašnieks |
Komanda |
Lielā balva |
9.30 |
1 |
Terēze |
Rozenberga |
Pa |
1984 |
Kivi |
2002 |
LV |
Calano II |
Vintas |
Juris Mežnieks |
JSK Mežstrazdiņi |
9.38 |
2 |
Airisa |
Penele |
Pa |
1970 |
Licenciado JF |
2007 |
PRE |
Sevillano JF |
Botijo II |
Jekaterina Meļņika |
Z/s Lielceri |
Vidējā balva I - (2018) |
9.46 |
1 |
Agnese |
Kukaine |
Pa |
1969 |
Zucchero Choco |
2008 |
LS |
Zeb-Element |
Calano II |
Agnese Kukaine |
JSK Temperaments |
9.54 |
2 |
Olga |
Šakurova |
Pa |
1982 |
Lord Nelson |
2007 |
OLD |
Lord Weingard |
Evergreen |
I.Sorokina |
RJSK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pārtraukums 20 min., apbalvošana zirgos ,( Lielā balva) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10.22 |
3 |
Everita |
Daubure |
Pa |
1998 |
Luvrs |
2007 |
LS |
Levantos I |
Ramses |
D.Druva |
LSVK "Harmonija" |
10.30 |
4 |
Indra |
Gabaliņa |
Pa |
1971 |
Crystal |
2007 |
LS |
Calano II |
Lagerfeld |
Indra Gabaliņa |
JSS Kleisti |
10.38 |
5 |
Raimonda |
Palionytė |
Pa |
1985 |
Bavaras |
2008 |
TRAK |
Baitas Plius |
Verdenas |
R. Palionytė |
Lietuva |
10.46 |
6 |
Agnese |
Kukaine |
Pa |
1969 |
Funky |
2010 |
KWPN |
Zengis Khan |
Welt Hit II |
Andis Kukainis |
JSK Temperaments |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mazā balva - (2018) |
10.54 |
1 |
Laura |
Ivanova |
JJ |
1997 |
Rikardo |
2005 |
LS |
Lord Rubinstein |
Donnerhall |
A.Muravskis A.Muravs |
Amber |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pārtraukums 20 min., apbalvošana zirgos , ( Vidējā balva) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11.22 |
2 |
Jūlija |
Pumpure |
Pa |
|
Vivaldi |
2007 |
LS |
Land Cruiser |
Kempings |
Ž. Splite |
JSS Kleisti |
11.30 |
3 |
Olga |
Šakurova |
Pa |
1982 |
Ester |
2009 |
HAN |
Embassy I |
Contendro I |
I. Sorokina |
RJSK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mazā balva - (2018) |
11.38 |
1 |
Elza Alma |
Graumane |
JJ |
1997 |
Leipo |
2009 |
LS |
Landros |
Pedro |
A.Graumanis |
Z/s Lielceri |
11.46 |
2 |
Laura |
Ivanova |
JJ |
1997 |
Radamira |
2003 |
OLD |
Relevant |
Donnerhall |
J.Savickis |
Amber |
Pārtraukums 25 min., apbalvošana zirgos ( JJ, MB ) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Shēma Nr.3- Individual Competition Test Juniors - (2018)(juniori) |
12.19 |
1 |
Sintija Elizabete |
Apsīte |
J |
2004 |
De Lordo |
2006 |
LS |
De Fiero |
Daims |
S.Dombrovska |
SK "Reiteri" |
12.27 |
2 |
Alise Grēta |
Baranovska |
J |
|
Rhadamanthus |
2008 |
LS |
Rohdiamant |
Samba Hit |
S.Dombrovska |
SK "Reiteri" |
12.35 |
3 |
Ilva |
Lazdiņa |
J |
2000 |
Flamenco |
2010 |
RZ |
Fleury |
Feinsinn |
A.Mainiece |
LSVK "Harmonija" |
12.43 |
4 |
Sintija |
Ģīle |
J |
2001 |
Gundega |
2007 |
LS |
Glazgo |
Sadko |
Agnese Kukaine |
JSK Temperaments |
12.51 |
5 |
Aleksandra |
Sīle |
J |
2002 |
Lauren |
2008 |
EEST |
Larso |
Rant |
E.Sīle |
Rīgas JSK |
12.59 |
6 |
Ada |
Stankevičiūtė |
J |
|
Chordena MG |
2002 |
Lietuvos j |
Chanas |
Edelveis |
Dalia Katinaitė-Pran |
Lietuva |
13.07 |
7 |
Ieva Renāte |
Pētersone |
J |
|
Karlo |
2011 |
LS |
Calliano HL250 |
Land Cruiser |
Ieva Renāte Pēterson |
JSB "Lagoss Dressage" |
13.15 |
8 |
Sintija Elizabete |
Apsīte |
J |
2004 |
Doloresa |
2012 |
LS |
De Lordo |
Abats |
S.Dombrovska |
SK "Reiteri" |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pārtraukums 25 min., apbalvošana zirgos ( Jun ) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Shēma Nr.3- Team Competition Test Juniors - (2018)(open) |
13.48 |
1 |
Everita |
Daubure |
OC |
1998 |
Lord Sinclair |
2009 |
LS |
Latango |
Calando IV |
M.Poļeško |
LSVK "Harmonija" |
13.56 |
2 |
Kristiāna |
Politere |
OC |
1982 |
Glāsma |
2007 |
LS |
Grims |
Lagoss |
LLU |
LLU |
14.04 |
3 |
Vineta |
Kusiņa |
OC |
1971 |
Marendo |
2008 |
LS |
Mio |
Gols |
V.Kusiņa |
Veti Active |
14.12 |
4 |
Diāna |
Suvorova |
OC |
1978 |
Dreams come true |
2011 |
TRAK |
Faradas |
Vystrel |
J.Rapoports |
Harmonija |
14.20 |
5 |
Antra |
Cukermane |
OC |
1975 |
Roxandra |
2008 |
LS |
Rubin Class |
Don Weltmeyer |
Antra Cukermane |
GREEN HORSE |
14.28 |
6 |
Tatjana |
Maļikova |
OC |
1976 |
Skyfall |
2010 |
OLD |
Sieger Hit |
Conteur |
J.Penkhina |
Rīgas JSK |
14.36 |
7 |
Dagnija |
Ārgule |
OC |
1989 |
Luvrs |
2007 |
LS |
Levantos I |
Ramses |
D.Druva |
Harmonija |
14.44 |
8 |
Daiga |
Grāvīte |
OC |
1978 |
Leilani |
2006 |
LS |
Lagerfeld |
Alamo |
ZS Vecpoļi |
Z/s Lielceri |
14.52 |
9 |
Gundega |
Krīgere |
OC |
1986 |
Bolero Del |
2005 |
PRE |
|
|
Laila Čepāne |
GKSPORT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pārtraukums 25 min., apbalvošana zirgos |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Shēma Nr.2 - Individual Competition Children Test - (2018) |
15.25 |
1 |
Dominika |
Lela |
B |
2003 |
Lord Rubinstein |
2000 |
OLD |
Rubinstein I |
|
A.Muravskis |
Rīgas JSK |
15.32 |
2 |
Kristiāna |
Politere |
OC |
1982 |
Lupe |
2010 |
LS |
Lacapo |
Pikards |
SIA"HM Agro" |
LLU |
15.39 |
3 |
Alise |
Šteinberga |
OC |
|
Crystal Claud |
2010 |
LS |
|
|
A. Šteinberga |
Biedrība Agates Sports |
15.46 |
4 |
Jana |
Saulīte |
Am |
1987 |
Laso |
2005 |
LS |
Lords |
Stasis |
LLU |
LLU |
15.53 |
5 |
Līga |
Ansonska |
Am |
1990 |
Leģions |
2012 |
LS |
Liedags |
Grims |
LLU |
LLU |
16.00 |
6 |
Terēze |
Rozenberga |
OC |
1984 |
De Cadrija |
2009 |
LS |
Dunkans |
Calando IV |
Guna Loja |
JSK Mežstrazdiņi |
16.07 |
7 |
Linda |
Josta |
OC |
|
Revenance |
2013 |
DE |
Rubin Cortes |
Donnerhall |
Jolanta Dukaļska |
JSK Royal Sport |
16.14 |
8 |
Karina |
Ivancova |
OC |
2002 |
Lavanda |
2005 |
LS |
Levo |
Valgums |
LJF |
Rīgas JSK |
16.21 |
9 |
Olga |
Kiričenko |
Am |
|
Vivians |
2008 |
LS |
Vikārs D'Filente |
Leonardo |
Olga Kirčenko |
JSK Temperaments |
16.28 |
10 |
Dina |
Endziņa |
Am |
1987 |
Camelot |
2012 |
LS |
Stolpegardens Castello |
Ludvigs |
Dina Endziņa |
JSK Temperaments |
16.35 |
11 |
Līga |
Ģīle |
Am |
|
Milenium |
2013 |
LS |
Mondeo |
Louis J |
Agnese Kukaine |
JSK Temperaments |
16.42 |
12 |
Olga |
Šellere |
Am |
|
Dansing Lady |
2010 |
OLD |
Fürst Romancier |
Haupstbuch Donna |
JSK"Telfas" |
JSK"Telfas" |
16.49 |
13 |
Aiga |
Silavniece |
OC |
1995 |
Camellia |
2013 |
LS |
Calliano |
Reinaldo |
Jekaterina Petskaja |
JSK Temperaments |
16.56 |
14 |
Ieva |
Aleksandrova-Eklone |
Am |
1973 |
Milords |
2004 |
LS |
Maliby |
Lear |
Ieva Aleksandrova-Ek |
z/s Ekvi |
17.03 |
15 |
Žanna |
Kudinova |
OC |
|
Shamrock |
2012 |
LT |
Shandor 34 |
Pobedit |
Ž.Kudinova |
RJSK |
17.10 |
16 |
Kristiāna |
Kaniņa |
OC |
1980 |
Wallace |
2007 |
LS |
Willy |
Etalons |
Solvita Strāķe |
Z/S Tīraines Staļļi |
Pārtraukums 25 min., apbalvošana zirgos |
Shēma Nr.1- Preliminary Children Test A - (2018)(bērni) |
17.42 |
1 |
Elina |
Rubene |
B |
2005 |
Wallace |
2007 |
LS |
Willy |
Etalons |
Solvita Strāķe |
Z/S Tīraines Staļļi |
17.48 |
2 |
Dominika |
Lela |
B |
2003 |
Hiltons |
2000 |
LW |
Hamlets |
Doms |
LJF |
Rīgas JSK |
17.54 |
3 |
Anda |
Cukermane |
B |
2005 |
Rafaēls |
2009 |
LS |
Rubin Class |
Donnerbube II |
Antra Cukermane |
GREEN HORSE |
18.00 |
4 |
Letīcija |
Politere |
B |
|
Laso |
2005 |
LS |
Lords |
Stasis |
LLU |
LLU |
18.06 |
5 |
Yeva |
Bilokrynytska |
B |
|
Elbrus |
2008 |
OLD |
Lancer ||| |
Landgraf | |
Olena Lytvynenko |
Z/s Lielceri |
18.12 |
6 |
Linda |
Josta |
ā/k |
|
Baily |
2011 |
DE |
Belissimo M |
Pikor |
Jolanta Dukaļska |
JSK Royal Spor |
18.18 |
7 |
Elina |
Rubene |
B |
2005 |
Campio Mar |
2008 |
LS |
Kvatro |
Luzot |
Nataļja Stepanova |
Z/S Tīraines Staļļi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pārtraukums 5 min. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Shēma 4g.v. zirgiem (2017) |
18.29 |
1 |
Nora |
Ņukša |
OC |
|
Rolex |
2014 |
LWB |
Rainy Day Blues |
Lobby-B |
M.Pinte |
GKSPORT |
18.36 |
2 |
Iveta |
Daubure |
Am |
1970 |
Lacoste |
2014 |
LS |
Lev Daimond |
Dancing Princ |
I.Daubure |
LSVK "Harmonija" |
18.43 |
3 |
Kristīne |
Fiļipova |
Am |
1994 |
Don Dior |
2014 |
LS |
Daramis LS1846 |
Don Weltmeyer H235 |
Kristīne Fiļipova |
JSB "Lagoss Dressage" |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Iestāju shēma 5g.v. zirgiem (2017) |
18.50 |
1 |
Ennī |
Žuka |
OC |
1993 |
Lakijs |
2013 |
LS |
Lakmuss |
Stolpegardens Castello |
Diāna Kazina |
Z/s Lielceri |
18.57 |
2 |
Everita |
Daubure |
OC |
1998 |
Cardello |
2013 |
LS |
Cadillac |
Donnerbube II |
E.Daubure |
LSVK "Harmonija" |
Iestāju shēma 6g.v. zirgiem (2017) |
19.04 |
1 |
Airisa |
Penele |
OC |
1970 |
Latoki Secret |
2012 |
LWB |
Bleisbergs Liwius |
Le Cowando |
Airisa Penele |
Z/s Lielceri |
19.11 |
2 |
Gundega |
Krīgere |
OC |
1986 |
Chordeli MG |
2012 |
LJ |
Chanas |
Wilawander |
Laura Pētersone |
GKSPORT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Apbalvošana (Bērni Tests A) BEZ ZIRGIEM |