Rezultāti : ARHĪVS : 2018 : IEJĀDE 2018 : 1-2.09.2018. LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ & LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ JUNIORIEM, JAUNAJIEM JĀTNIEKIEM un BĒRNIEM - Kleisti, Rīga :

2.09.2018. Starta kārtība

Sakarā ar lielu dalībnieku skaitu, LR Nacionālā čempionāta sacensības iejādē š.g. 1.-2.septembrī sāksies plkst.9:30.

LR Nacionālais čempionāts iejādē
                         
  02.09.2018. SC "Kleisti", Rīgā          
 

STARTA PROTOKOLS

 
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
    Lielā balva                    
9.30 1 Agnese Kukaine Pa 1969 Londay Light 2004 HAN Londonderry Airport Agnese Kukaine JSK Temperaments
9.38 2 Terēze Rozenberga Pa 1984 Kivi 2002 LV Calano II Vintas Juris Mežnieks JSK Mežstrazdiņi
9.46 3 Airisa Penele Pa 1970 Licenciado JF 2007 PRE Sevillano JF Botijo II Jekaterina Meļņika Z/s Lielceri
    Vidējā balva I - (2018)                  
9.54 1 Olga Šakurova Pa 1982 Lord Nelson 2007 OLD Lord Weingard Evergreen I.Sorokina RJSK
10.02 2 Indra Gabaliņa Pa 1971 Crystal 2007 LS Calano II Lagerfeld Indra Gabaliņa JSS Kleisti
    Mazā balva - (2018)
10.10 1 Laura Ivanova JJ 1997 Rikardo 2005 LS Lord Rubinstein Donnerhall A.Muravskis A.Muravs Amber
                         
    Pārtraukums  25    min., apbalvošana zirgos   ,( Liela balva)
    Vidējā balva I - (2018)
10.43 3 Agnese Kukaine Pa 1969 Funky 2010 KWPN Zengis Khan Welt Hit II Andis Kukainis JSK Temperaments
10.51 4 Everita Daubure Pa 1998 Luvrs 2007 LS Levantos I Ramses D.Druva LSVK "Harmonija"
                         
    Mazā balva - (2018)
10.59 2 Elza Alma Graumane JJ 1997 Leipo 2009 Latvijas Landros Pedro A.Graumanis Z/s Lielceri
    Vidējā balva I - (2018)
11.07 5 Raimonda Palionytė Pa 1985 Bavaras 2008 TRAK Baitas Plius Verdenas R. Palionytė Lietuva
    Mazā balva - (2018)
11.15 3 Olga Šakurova Pa 1982 Ester 2009 HAN Embassy I Contendro I I. Sorokina RJSK
11.23 4 Laura Ivanova JJ 1997 Radamira 2003 OLD Relevant Donnerhall J.Savickis Amber
    Vidējā balva I - (2018)
11.40 6 Agnese Kukaine Pa 1969 Zucchero Choco 2008 LS Zeb-Element Calano II Agnese Kukaine JSK Temperaments
                         
                     
    Pārtraukums  35    min., apbalvošana zirgos   ,(  Vidējā balva, Mazā balva)
                         
    Shēma Nr.3- Fristails        
12.23 1 Ada Stankevičiūtė J   Chordena MG 2002 Lietuvos j Chanas Edelveis Dalia Katinaitė-Pran Lietuva
12.31 2 Alise Grēta Baranovska J   Rhadamanthus 2008 LS Rohdiamant Samba Hit S.Dombrovska SK "Reiteri"
12.39 3 Sintija Ģīle J 2001 Gundega 2007 LS Glazgo Sadko Agnese Kukaine JSK Temperaments
12.47 4 Ieva Renāte Pētersone J   Karlo 2011 LS Calliano HL250 Land Cruiser Ieva Renāte Pēterson JSB "Lagoss Dressage"
12.55 5 Ilva Lazdiņa J 2000 Flamenco 2010 RZ Fleury Feinsinn A.Mainiece LSVK "Harmonija"
13.03 6 Sintija Elizabete Apsīte J 2004 De Lordo 2006 LS De Fiero Daims S.Dombrovska SK "Reiteri"
13.11 7 Aleksandra Sīle J 2002 Lauren 2008 EEST Larso Rant E.Sīle Rīgas JSK
                         
    Pārtraukums 25 min., apbalvošana zirgos  ( Jun )
                         
    Shēma Nr.3-  Fristails
13.44 1 Mārīte Dāvidsone AM   Isarbube 1996 TR Polarpunkt Ilona Mārīte Dāvidsone JSK Arro-W
13.52 2 Vineta Kusiņa OC 1971 Marendo 2008 LS Mio Gols V.Kusiņa Veti Active
14.00 3 Everita Daubure OC 1998 Lord Sinclair 2009 LS Latango Calando IV M.Poļeško LSVK "Harmonija"
14.08 4 Daiga Grāvīte OC 1978 Leilani 2006 LS Lagerfeld Alamo ZS Vecpoļi Z/s Lielceri
14.16 5 Gundega Krīgere OC 1986 Bolero Del 2005 PRE     Laila Čepāne GKSPORT
14.24 6 Diāna Suvorova OC 1978 Dreams come true 2011 TRAK Faradas Vystrel J.Rapoports Harmonija
14.32 7 Antra Cukermane OC 1975 Roxandra 2008 LS Rubin Class Don Weltmeyer Antra Cukermane GREEN HORSE
14.40 8 Kristiāna Politere OC   Glasma 2007 LS Grims Lagoss LLU LLU
14.48 9 Tatjana Maļikova OC 1976 Skyfall 2010 OLD Sieger Hit Conteur J.Penkhina Rīgas JSK
                         
    Pārtraukums 25 min., apbalvošana zirgos
                         
    Shēma Nr.2 - Fristails
15.21 1 Kristiāna Kaniņa OC 1980 Wallace 2007 LS Willy Etalons Solvita Strāķe Z/S Tīraines Staļļi
15.28 2 Karina Ivancova Am 1987 Lavanda 2005 LS Levo Valgums LJF Rīgas JSK
15.35 3 Žanna Kudinova OC   Shamrock 2012 LT Shandor 34 Pobedit Ž.Kudinova RJSK
15.42 4 Olga Šellere Am   Dansing Lady 2010 OLD Fürst Romancier Haupstbuch Donna JSK"Telfas" JSK"Telfas"
15.49 5 Dominika Lela B 2003 Lord Rubinstein 2000 OLD Rubinstein I   A.Muravskis Rīgas JSK
15.56 6 Aiga Silavniece OC 1995 Camellia 2013 LS Calliano Reinaldo Jekaterina Petskaja JSK Temperaments
16.03 7 Linda Josta OC   Revenance 2013 DE Rubin Cortes Donnerhall Jolanta Dukaļska JSK Royal Sport
16.10 8 Kristiāna Politere OC 1982 Lupe 2010 LS Lacapo Pikards SIA"HM Agro" LLU
16.17 9 Ieva Aleksandrova-Eklone Am 1973 Milords 2004 LS Maliby Lear Ieva Aleksandrova-Ek z/s Ekvi
16.24 10 Līga Ansonska Am 1990 Leģions 2012 LS Liedags Grims LLU LLU
16.31 11 Olga Kiričenko Am   Vivians 2008 LS Vikārs D'Filente Leonardo Olga Kirčenko JSK Temperaments
16.38 12 Jana Saulīte Am 1987 Laso 2005 LS Lords Stasis LLU LLU
16.45 13 Dina Endziņa Am 1987 Camelot 2012 LS Stolpegardens Castello Ludvigs Dina Endziņa JSK Temperaments
16.52 14 Līga Ģīle Am   Milenium 2013 LS Mondeo Louis J Agnese Kukaine JSK Temperaments
    Pārtraukums 25 min., apbalvošana zirgos
     Maneža 1                    
    Shēma Nr.1 - Preliminary Children Test B (2018)
17.24 1 Anda Cukermane B 2005 Rafaēls 2009 LS Rubin Class Donnerbube II A.Cukermane GREEN HORSE
17.30 2 Elina Rubene B   Wallace 2007 LS Willy Eatalons Solvita Strāķe Z/S Tīraines Staļļi
17.36 3 Ennī Žuka OC 1993 Lakijs 2013 LS Lakmuss Stolpegardens Castello Diāna Kazina Z/s Lielceri
17.42 4 Letīcija Politere B 2005 Laso 2005 LS Lords Stasis LLU LLU
17.48 5 Katarīna Molla B   Lukass 2004 Oldenburga Lapis Lazuli Noble Roi xx M.Helmuts Moll Tīraines zirgu staļļi
17.54 6 Dominika Lela B   Hiltons 2000 LW Hamlets Doms LJF Rīgas JSK
18.00 7 Yeva Bilokrynytska B   Elbrus 2008 OLD Lancer ||| Landgraf | O. Lytvynenko Z/s Lielceri
18.06 8 Anda Cukermane B   Roxandra 2008 LS Rubin Class Don Weltmeyer Antra Cukermane GREEN HORSE
18.12 9 Elina Rubene B 2003 Campio Mar 2008 LS Kvatro Luzot N.Stepanova Z/S Tīraines St
18.18 10 Anastasija Kluikova OC   Puku Karaliene 2012 LS Passi Princis Inga Kursīte Rīgas JSK
18.24 11 Ieva Renāte Pētersone OC   Camerons 2013 LS Kedriks LS1714 Calliano HL250 Gunita Bendrupa JSB "Lagoss Dressage"
18.30 12 Žanna Kudinova OC   Shamrock 2012 LT Shandor 34 Pobedit Ž.Kudinova RJSK
18.36 13 Anastasija Navolokina OC   Gvineta 2001 LS Gurman Ladors A.Mangale Rīgas JSK
18.42 14 Sintija Ģīle OC   Leksija 2011 LS Leksuss Poju A.Kukaine JSK Temperaments
18.48 15 Everita Daubure OC 1998 Cardello 2013 LS Cadillac Donnerbube II E.Daubure LSVK "Harmonija"
18.54 16 Olegs Pavlovs OC   Hilmenda         A.Mangale Rīgas JSK
    apbalvošana .  BEZ ZIRGIEM
    Maneža 2                     
    Shēma Nr.1 - Preliminary Children Test B (2018)        
17.24 1 Jolanta Tihenko AM   Volframs 2005 LS Willy - Renāte Cerbule Biedrība DABAS ZIRGI
17.30 2 Mārīte Dāvidsone AM   Rekorder 1996 TR Polarpunkt Ilona Mārīte Dāvidsone JSK Arro-W
17.36 3 Keita Filatova AM   Don Diamont 2011 LS Dunkans Don Weltmeyer   JSK "Reiteri"
17.42 4 Ieva Haitova AM   Leģions 2012 LS Liedags Grims LLU LLU
17.48 5 Inga Pērkona AM   Mariscal SP 2010 PRE Palancar II Victor III Inga Pērkona Baltic Equestrian Team
17.54 6 Alise  Šteinberga Am   Crystal Claud 2010 LS     A. Šteinberga Biedrība Agates Sports
18.00 7 Irīna Toropova AM   Welmaira 2008 LS Kvatro Luzot Nataļja Stepanova Z/S Tīraines Staļļi
18.06 8 Jeļena Mackeviča AM   Lola 2010 LS Levantos I Levis Anna Marija Romašečk SIA Wilde Transports
18.12 9 Raina Šmelde AM   Don Daimond 2011 LS Dunkans Don Weltmeyer   JSK "Reiteri"
18.18 10 Diāna Kazina AM   Lakijs 2013 LS Lakmuss Stolpegardens Castello Diāna Kazina z/s Ekvi
18.24 11 Sabīne Andersone AM   Caruzo 2003 LS Cattio Dēmons S. Andersone Z/s Lielceri

 

 

 

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX