Nolikumi : ARHĪVS : 2018 :

09-12.2018

==== LATVIJĀ ====
 
1.09.2018. TUKUMA JĀTNIEKU SPORTA KLUBA KAUSS KONKŪRĀ 2018 - SMĀRDES PAG., ENGURES NOV.
1-2.09.2018. LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ - KLEISTI, RĪGA
1-2.09.2018. LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS JUNIORIEM, JAUNAJIEM JĀTNIEKIEM UN BĒRNIEM (IEJĀDE) - KLEISTI, RĪGA
1-2.09.2018. LR NACIONĀLAIS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ - SACENSĪBU PROGRAMMA
8.09.2018. PĀCES KAUSS – „KALĒJI” - ZIRGAUDZĒTAVĀ„KALĒJI”, PĀCE, DUNDAGAS NOV.
8.09.2018. LJF RUDENS SACENSĪBAS IEJĀDĒ -2018 - KLEISTI, RĪGA
8.09.2018. RĪGAS ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS, JAUNATNES MEISTARSACĪKSTES UN LJF SACENSĪBAS IEJĀDĒ - SACENSĪBU PROGRAMMA
8.09,27.10.2018. RĪGAS ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS UN JAUNATNES MEISTARSACĪKSTES JĀTNIEKU SPORTĀ 2018.GADA - KLEISTI, RĪGA
15-16.09.2018. JJS TURNĪRS KONKŪRĀ III POSMS - JJS, „ZUSTRENES”, INČUKALNA NOV.
22-23.09.2018. LJF KAUSS KONKŪRĀ-2018 - V POSMS - KLEISTI, RĪGA
23-30.09.2018. EIROPAS SPORTA NEDĒĻA - LATVIJA
29.09.2018. SALASPILS 2018 - “EQUILAT”, PIĶURGĀS, SALASPILS NOV.
30.09.2018. LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS IESKAITES SACENSĪBAS PAJŪGU BRAUKŠANĀ - KLEISTI, RĪGA
20.10.2018. LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - KLEISTI, RĪGA
8.09,27.10.2018. RĪGAS ATKLĀTAIS ČEMPIONĀTS UN JAUNATNES MEISTARSACĪKSTES JĀTNIEKU SPORTĀ 2018.GADA - KLEISTI, RĪGA
27.10.2018. RĪGAS ATKLĀTĀ ČEMPIONĀTA UN JAUNATNES MEISTARSACĪKŠU JĀTNIEKU SPORTĀ 2018.GADA - SACENSĪBU PROGRAMMA KONKŪRĀ
10-11.11.2018. LJF RUDENS SACENSĪBAS KONKŪRĀ - KLEISTI, RĪGA
24-25.11.2018. LJF RUDENS SACENSĪBAS KONKŪRĀ - KLEISTI, RĪGA
1.12.2018. LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - KLEISTI, RĪGA
15.12.2018. LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ “ZIEMASSVĒTKUS SAGAIDOT” - KLEISTI, RĪGA
22.12.2018. JĀŠANAS SPORTA SVĒTKU PASĀKUMS ĢIMENĒM “ZIEMASSVĒTKI 2018” - KLEISTI, RĪGA
   
=== CITĀS VALSTĪS ===
   
21.08-2.09.2018. BALTICA EQUESTRIAN SUMMER TOUR - CSI2*, CSI1*, CSIYH1*, CSIOY, CSIOJ, CSIOCH - CIEKOCINKO, POLAND
29.08-2.09.2018. CH-M-AH1, CH-M-PEA - KRONENBERG, NED
30.08-2.09.2018. CDI3* - RADZIONKÓW, POL
5-9.09.2018. CH-M YOUNG HORSES - MEZőHEGYES, HUN
5-9.09.2018. CSI2*, CSIYH1*, CSIJ-B, CSICH-B, CSIAM-B - MAXIMA PARK, MOSCOW REGION, RUS
7-9.09.2018. CSI2*-W, CSIYH1*, CSIAM-B - PEZINOK, SVK
12-16.09.2018. CSI2*, CSIYH1*, CSIJ-B, CSICH-B, CSIAM-B - MAXIMA PARK, MOSCOW REGION, RUS
13-16.09.2018. CAI3*-H2 - DREBKAU - RAAKOW, GERMANY
13-16.09.2018. FEI/WBFSH WORLD BREEDING YOUNG HORSE JUMPING CHAMPIONSHIPS - ZANGERSHEIDE, LANAKEN, BELGIUM
15-16.09.2018. BALTIC DRESSAGE LEAGUE LITHUANIA 2018 - „HARMONY PARK” EQUESTRIAN CENTRE, VAZGAIKIEMIS, PRIENAI DISTRICT, LTU
20-23.09.2018. CSI2*, CSICH-A, CSIAM-B, CSIYH1* - WEISWAMPACH, LUX
20-23.09.2018. CSI2*, CSI1*, CSIYH1* - ZILVEREN SPOOR, MOORSELE, BEL
19-23,27-30.09.2018. WITH 6 LONGINES RANKING CLASS - CSI3*, CSI2*, CSI1*, CSIYH1* - BONHEIDEN, BEL
27-30.09.2018. CSI2*, CSIYH1* - EQUESTRIAN CENTER AINO, JÄRVENPÄÄ, FINLAND
27-30.09.2018. CAI2*-H4/2/1, CAI2*-P4/2/1, CAI1*-H2/1 - KSIAZ - WALBRZYCH, POL
28-30.09.2018. CDI-W, CDI3*, CDIJ, CDIY, CDIP - BUDAPEST - FÓT, HUNGARY
28-30.09.2018. CAI3*-H2, CAI2*-H2, CAI1*-H4 - FLORESTI, ROU
4-7.10.2018. MOROCCO ROYAL TOUR 2018 - CSI4*-W, CSI1* - TETOUAN, MAR
4-7.10.2018. CDI2*, CDIJ, CDIP, CDICH, YOUNG HORSES - ST-PETERSBURG, RUS
5-7.10.2018. CSI2*-W, CSIYH1*, CSIU25-A - SAKU ARENA, TALLINN, ESTONIA
11-14.10.2018. CSI2*-W, CSIYH1*, CSN NATIONAL JUMPING COMPETITIONS - “SIAULIU ARENA”, SIAULIAI, LTU
12-14.10.2018. MOROCCO ROYAL TOUR 2018 - CSIO4*-W, CSI1* - RABAT, MAR
13-14.10.2018. EMV RAKENDISPORDIS - TARTU LINNA LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED RAKENDISPORDIS - SAKSA RATSUTAMISKOMPLEKS, LUUNJA VALD, SIRGU KÜLA, TARTUMAA
17-21.10.2018. CDI3* - HELSINKI, FIN
17-21.10.2018. CDI-W, CDI3*, CDIAM - HERNING, DENMARK
18-21.10.2018. MOROCCO ROYAL TOUR 2018 - CSI4*-W, CSI1* - EL JADIDA, MAR
23-28.10.2018. CSI3*, CSI2*, CSIAM-B - ST LO, FRA
18-21,25-28.10.2018. CSI2*, CSI1*, CSIYH1* - MICHALOWICE, KRAKÓW, POL
26-28.10.2018. CDI-W, CDI2*, CDIJ, CDIY, CDIP - ZAKRZÓW, POL
1-4.11.2018. JUMPING INTERNATIONAL DE LIEGE 3 LONGINES RANKING CLASSES - CSI4*, CSI1*, CSIYH1* - LIEGE, BEL
23-28.10,30.10-4.11,6-11.11.2018. AUTUMN MEDITERRANEAN EQUESTRIAN TOUR II - CSI2*, CSI1*, CSIYH1* - OLIVA, SPAIN
9-11.11.2018. CDI3*, CDIJ, CDIY, CDIP, CDICH - SOPOT, POL
23-25.11.2018. CSI2*, CSIYH1* - KEYSOE, GBR
29.11-2.12.2018. CAVALIADA - CSI4*-W/ CSIYH1*/ CSI1* - POZNAŃ, POL
13-15.12.2018. CSI1*, CSIJ-B, CSICH-B - MAXIMA PARK, MOSCOW REGION, RUS
14-16.12.2018. CSI2*, CSI1*, CSIL1*, CSIYH1* - VILLENEUVE LOUBET, FRA
27-29.12.2018. CSI3*-W, CSI1* - Al Ain Equestrian, Shooting & Golf Club, UAE