Rezultāti : ARHĪVS : 2018 : KONKŪRS 2018 : 15-16.09.2018. JJS TURNĪRS KONKŪRĀ III posms - JJS, „Zustrenes”, Inčukalna nov. :

Maršruts Nr. 6 – Šķēršļu augstums 110 cm, 2 fāzēs (Art. 274.5.3.), bez ierobežojumiem. (Balvu fonds 315 EUR: 100, 70, 50, 40, 30, 25)

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  III posms 15.-16.09.2018.          
  MARŠRUTS NR.6              
      110 cm. 2 fāzēs (Art. 274.5.3.), bez ierobežojumiem.        
Nr. Vārds, uzvārds Grupa Zirgs Komanda S.P.1 Laiks 1 S.P.2 Laiks 2
1 Terēze Zalte 7 Cairos Z/A Kocēni 0 52,96 0 25,54
1 Tīna Dreimane 4 Luis JJSK Meždruvas 1 0 52,76 0 25,55
2 Kristina Zomera 4 Quanta Costa JSK Mustangs 0 47,74 0 25,99
2 Tīna Dreimane 4 Picasso JJSK Meždruvas 1 0 50,64 0 26,24
3 Kippen Närep 5 Rosehill Fascination Ruila Tall 0 49,63 0 26,63
3 Sintija Grundštoka 7 Pandors JSK Princis 0 49,65 0 27,69
4 Mārtiņš Pilders 2 Rigli-Vu Burtnieku Zirgaudzētava SIA 0 53,33 0 27,78
4 Magdalēna Pildere 4 Hoogheid JSK Zāgkalni 0 48,64 0 27,85
5 Giedrius Butkus 7 Carot Bitaičių žirgai 0 53,66 0 28,31
5 Signe Melkina 7 Kārlis JSK “EquiLat” 0 46,52 0 28,33
6 Janely Saar 7 ILSONNE V BAREELHOF Pärnumaa RSK 0 51,91 0 28,77
6 Unda Egendorfa 8 Lēdija JSK Demora 0 48,85 0 29,18
7 Ance Anna Katkovska 4 Falko JJS 0 47,58 0 29,20
7 Laura Penele 1 Iniesta D Lielceri 0 51,01 0 29,55
8 Ģirts Bricis 1 Garvey RJSK Sport De Lux 0 53,17 0 29,64
8 Terēze Zalte 7 Gandora Z/A Kocēni 0 52,39 0 30,10
9 Guntars Siliņš 1 Sabbotini Mežstrazdiņi 0 49,25 0 30,15
9 Magdalēna Pildere 4 MAYKEL VAN DE LEEUWERK JSK Zāgkalni 0 50,69 0 30,35
10 Taisi Viire 3 Baleriin Pärnumaa RSK 0 53,47 0 30,61
10 Karlīna Adata 3 Cleopatra Z/A Kocēni 0 51,06 0 31,73
11 Odrija Roberta Brālēna 4 Cielava Z/A Kocēni 0 47,51 4 25,69
11 Terēze Zalte 7 Grand Gurū Z/A Kocēni 0 51,29 4 27,71
12 Elīna Kalniņa 2 Zirgs/ FUNNY GRACE Valmiermuižas Jātnieku skola 0 46,32 4 29,83
12 Guntars Siliņš 1 Hialta Mežstrazdiņi 0 52,57 4 29,96
13 Guna Vasiļjeva 1 Cartjē JJS 0 51,15 4 30,61
13 Eva Fībiga 7 Parnell Argus TOP SPORT 0 52,09 4 31,07
14 Betija Annemarija Ezerkalne 3 Coriandra SIA Z/A Kocēni 0 51,55 4 31,55
14 Krista Kristiāna Alksne 1 Rolex RJSK “Sport de Lux” 0 53,06 4 32,72
15 Giedrius Butkus 7 Intouchable Bitaičių žirgai 0 54,07 8 30,14
15 Danielius Gutkauskas 1 Perloja D.G. Horses 0 51,81 12 31,41
16 Saskia Maripuu 3 Deal or No Deal Viljandimaa RSK 0 47,19 20 28,33
16 Toms Andrejs Plīkša 7 Irano Sep JSK Equilat 1 55,15    
17 Krista Kliesmete 1 Centurio JJS 1 55,24    
17 Danielius Gutkauskas 1 Cendila D.G. Horses 1 56,97    
18 Gabriella Austvika 4 Talisman S Picobello Zello Z JJS 4 46,98    
18 Laura Luīze Leinerte 4 Passo Baltic Equestrian Team 4 47,67    
19 Kārlis Lipšāns 4 Lordans Z/s Lielceri 4 48,07    
19 Madara Pētersone 4 Lilions JSK Princis 4 49,10    
20 Gabija Venciute 7 Queen B Bitaičių žirgai 4 50,09    
20 Elizabete Reinholde 8 Lalibela JJS 4 50,25    
21 Elza Stumpe 8 Cerera Veti Active 4 50,46    
21 Giedrius Butkus 7 Clarissa Bitaičių žirgai 4 50,96    
22 Madara Pētersone 4 Nepals JSK Princis 4 51,24    
22 Nikola Avkštola 4 Cassio Z/S Tīraines Staļļi 4 52,02    
23 Liene Krūmiņa 7 Geiša JJS 4 52,60    
23 Domantas Bagarauskas 2 Pakalnutė Jusaičių žirgai 4 53,45    
24 Tīna Dreimane 4 Galaktika JJSK Meždruvas 1 4 54,53    
24 Kitija Bilinska 3 Nilla Ropažu JK 4 54,57    
25 Līga Pētersone 7 Nileone JSK Princis 4 54,69    
25 Anna Annija Alsiņa 4 Princis z/s “Tīraines staļļi” 4 54,71    
26 Laura Penele 1 Bailando Lielceri 5 57,08    
26 Eva Fībiga 7 Lucius TOP SPORT 5 58,63    
27 ANNIKA VEERPALU 7 CALIPSO V Nõo RK/ ESTONIA 5 58,78    
27 Daniela Briņķe 3 Pikarda Ropažu jātnieku klubs 7 63,64    
28 Lita Cipruse 7 Astorija RVA 8 51,98    
28 Anna Šellere 7 Chikita JSK “TELFAS” 9 55,68    
29 Teet Juul 1 Henriette EST 9 55,82    
29 Katrīna Anna Krūklīte 7 Dilaila JSK “Temperaments” 10 62,42    
30 Saskia Maripuu 3 Rhianna Viljandimaa RSK 12 42,43    
30 Artūras Stonkus 8 Leksija Lilū JSK Demora 12 46,02    
31 Laura Luīze Leinerte 4 Chuanas Baltic Equestrian Team 12 47,19    
31 Roberts Škapars 8 Klondaik JSK”ARRO-W” 12 50,92    
32 Anastasija Popova 8 Lambo z/s “Tīraines staļļi” 12 52,50    
32 Elīza Stauža 4 Concorde JSK “Eridana” 12 53,61    
33 Janely Saar 7 LADY Pärnumaa RSK 15 66,72    
33 Patrīcija Keistere 8 Don Karleone JJS 16 50,76    
34 Anna Juraša 4 AMANDA VIANA Valmiermuižas Jātnieku skola izsl      
  Tina Nagle 3 z.Vingeida JSK”Pakavs” izsl      
  Ivo Ots 7 Charly Pärnumaa RSK izsl      
  Ivo Ots 7 Candour Esqui Märjamaa RSK izst  

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX