Rezultāti : ARHĪVS : 2018 : KONKŪRS 2018 : 15-16.09.2018. JJS TURNĪRS KONKŪRĀ III posms - JJS, „Zustrenes”, Inčukalna nov. :

Maršruts Nr. 9A – Šķēršļu augstums 110 cm, maršruts ar vienu pārlekšanu (Art. 238.2.2.) jātniekiem līdz 16 g.v. (dz.g 2002. un jaunāki), TURNĪRA IESKAITE.

JJS TURNĪRS KONKŪRĀ  III posms 15.-16.09.2018.  
MARŠRUTS NR.9A TURNĪRA IESKAITE
110 cm. maršruts ar vienu pārlekšanu (Art. 238.2.2.) 
Nr. Vārds, uzvārds Grupa Zirgs Zirga dz. gads / šķirne / tēvs / mātes tēvs / īpašnieks Komanda S.P. Laiks S.P.P Laiks P
1 Markuss Roberts Vasiļjevs 4 Lango 2002/ LS/ Leitons/ Tēvs: Fans/ Fans/ A. Vasiļjevs JSK Mustangs 0 63.75 0 30.06
2 Tīna Dreimane 4 Picasso 2007/ LWB / A Pichachu De Muze / Tēvs: Kopernik / Kopernik / N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 0 68.03 0 30.52
3 Saskia Maripuu 3 Deal or No Deal 2004/ unknown/ -/ Tēvs: -/ -/ S.Maripuu & Sahhara OÜ Viljandimaa RSK 0 69.69 0 37.81
4 Gabriella Austvika 4 Talisman S Picobello Zello Z 2006/ BWP/ T'is Viltiare/ Tēvs: Abgar/ Abgar/ JJS JJS 0 65.06 4 34.24
5 Zane Rūse 4 AĢENTS 2004/ LS/ Aromāts/ Tēvs: Fans/ Fans/ Toms Vilde Valmiermuižas Jātnieku skola 0 61.59 12 34.59
6 Tīna Dreimane 4 Luis 2007/ LWB/ Liberato H / Tēvs: Hamlets / Hamlets / N. Dreimane JJSK Meždruvas 1 1 73.73
7 Kristina Zomera 4 Quanta Costa 2007/ Westf/ Quinta Real/ Tēvs: Pablo/ Pablo/ Natalija Zomera JSK Mustangs 4 62.62
8 Anna Juraša 4 FAZĀNS 2002/ LS/ FANS/ Tēvs: VAIGAČ/ VAIGAČ/ Reinis Jurašs Valmiermuižas Jātnieku skola 4 64.1
9 Kippen Närep 5 Rosehill Fascination 2008/ ISH/ Templebready Fear Bui/ Tēvs: Riot Helmet / Riot Helmet / Oliver Närep Ruila Tall 4 65.29
10 Rihards Brīnums 4 Timpex Canyon 2000/ UN/ Cabdula Du Tillard/ Tēvs: Hargita/ Hargita/ M.Žagata Z/s Ekvi 4 65.8
11 Daniela Briņķe 3 Pikarda 2009/ LS/ Princis-Prince/ Tēvs: Calliano/ Calliano/ Aija Briņķe Ropažu jātnieku klubs 4 65.82
12 Madara Pētersone 4 Lilions 2010/ LS/ Lacapo/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ SIA Princis JSK Princis 4 66.05
13 Santa Vibāne 4 Cadrills 2007/ Ls/ Kapteinis Cukurs/ Tēvs: Leons/ Leons/ SIA Princis Jsk Princis 4 66.95
14 Anna Annija Alsiņa 4 Princis 2006/ LS/ Pegass/ Tēvs: Devējs/ Devējs/ SIA “Muitnieki” z/s “Tīraines staļļi” 4 67.09
15 Karīna Balonova 4 Roksāde 2003/ Ls/ Ramses/ Tēvs: Kosmoss/ Kosmoss/ SIA Princis Jsk Princis 5 72.78
16 Kitija Bilinska 3 Nilla 2006/ LS/ Leuthen I/ Tēvs: Neapoł/ Neapoł/ Edgars Bilinskis Ropažu JK 6 78.98
17 Odrija Roberta Brālēna 4 zirgs Cielava 2012/ LV/ Calliano/ Tēvs: Le Cowando/ Le Cowando/ Odrija Brālēna   8 60.46
18 Laura Luīze Leinerte 4 Chunas 2012/ LT/ Charzaj MG/ Tēvs: Manitoba/ Manitoba/ Aleksandrs Šakūrovs Baltic Equestrian Team 8 62.99
19 Ance Anna Katkovska 4 Falko 2005/ TRK/ 33 Poet/ Tēvs: Hamlets/ Hamlets/ Anitra Eglīte JJS 8 65.43
20 Nikola Avkštola 6 Cassio 2008/ OLD/ Catoki/ Tēvs: Meras/ Meras/ Agnese Avkštola Z/S Tīraines Staļļi 8 66.14
21 Magdalēna Pildere 4 MAYKEL VAN DE LEEUWERK 2012/ KWPN/ Zavall- VDL/ Tēvs: Juss De Pomme/ Juss De Pomme/ Raimonds Ruķeris JSK Zāgkalni 10 79.25
22 Ņikita Aleksejevs 4 Golda 2011/ LV/ Gaspars/ Tēvs: Bleisbergs Liwius/ Bleisbergs Liwius/ Jekaterina Aleksejeva JSK Zāgkalni 17 72.61
23 Saskia Maripuu 3 Rhianna 2008/ KWPN/ Acolino/ Tēvs: Larenco/ Larenco/ Saskia Maripuu Viljandimaa RSK 17 91.08

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX