Rezultāti : Latvijas Republikas labākais jātnieks - 2018 : Latvijas Republikas labākais jātnieks - 2018 :

Kopā uz 10.10.

 419172/kopa iej.10.10.xlsx (33.12 KB)

Iejādes jātnieku reitings uz 10.10.2018., ņemot vērā līdz 10 labākiem rezultātiem.
Pieaugušie Amatieri
1 Elza Zaķe 397.53 1 Gunita Šumska - Žagata 109.74
2 Airisa Penele 388.37 2 Dina Endziņa 109.56
3 Terēze Rozenberga 385.91 3 Ieva Aleksandrova - Eklone 102.10
4 Olga Šakurova 359.81 4 Olga Kiričenko 87.14
5 Marina Tarvida-Ščegoļeva 304.99 5 Sabīne Andersone 79.15
6 Agnese Kukaine 284.57 6 Jana Saulīte 76.31
7 Antra Cukermane 162.23 7 Līga Ģīle 63.60
8 Tatjana Maļikova 147.77 8 Mārīte Dāvidsone 59.92
9 Indra Gabaliņa 135.59 9 Līga Ansonska 57.16
10 Everita Daubure 111.26 10 Iveta Titova 53.21
11 Jūlija Pumpure 102.95 11 Ance Koškina 53.05
12 Diāna Suvorova 96.23 12 Irina Toropova 52.28
13 Kristiāna Politere 95.74 13 Beatrise Dinsberga 51.80
14 Olga Koroļenko 68.11 14 Sanita Auniņa 38.83
15 Daiga Grāvīte 81.63 15 Aiga Marčenoka 37.02
16 Gundega Krīgere 69.78 16 Maksims Kadņikovs 33.28
17 Dagnija Ārgule 27.79 17 Jūlija Kmita 27.29
18 Vineta Kusiņa 27.56 18 Ieva Haitova 27.08
19 Jūlija Kosova 19.63 19 Laura Voiko 26.65
20 Jeļena Tretjakova 19.50 20 Laura Čaunāne 26.17
21 Una Kiesnere 18.60 21 Olga Šellere 25.43
22 Vita Ahmadejeva 12.26 22 Laima Jansone 25.06
23 Katerina Agapova 0 23 Arta Celma 24.43
24 Sabīne Mutule 23.05
Jaunie jātnieki 25 Andriana Ivančika 17.87
26 Liāna Štefenberga 17.19
1 Laura Ivanova 303.38 27 Jeļena Mackeviča 14.77
2 Everita Daubure 275.67 28 Keita Filatova 14.00
3 Elza Alma Graumane 119.16 29 Inga Pērkona 13.76
4 Sabīne Irbe 57.08 30 Ilze Krūmiņa 13.38
31 Zane Legzdiņa 13.30
Juniori 32 Gerda Ziemele 12.75
33 Māra Meinharde 9.26
1 Aleksandra Sīle 236.06 34 Kristīne Fiļipova 8.88
2 Sintija Elizabete Apsīte 168.36 35 Sabīne Saļma 8.58
3 Sintija Ģīle 164.09 35 Kristīne Krūmiņa 8.58
4 Ilva Lazdiņa 156.52 37 Agate Jefremova 6.64
5 Ieva Renāte Pētersone 146.93 38 Jolanta Tihenko 7.25
6 Anastasija Kluikova 50.98 39 Raina Šmelde 6.32
7 Alise Grēta Baranovska 27.09 40 Beāte Barčevska-Mukāne 6.25
8 Anastasija Novikova 12.98 41 Anastasija Popova 6.17
9 Žanna Kudinova 0 42 Daniela Peipiņa 6.15
43 Uldis Strautiņš 6.13
Bērni 44 Irīna Verhovcova 0
45 Santa Čirkova 0
1 Letīcija Politere 107.63 46 Emīlija Eklone 0
2 Dominika Lela 101.18 47 Anna Romašenko 0
3 Anda Cukermane 79.70 48 Paula Zvaigzne 0
4 Elīna Rubene 69.01 49 Diāna Kazina 0
5 Yeva Bilokrynitska 39.78 50 Alise Šteinberga 0
6 Katarina Molla 13.55 51 Marija Kiseļova 0
7 Poļina Poļitiko 12.91 52 Sendija Bergmane 0
8 Marta Vīgante 6.00
9 Paula Pikāne 0
10 Ieva Pudņika 0
Jaunie zirgi
1 Kristīne Fiļipova Don Dior 147.60
JSB "Lagoss Dressage" 4 g.
īp. Kristīne Fiļipova
2 Linda Josta Melbourne 140.00
JSK Royal Sport 4 g.
īp. Jolanta Dukaļska
3 Everita Daubure/Iveta Daubure Lacoste 126.60
LSVK"Harmonija" 4 g.
īp. Iveta Daubure
4 Aija Rutka San Selavi 125.20
ZS "Zāģkalni" 4 g.
īp. Raimonds Ruķeris
5 Līva Girgensone-Čačka Jubai 69.80
JSK"Mustangs" 4 g.
īp. Aleksandrs Vasiļjevs
6 Olga Koroļenko Grindeks 69.60
JSk "Eminent Sport" 4 g.
īp. Ellada Kazašvillī
7 Gita Zaķe Verso Van Halen 65.60
SK "Drostalas" 4 g.
īp. Gita Zaķe
8 Nora Ņukša Rolex 64.60
SK "GKSPORT" 4 g.
īp. Mārīte Pinte
9 Kristiāna Ramiņa Ankara 60.20
Tukuma JSK 4 g.
īp. K.Ramiņa
1 Linda Josta Reverance 138.20
JSK Royal Sport 5 g.
īp. Jolanta Dukaļska
2 Aiga Silavniece Camellia 137.80
JSK"Temperaments" 5 g 
īp.Jekaterina Petskaja
3 Everita Daubure Cardello 131.00
LSVK"Harmonija" 5 g.
īp. Everita Daubure
4 Aiga Marčenoka Radimants 129.60
JSK"Reiteri" 5 g.
īp. Aiga Marčenoka
5 Ennī Žuka Lakijs 67.00
ZS "Lielceri" 5 g.
Diāna Kazina
1 Gundega Krīgere Chordeli MG 123.60
SK "GKSPORT" 6 g. 
īp. Laura Pētersone
2 Airisa Penele Latoki Secret 74.80
ZS"Lielceri" 6 g. 
īp. Airisa Penele