Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2018 :

20.10.2018. LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - Kleisti, Rīga

 
LJF klasifikācijas sacensības iejādē
      REZULTĀTU PROTOKOLS              
                  Tiesnesis M Tatjana Malikova
Rīgā, 2018.gada 20.oktobrī             Tiesnesis C Sandra Karisa
N.p.k. Vārds Uzvārds Zirga vārds Sporta klubs Īpašnieks Tiesnešu vērtējums Par kļūdām Summa %
C % vieta M % vieta
Mazā balva                  
1 Indra Gabaliņa Crystal Indra Gabaliņa JSS Kleisti 215.5 63.38 1 221.0 65.00 1   436.5 64.191
2 Mārīte Dāvidsone Isarbube Mārīte Dāvidsone JSK Arro-W 197.0 57.94 2 198.5 58.38 2   395.5 58.162
Shēma III - Preliminary Competition Test Juniors 2018                  
1 Dominika Lela Lord Rubinstein A.Muravskis Amber JSK 189.5 63.17 1 200.50 66.83 1   390.0 65.000
2 Jūlija Kmita Lazzam Jūlija Kmita JSK Eminent Sport 186.5 62.17 2 190.50 63.50 2   377.0 62.833
Shēma III - Team Competition Test Juniors 2018                  
1 Katerīna Agapova Kovboj B.Grīvite ALJK 196.5 59.55 1 201.50 61.06 1   398.0 60.303
Shēma II - Team Competition Children Test 2018                  
1 Sanita AM Auniņa Lambordžini G.Zaķe JSK Delta 166.0 63.85 1 170.50 65.58 1   336.5 64.712
2 Indra OC Gabaliņa Akello Aleksandra Pana JSS Kleisti 163.0 62.69 2 167.00 64.23 2   330.0 63.462
3 Liāna AM Štefenberga Verons Diezs Liāna Štefenberga z/s Ekvi 160.5 61.73 3 162.50 62.50 4   323.0 62.115
4 Olga OC Korolenko Kaivo A.Potošova JSK Eminent Sport 155.5 59.81 5 165.00 63.46 3   320.5 61.635
5 Jūlija OC Silava Arturo De La Bastide N.Šakurova RJSK 158.0 60.77 4 158.00 60.77 5   316.0 60.769
6 Elina OC B Rubene Wallace Solvita Strāķe Z/S Tīraines Staļļi 147.5 56.73 6 144.00 55.38 6   291.5 56.058
Shēma No.1- Preliminary Children Competition Test B (2018) Laukums 20x60m                  
1 Mārīte AM Dāvidsone Rekorder SIA HEVONEN JSK Arro-W 170.0 65.38 1 168.5 64.81 2   338.5 65.096
2 Elina B Rubene Campio Mar Nataļja Stepanova Z/S Tīraines Staļļi 165.0 63.46 3 171.5 65.96 1   336.5 64.712
3 Deina B Zalāne Venda Dagnija Zalāne z/s Ekvi 167.5 64.42 2 168.0 64.62 3   335.5 64.519
4 Everita OC Daubure Lacoste I.Daubure LSVK "Harmonija" 160.0 61.54 4 165.5 63.65 4   325.5 62.596
5 Jūlija OC Ezīte Indorado M.Poļeško JSS Kleisti 151.5 58.27 5 156.5 60.19 5   308.0 59.231
6 Irina AM Turlo Vikings Olga Korolenko JSK Eminent Sport 150.7 57.96 6 149.2 57.38 6 1 299.9 57.673
7 Eleonora OC Jankovska Baronet E.Jankovska RJSK 146.0 56.15 7 148.5 57.12 7   294.5 56.635
                             
Galvenais tiesnesis ___________________ A.Mangale   Sekretāre ___________________ T.Sadovina