Sacensību grafiks :

PROJEKTS : Sacensību grafiks - 2019

 419253/sac.gr.2019 projekts.v10.xls (33.00 KB)

 

12.12.2018.    

Apstiprinu :

   
 

LJF prezidents   

Agris Blaus  
               
LATVIJAS JĀTNIEKU FEDERĀCIJAS SACENSĪBU KALENDĀRAIS PLĀNS 2019.g. (PROJEKTS)
               

 

SACENSĪBAS LATVIJĀ     STARPTAUTISKĀS SACENSĪBAS
Datums   Sacensību nosaukums vieta Datums Sacensību nosaukums Valsts
Janvāris
               
05.01.       05.01.    
06.01.       06.01.    
             
        10.-13.01 CSI1*; CSI2*; CSICh-A; CSIYH1* Sopot (POL)
12.01.       12.01.    
13.01.       13.01.    
             
        17.-20.01. CSI1*; CSI2*; CSICh-A; CSIYH1* Sopot (POL)
19.01.   LR ziemas čempionāts modernajā pieccīņā Kleisti 19.01.    
20.01.   LR ziemas čempionāts modernajā pieccīņā Kleisti 20.01.    
             
             
26.01. * LJF Ziemas sacensības konkūrā Kleisti 26.01.    
27.01.       27.01.    
             
Februāris
               
02.02.       02.02.    
03.02.     Kleisti 03.02.    
             
        08.-10.02. CDI3*; CDIJ; CDIP; CDIY Sopot (POL)
09.02. * LR Ziemas čempionāts konkūrā 1.posms Kleisti 09.02.    
10.02.       10.02.    
             
             
16.02.   Klasisikācijas sacensības iejādē un paralimp. Iejādē Kleisti 16.02.    
17.02.       17.02.    
             
             
23.02. * LR Ziemas čempionāts konkūrā 2.posms Kleisti 23.02.    
24.02.       24.02.    
        28.02.-03.03 CSI2* Krakov (POL)
Marts
               
02.03.       02.03.    
03.03.       03.03.    
             
        07.-10.03 CSI3*-WLF, CSIYH1* Warsaw (POL)
09.03. * LR Ziemas čempionāts iejādē un paralimpiskajā iejādē 1.posms Kleisti 07.-10.03. CDI2*; CDI3*; CDICh-A; CDIJ; CDIY Moscow (RUS)
10.03.       10.03.    
             
             
16.03. * LR Ziemas čempionāts konkūrā 3.posms Kleisti 16.03.    
17.03.       17.03.    
             
        22.-23.03. CDI3*; CDICj-A; CDIJ; CDIP; CDIY Ypaja, (FIN)
23.03.       26.03.    
24.03.       24.03.    
        28.-31.03. CSI2*; CSIYH1* Javenpaa (FIN)
30.03. * LR ziemas čempionāts iejādē un paralimpiskajā iejādē 2.posms Kleisti      
31.03.            
Aprīlis
               
             
        05.-07.04. CDI2*; CDI3*; CDICh-A; CDIJ; CDIP; CDIY Zakrzow,( POL)
06.04. * LJF Ziemas čempionāts konkūrā 4.posms Kleisti 06.04.    
07.04.       07.04.    
             
             
13.04.       13.04.    
14.04.       14.04.    
             
        17.-21.04. CDI-W, CDI2*; CDI3*; CDIj; CDIU25; CDIY Ratomka (BLR)
20.04.       20.04.    
21.04.       21.04.    
             
             
27.04.   Klasifikācijas sacensības iejādē un paralimp. iejādē Kleisti 27.04.    
27.04.   Tērvetes - Ķirpju sacensības konkūrā Tērvete 28.04.    
             
Maijs
               
04.05. * LJF kauss konkūrā 1.posms Kleisti 02.-05.05. CDI2*; CDI3*; CDICh-A; CDIJ; CDIY Moscow (RUS)
05.05. * LJF kauss konkūrā 1.posms Kleisti 05.05.    
             
        09.-12.05 CSI1*; CSI2*; CSIYH1*; CSIP Draguziai (LTU)
11.05. * LJF kauss iejādē un paralimp. Iejādē 1.posms Kleisti 11.05.    
11.05. * Tērvetes - Ķirpju kauss 2019 Tērvete      
12.05. * LJF sacensības pajūgu braukšana Kleisti 12.05.    
             
        16.-19.05 CSI1*; CSI2*; CSIYH1*; CSIP Draguziai (LTU)
18.05. * LJF kauss konkūrā 2.posms Kleisti 17.-19.05. CAI1*-H1-H2; CAI2*-H1-H2: CAI3*-H1-H2; Boguslawice (POL)
19.05. * LJF kauss konkūrā 2.posms Kleisti 19.05.    
             
        24.-26.05 CDI1*; CDICh-A; CDIJ; CDIP; CDIU25 Vazgaikiemis (LTU)
25.05.   Klasifikācijas sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē Kleisti 21.-26.05. CSI1*; CSI2*; CSIYH1* Ciekocinko (POL)
25.-26.05. * Jauno jātnieku skolas turnīrs 1.posms Inčukalns      
             
Jūnijs
          28.05.-02.06 CSI2*; CSIYH1* Ciekocinko (POL)
01.06. * LJF kauss konkūrā 3.posms Kleisti 01.-02.06. CAI1*-H1; CAI2*-H2 Parnu (EST)
02.06. * LJF kauss konkūrā 3.posms Kleisti 02.06.    
             
             
08.06. * "Lielceri" kauss iejādē Kleisti 04.-09.06. CSI1*; CSI3*; CSIYH1* Ciekocinko (POL)
08.06. * Tērvetes - Ķirpju kauss 2019 Tērvete 06.-09.06. CSI1*; CSI4*; CSIYH1* Poznan (POL)
             
             
15.06. * LJF kauss iejādē un paralimpiskajā iejādē 2.posms Kleisti 13.-16.06. CSIAm-A; CSIO5*; CSIYH1* Sopot (POL)
16.06.       13.-16.06. CSI2*-W; CSICh-B; CSIJ-B; CSIYH1* Moscow (RUS)
             
        20.-23.06. CDI-W; CDI3*; CDIJ; CDIP; CDIY Sopot (POL)
22.06.       21.-23.06 CSI1*; CSI2* Vazgaikiemis (LTU)
23.06.       23.06.    
             
29.06. * Tukuma JSK kauss konkūrā 2019 Engures nov.      
29.06.   Ūsiņa kauss 2019 Jēkabpils      
29.06. * Baltic Dressage League 2019 - Latvia Kleisti 27.-30.06. CDI4*; CDICh-A; CDIJ; CDIY; CDIYH Moscow (RUS)
30.06. * Baltic Dressage League 2019 - Latvia Kleisti 28.-30.06. CSI1*; CSI2*; CSIAm-A;CSICh-A;CSIJ-A;CSIU25-A; CSIYH1* Vazgaikiemis (LTU)
Jūlijs
          03.-07.07 CSI1*; CSI2*; CSICh-A;CSIJ-A;CSIU25-A; CSIYH1* Jakubovice (POL)
        05.-07.07 CDI3*; CDIJ; CDIY; CDIYH Radzinkow (POL)
        04.-07.07. CSI2*-W;CSIYH1* St.-Peterburg(RUS)
06.07. * LR Jaunatnes Olimpiāde Kleisti 06.07.    
07.07.       07.07.    
             
13.07. * Jauno jātnieku skolas turnīrs 2.posms Inčukalns 10.-14.07. CSI1*; CSI3*; CSICh-A; CSIJ-A; CSIU25; CSIYH1* Jakubovice (POL)
14.07.       14.07.    
             
             
             
20.07. * Tērvetes - Ķirpju kauss 2019 Tērvete      
20.07.   Cesvaines kauss Cesvaine 20.07.    
21.07. * Drostalu kauss iejādē Iecava 21.07.    
             
        25.-28.07. CSI2*-W; CSIYH1* Riga (LAT)
25.-28.07. * CSI2*-W, CSIYH1* - Riga Kleisti 26.-28.07. CDI2*; CDICh-A; CDIJ; CDIY; CDIYH Moscow (RUS)
28.07.       25.-28.07. CAI1*-H1; CAI2*-H1; CAI2*-H2; CAI3*-H1-H2 Ptakowice (POL)
             
Augusts
               
03.08. * LR Nacionālais čempionāts iejādē Kleisti 03.08.    
03.08. * Tērvetes - Ķirpju kauss 2019 Tērvete      
04.08. * LR Nacionālais čempionāts iejādē Kleisti 04.08.    
             
             
             
10.08. * LR čempionāts konkūrā Kleisti 09.-11.08. CAI1*-H1; CAI2*-H1-H2; CAI3*-H1-H2 Olustvere (EST)
11.08. * LR čempionāts konkūrā Kleisti 11.08.    
             
             
17.08. * LJF kauss iejādē un paralimp. Iejādē 3.posms Kleisti 17.08.    
17.-18.08.   XII Vislatvijas zirgu dienas Inčukalns 18.08.    
             
             
24.-25.08. * Lielceri Future Jumping Cup 2019 Jaunmārupe      
24.-25.08. * Kocēnu pajūgu braukšanā Kocēni 20.-25.08. CSI1*; CSI2*; CSIOCh; CSIOJ; CSIOY;CSIOP;CSIYH1* Ciekocinko (POL)
24.-25.08. * Drostalu kauss konkūrā Iecava 27.-01.09. CSI1*; CSI2*; CSIYH1* Ciekocinko (POL)
             
Septembris
31.08. * LJF kauss konkūrā 4.posms Kleisti   30.08-01.09. CDI-W;CDI2*; CDI3*; CDIJ Moscow (RUS)
01.09. * LJF kauss konkūrā 4.posms Kleisti 01.09.    
             
             
             
             
07.09. * Rīgas atkl čemp. un jaunatnes meistarsac. iejādē un paralimp. iejādē Kleisti 07.09.    
7.-8.09. * Jauno jātnieku skolas turnīrs 3.posms - fināls Inčukalns 08.09.    
             
             
14.09. * Rīgas atkl čemp. un jaunatnes meistarsac. konkūrā Kleisti 11.-15.09. CSI2*; CSIAm-B; CSICh-B; CSIJ-B; CSIYH1* Moscow (RUS)
15.09.       14.-15.09. CSI5* Moscow (RUS)
             
             
21.09. * LJF sacensības pajūgu braukšanā Kleisti 19.-22.09 CDI-W; CDI2*; CDIYH Moscow (RUS)
21.09. * Tērvetes - Ķirpju kauss 2019 Tērvete 22.09.    
22.09.   Salaspils kauss 2019 Salaspils      
             
28.09.       28.09.    
29.09.       29.09.    
             
Oktobris
               
05.10.       04.-06.10. CSI2*-W; CSIU25; CSIYH1* Tallinn (EST)
06.10.       04.-06.10. CDI-W Tallinn (EST)
             
        10.-13.10. CSI2*-W; CSIYH1* Siauliai (LTU)
12.10.       12.10.    
13.10.       13.10.    
             
             
19.10.   Klasisikācijas sacensības iejādē un paralimp. Iejādē Kleisti 16.-20.10. CDI-W; CDI2*; CDI3*; CDIJ; CDIY; CDIU25; Ratomka (BLR)
20.10.       17.-20.10. CSI1*; CSI2*; CSIYH1* Michalowice (POL)
             
        24.-27.10. CSI1*; CSI2*; CSIYH1* Michalowice (POL)
26.10. * LJF rudens sacensības konkūrā Kleisti 25.-27.10. CDI-W; CDI2*; CDICh-A;CDIJ; CDIP; CDIY Zakrzow (POL)
27.10. * LJF rudens sacensības konkūrā Kleisti 27.10.    
             
Novembris
      Kleisti   30.10.-02.11.    
02.11.       02.11.    
03.11.       03.11.    
             
             
09.11. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 08.-11.11. CSI2*; CSIYH1* Wroclaw (POL)
10.11. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 08.-11.11. CDI3*; CDIJ; CDIP; CDIY Sopot (POL)
             
             
16.11. * LJF rudens sacensības iejādē un paralimpiskajā iejādē Kleisti 16.11.    
17.11.       17.11.    
             
23.11. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 23.11.    
24.11. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 24.11.    
        28.11-01.12. CSI1*; CSI4*-W; CSIYH1* Poznan (POL)
30.11.   Klasisikācijas sacensības iejādē un paralimp. Iejādē Kleisti 28.11-01.12. CDI2*; CDI3*;CDICh-A; CDIJ Moscow (RUS)
Decembris
               
01.12.       01.12.    
             
             
             
07.12. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 07.12.    
08.12. * LJF Rudens sacensības konkūrā Kleisti 08.12.    
             
             
14.12.   Klasisikācijas sacensības iejādē un paralimp. Iejādē Kleisti 14.12.    
15.12.       15.12.    
             
             
21.12.   Ziemassvētku kauss (sporta svētku pasākums) Kleisti 21.12.    
22.12.       22.12.    
             
             
28.12.       28.12.    
29.12.       29.12.    
             
 
  * - ieskaites sacensības konkursam Latvijas Republikas labākais jātnieks — 2019