Rezultāti : ARHĪVS : 2018 : IEJĀDE 2018 : 1.12.2018. LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - Kleisti, Rīga :

Shēma Nr.2, Shēma Nr.1

 
LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ    
    REZULTĀTU   PROTOKOLS        
                Tiesnesis C Tatjana Maļikova      
Rīgā, SC "Kleisti", 01.12.2018.           Tiesnesis M Sandra Karisa    
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Īpašnieks Sporta klubs Tiesnešu vērtējums Kļuda Summa %
C % vieta M % vieta
Shēma Nr.2- Team Competition Test Children - (2018)
1 Airisa Penele Latoki secret Airisa Penele Z/s Lielceri 180.0 69.231 1 181.0 69.615 1   361.0 69.423
2 Olga Korolenko Kaivo A.Potošova JSK Eminent Spor 173.5 66.731 2 170.5 65.577 2   344.0 66.154
3 Dominika Lela  (B) Lloyd J.Savickis Rīgas JSK 168.0 64.615 3 163.0 62.692 3   331.0 63.654
4 Beatrise Dinsberga (AM) Don De Fieros B. Dinsberga GKSPORT 159.5 61.346 4 156.5 60.192 5   316.0 60.769
5 Laima Jansone (AM) Rescador Laima Jansone Zirguskola 155.7 59.885 5 156.7 60.269 4 1 312.4 60.077
  Tiesnesis C Sandra Karisa      
Shēma Nr.1 -  Iestāju Balva Bērniem  20x40cm Tiesnesis M Tatjana Maļikova      
             
1 Airisa Penele (OC) Quince Airisa Penele Z/s Lielceri 177.5 68.269 2 182.0 70.000 1   359.5 69.135
2 Laura Penele (OC) Lailou Unique Laura Penele Z/s Lielceri 178.0 68.462 1 179.5 69.038 2   357.5 68.750
3 Elina Rubene (B) Campio Mar N.Rubene Tīraines stalli 169.0 65.000 5 175.5 67.500 3   344.5 66.250
4 Jekaterina Zeigliša (AM) Lords Sinclai M. Cēsniece JSS Kleisti 173.0 66.538 3 170.5 65.577 6   343.5 66.058
5 Keita Filatova (AM) Don Diamond   JSK "Reiteri" 167.5 64.423 6 172.0 66.154 5   339.5 65.288
6 Anastasija Navolokina (OC) Gvineta A.Mangale Rīgas JSK 164.0 63.077 8 175.0 67.308 4   339.0 65.192
7 Nora Ņukša (OC) Palse Almants Skudra GKSPORT 167.5 64.423 6 169.0 65.000 7   336.5 64.712
8 Jūlija Ravinska (OC) Ladans   Laimīgais pakavs 169.5 65.192 4 166.5 64.038 8   336.0 64.615
9 Daniela Peipiņa (AM) Rou- Bellami Anitra Eglīte Zirguskola 161.0 61.923 9 159.5 61.346 10   320.5 61.635
10 Irina Turlo (AM) Vikings Olga Korolenko JSK Eminent Sport 155.5 59.808 11 161.0 61.923 9   316.5 60.865
11 Anastasija Popova (OC) Tokyo JSK "Laimīgais pakav JSS Kleisti 156.5 60.192 10 158.0 60.769 11   314.5 60.481
12 Paula Zvaigzne (B) Rou- Bellami Anitra Eglīte Zirguskola 154.5 59.423 12 155.0 59.615 13   309.5 59.519
13 Annija Elīza Stabiņa (B) Niagara Krišjānis Stabiņš "Ūsiņš" 150.5 57.885 13 155.5 59.808 12   306.0 58.846
14 Oksana Ņikitenko (AM) Maelle Oksana Ņikitenko JSK Eminent Sport   0.000 14   0.000 14 ist 0.0 0.000
             
             
  Galvenais tiesnesis ___________________ A.Mangale Sekretāre ___________________ T.Sadovina            

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX