Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2019 : 16.02.2019. LJF KLASIFIKĀCIJAS SACENSĪBAS IEJĀDĒ UN PARALIMPISKAJĀ IEJĀDĒ - Kleisti, Rīga :

Vidējā balva, Mazā balva, Preliminary Competition Test –Young Riders (2018), Shēma III

 

LJF klasifikācijas sacensības iejādē

      REZULTĀTU   PROTOKOLS          
                      Tiesnesis H Natālija Šakurova(VBI,VBII,MB)
                          C Ginta Vilde (VBII,VBI,MB,III)
Rīgā, 2019.gada 16.februārī                     M Sandra Karisa(VBII,VBI,MB,III)
   
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Sporta klubs Īpašnieks Tiesnešu vērtējums Par kļūdām Summa %
H % vieta C % vieta M % vieta
Vidējā balva II
1 Olga Šakurova Lord Nelson RJSK S. Šakurovs 220.5 64.85 1 210.0 61.76 1 216.5 63.68 1   647.0 63.431
Vidējā balva I
1 Olga Korolenko Dustinov V JSK Eminent Sport G. Šumska-Žagata 214.0 62.94   210.5 61.91   217.5 63.97     642.0 62.941
Mazā balva
1 Olga Šakurova Lula RJSK S. Šakurovs 223.0 65.59 1 223.0 65.59 1 221.0 65.00 1   667.0 65.392
2 Jūlija Pumpure Lengli JSS Kleisti N. Uvarova 220.0 64.71 3 221.0 65.00 2 212.5 62.50 2   653.5 64.069
3 Inga Bistrova F.B.I JSS Kleisti I.Pērkona 222.5 65.44 2 215.5 63.38 3 212.5 62.50 2   650.5 63.775
Preliminary Competition Test –Young Riders (2018)                                  
1 Ilva Lazdiņa Flamenco LSVK "Harmonija" A.Mainiece   0.00   204.0 63.75 1 200.5 62.66 1   404.5 63.203
2 Elza Alma Graumane Loredo Z/s Lielceri E.A. Graumane   0.00   172.0 53.75 2 180.5 56.41 2   352.5 55.078
Shēma III - Preliminary Competition Test Juniors 2018                          
1 Kristīna Rozīte La Mason JSB "Lagoss Dressage" P.Kokina   0.00   201.5 67.17 1 198.5 66.17 2   400.0 66.667
2 Diāna Suvorova Dreams come true Harmonija J.Rapoports   0.00   201.5 67.17 2 196.5 65.50 3   398.0 66.333
3 Dominika Lela Lord Rubinstein Rīgas JSK A.Muravskis   0.00   196.5 65.50 4 199.0 66.33 1   395.5 65.917
4 Anastasija Kļuikova Lando RJSK Biedrība LJF   0.00   197.0 65.67 3 190.5 63.50 5   387.5 64.583
5 Ieva Renāte Pētersone Karlo JSB "Lagoss Dressage" I.R. Pēterson   0.00   189.5 63.17 5 192.0 64.00 4   381.5 63.583
6 Iveta Titova Donrado LSVK "Harmonija" A.Mainiece   0.00   187.5 62.50 6 190.0 63.33 6   377.5 62.917
7 Olga Korolenko Kaivo JSK Eminent Sport A.Potošova   0.00   185.0 61.67 7 190.0 63.33 6   375.0 62.500
8 Anna Belova Zefīrs RJSK A.Mangale   0.00   184.0 61.33 8 179.5 59.83 9   363.5 60.583
9 Olga Šellere Dancing Lady JSK"Telfas" JSK"Telfas"   0.00   165.5 55.17 9 180.5 60.17 8 1 346.0 57.667
Shēma III - Team Competition Test Juniors 2018  
1 Aleksandra Sīle Pentagon Rīgas JSK N. Šakurova   0.00   222.5 67.42 1 218.5 66.21 1   441.0 66.818
2 Aleksandra Sīle Lauren Rīgas JSK E.Sīle   0.00   217.5 65.91 2 217.0 65.76 2   434.5 65.833
3 Sintija Ģīle Gundega JSK Temperaments A.Kukaine   0.00   210.5 63.79 3 206.0 62.42 4   416.5 63.106
4 Dagnija Ārgule Luvrs LSVK "Harmonija" D.Ārgule   0.00   205.5 62.27 4 210.0 63.64 3   415.5 62.955
                                   
                                   
Galvenais tiesnesis ___________________ A.Mangale Sekretāre ___________________ T.Sadovina

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX