Noteikumi :

LJF KONKŪRA MARŠRUTA SASTĀDĪTĀJU KVALIFIKĀCIJAS UN LICENCĒŠANAS NOLIKUMS

 419443/LJF Marsruta sastaditaju Licenc. NOLIKUMS.docx (14.89 KB)

 

stājas spēkā no 2019. gada 1. jūnija

LJF KONKŪRA MARŠRUTA SASTĀDĪTĀJU

KVALIFIKĀCIJAS UN LICENCĒŠANAS NOLIKUMS

Nolikums nosaka kārtību, kādā Latvijas jātnieku federācija (turpmāk tekstā – LJF) organizē un nodrošina LJF maršruta sastādītāju kvalifikācijas noteikšanu un licencēšanu.

Nolikuma mērķis ir izveidot darboties gribošu, atbildīgu un kvalificētu nacionālo maršruta sastādītāju kolektīvu Latvijā.

1. Vispārējie noteikumi

LJF nacionālo maršruta sastādītāju licencēšanu veic LJF konkūra padome sadarbojoties ar FEI maršruta sastādītājiem un to kontrolē LJF prezidijs.

2. Maršruta sastādītāju kvalifikācija un licencēšana.

Nacionālo maršruta sastādītāju kvalifikācija Latvijā tiek iedalīta divās kategorijās.

2.1.1. A kategorijas maršruta sastādītājs; Uz A kategorijas maršruta sastādītāja kvalifikāciju var pretendēt persona, kura pēdējo 3 gadu laikā ir darbojusies vismaz piecās LJF konkūra ieskaites sacensībās kā patstāvīgs maršruta sastādītājs vai maršruta sastādītāja asistents, un kura zināšanas, sagatavotība un pieredze ir pārbaudīta praksē; ar 2020. gada 1. janvāri papildus prasība būs sertifikāts par FEI maršruta sastādītāju 1. līmeņa kursa veiksmīgu pabeigšanu.

2.1.2. B kategorijas maršruta sastādītājs ; Uz B kategorijas maršruta sastādītāja kvalifikāciju var pretendēt persona, kura pēdējo 3 gadu laikā ir piedalījusies vismaz piecās nacionālās konkūra sacensībās (arī klubu, biedrību un citu LJF biedru treniņsacensībās) kā patstāvīgs maršruta sastādītājs un kura zināšanas, sagatavotība un pieredze ir pārbaudīta praksē.

2.2.1. Lai A nacionālās kategorijas maršruta sastādītāja licence tiktu automātiski pagarināta uz nākamo gadu, ir nepieciešams veikt maršruta sastādītāja pienākumus vismaz divās nacionālās LJF konkūra ieskaites sacensībās; ar 2020. gada 1. janvāri papildus prasība būs sertifikāts par FEI maršruta sastādītāju 1. līmeņa kursa veiksmīgu pabeigšanu.

2.2.2. Lai B nacionālās kategorijas tiesneša licence tiktu automātiski pagarināta uz nākamo gadu, ir nepieciešams veikt maršruta sastādītāja pienākumus vismaz vienās nacionālās konkūra sacensībās.

2.3.1. LJF ne retāk kā reizi 3 gados organizē izglītojošus seminārus un eksaminācijas testus abu kategoriju maršruta sastādītājiem, par to izsniedzot atbilstošu sertifikātu.

2.3.2. Licenci piešķir LJF Prezidija apstiprināta Maršruta sastādītāju licencēšanas komisija, kura sastāv no 3 cilvēkiem, un kurā diviem ir jābūt jebkura līmeņa FEI maršruta sastādītājiem. Maršruta sastādītāju licencēšanas eksāmens ir maksas pakalpojums, kura apmēru ar atsevišķu lēmumu nosaka LJF Prezidijs.

2.3.3. Nacionālā maršruta sastādītāja licence noteiktā kategorijā tiek reģistrēta un tas tiek publicēts LJF mājas lapā 10 dienu laikā pēc veismīgas licencēšanas eksāmena nokārtošanas.

3. Licences anulēšana.

LJF maršruta sastādītājs, kurš nav izpildījis nepieciešamās prasības (skat. 2.1.1. vai 2.1.2), automātiski zaudē licenci un tiek dzēsts no LJF maršruta sastādītāju saraksta. LJF maršruta sastādītāja licence var tikt anulēta arī ar LJF Prezidija īpašu lēmumu par būtiskiem maršruta sastādītāja profesionālās prakses, ētikas un uzvedības pārkāpumiem. 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX