Rezultāti : ARHĪVS : 2019 :

Latvijas Republikas labākais jātnieks - 2019

 419453/Lab.Jatn.konkurs.19.12.26.xlsx (189.24 KB)         419453/Latvijas Labakais Jatnieks nominanti.Konk.docx (14.71 KB)

 419453/Lab.Jatn.iejade.19.11.17.xlsx (155.50 KB)            419453/Rezultati_2019.Iej.docx (15.17 KB)

 419453/Lab.paj.braucejs.19.11.29.xlsx (66.24 KB)            419453/LR_labakais_braucejs_2019_nominanti.doc (22.50 KB)

 

 419453/nominacijas-2019.v6.doc (48.50 KB)

 

Latvijas Jātnieku federācijas Gada balvas ieguvēji 2019. gadā



KONKŪRS


Pieaugušie

1

   Kristaps Neretnieks

   Baltic Equestrian Team

2

   Laura Penele

   ZS Lielceri

3

   Santa Šteinberga

   Rīgas JSK


Jaunie jātnieki

1

   Sabīne Siliņa

   JSK Mežstrazdiņi

2

   Mārtiņš Ernests Pilders

   ZA Burtnieki

3

   Elīna Kaimiņa

   JSK Princis


Juniori

1

   Una Adamoviča

   JSK Kriķi

2

   Elizabete Krista Juraša

   Golden Equestrian Club

3

   Agnese Kroiča

   Veti Active


Bērni

1

   Laura Luīze Leinerte

   Rīgas JSK

2

   Madara Pētersone

   JSK Princis

3

   Tīna Dreimane

   JJSK Meždruvas 1


Tautas klase

1

   Kristīne Egle

   JSK TopSport

2

   Terēze Zalte

   Golden Equestrian Club

3

   Anete Potošova

   JSK Eminent Sport


Amatieri

1

   Līva Girgensone-Čačka

   JSK Mustangs

2

   Unda Egendorfa

   JSK Demora

3

   Marta Brūniņa Buile

   JSK Princis



IEJĀDE


Pieaugušie

1

   Olga Šakurova

   RJSK

2

   Airisa Penele

   ZS Lielceri

3

   Elza Zaķe

   JSK Drostalas


Jaunie jātnieki

1

   Everita Daubure

   LSVK Harmonija

2

   Ilva Lazdiņa

   LSVK Harmonija

3

   Elza Alma Graumane

   ZS Lielceri


Juniori

1

   Sintija Elizabete Apsīte

   SK Reiteri

2

   Aleksandra Sīle

   RJSK

3

   Ieva Renāte Pētersone

   JSB Lagoss Dressage


Bērni

1

   Letīcija Politere

   LLU SK

2

   Anda Cukermane

   Green Horse

3

   Elīna Rubene

   ZS Tīraines staļļi


Amatieri

1

   Dina Endziņa

   JSK Temperaments

2

   Līga Ģīle

   JSK Temperaments

3

   Ance Koškina

   LLU SK



PONIJU JĀŠANA


Ar I grupas ponijiem

1

   Žanete Bitmane

   Brocēnu un Saldus JSK

2

   Līva Dreimane

   JJSK Meždruvas 1

3

   Māra Buša

   JSK Īriss


Ar II grupas ponijiem

1

   Anna Salmiņa

   JSC Kaijas

2

   Ance Aleksandrova

   Brocēnu un Saldus JSK

3

   Heidija Krastiņa

   Brocēnu un Saldus JSK



PARALIMPISKĀ IEJĀDE


Paralimpiskā iejāde

1

   Rihards Snikus

   ZS Tīraines staļļi


Paralimpiskā iejāde (Atvērtā klase)

1

   Mareks Jedinaks

   JSK Mežstrazdiņi



PAJŪGU BRAUKŠANA


Zirgu vienjūgu klase

1

   Dace Stūre, palīgs Māris Stūris

   SIA Zirgaudzētava Kocēni

2

   Anda Pavlovska, palīgs Kristaps Caune

   Biedrība Horses.eu

3

   Santa Berga, palīgs Māris Bergs

   Biedrība JSK EquiLat


Poniju vienjūgu klase

1

   Renāte Spirģe, palīgs Andris Spirģis

   Biedrība SB Kanu atvars


Zirgu divjūgu klase

1

   Dzintra Blūma, palīgs Inta Vanaga

   Biedrība SB Kanu atvars


Amatieru kategorija

1

   Agnese Bērziņa, palīgs Megija Sargsjane

   Biedrība Horses.eu

2

   Juris Juhņēvičs, palīgs Sabīne Vītola

   Biedrība JSK Laimes zeme


Jauno braucēju klase

1

   Megija Sargsjane, palīgs Agnese Bērziņa

   Biedrība Horses.eu

2

   Loreta Aleksejeva, palīgs Iveta Aleksejeva

   Biedrība SB Kanu atvars

3

   Sabīne Vītola, palīgs Juris Juhņēvičs

   Biedrība JSK Laimes zeme


Bērnu kategorija

1

   Grēta Salmane, palīgs Anita Tašiņa

   SIA Caballos

2

   Laima Hamitova, palīgs Dzintra Blūma

   Biedrība SB Kanu atvars

3

   Sindija Alksne, palīgs Juris Juhņēvičs

   Biedrība JSK Laimes zeme


Jauno zirgu/poniju klase

1

   Anita Tašiņa, palīgs Zigmunds Tašiņš

   SIA Caballos

2

   Dzintra Blūma, palīgs Sintija Varnovska

   Biedrība SB Kanu atvars




LABĀKAIS JAUNZIRGS KONKŪRĀ

Andžella N (LS). Audzētājs Gunārs Laizāns, īpašnieks SIA IGL Vet Serviss, jātnieks Elizabete Krista Juraša Golden Equestrian Club


LABĀKAIS JAUNZIRGS IEJĀDĒ

Latoki Secret (LS /7 gadi). Audzētājs Gunita Bendrupa, īpašnieks Airisa Penele, jātnieks Airisa Penele ZS Lielceri


Cloud Dancer (LS /4/5 gadi). Audzētājs Laime Eihmane, īpašnieks Laima Eihmane, jātnieks Raina Šmelde JSK Reiteri


LABĀKAIS JAUNZIRGS PAJŪGU BRAUKŠANĀ

Mokka (LS /5 gadi). Audzētājs Zane Krūmiņa, īpašnieks Anita Tašiņa

 

SPECIĀLĀ BALVA

Indra Gabaliņa – par aktīvu darbu sporta centrā Kleisti.


PAR MŪŽA IEGULDĪJUMU JĀŠANAS SPORTA ATTĪSTĪBĀ

Maija Kleinberga – tiesnese, trenere, zirgu īpašniece.

 

KONKŪRS:

kopā februāris

kopā marts

kopā aprīlis

kopā maijs

kopā jūnijs

kopā jūlijs

kopā augusts

kopā septembris

kopā oktobris

kopā novembris

kopā decembris

________________________________________________________________________________________________

 

IEJĀDE:

Latvijas iejādes jātnieku 2019. gada I pusgada reitings

Kopā uz 9.09.

Latvijas iejādes jātnieku 2019. gada II pusgada reitings

 

 

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX