Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2019 : 9-10.03.2019. LR ZIEMAS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ – 2019 pieaugušajiem, jaunajiem jātniekiem, junioriem, bērniem, Latvijas Ziemas Čempionāts paralimpiskajā iejādē - 1.posms - Kleisti, Rīga :

Starta kārtība 9.03.

LR Ziemas čempionāts iejādē 2019 pieaugušajiem, jaunajiem jātniekiem, junioriem, bērniem

                         
  09.03.2019. SC "Kleisti", Rīgā              
 

STARTA PROTOKOLS

 
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
    Vidējā balva II - (2018) - (50.-,40.-,35.-) - (Lielais aplis)                    
10.00 1 Olga Šakurova PA 1982 Lord Nelson 2007 OLD Lord Weingard Evergreen S. Šakurovs RJSK
10.08 2 Terēze Rozenberga PA 1984 Kivi 2002 LV Calano II Vintas Juris Mežnieks JSK Mežstrazdiņi
10.16 3 Airisa Penele PA 1970 Licenciado JF 2007 PRE Sevillano JF Botijo II Jekaterina Meļņika Z/s Lielceri
    Mazā balva - (2018) - (40.-,35.-,30.-) - (Mazais aplis)            
10.24 1 Jūlija Pumpure PA 1977 Vivaldi 2007 LS Land Cruiser LS1633 Kempings Ž. Splite JSS Kleisti
    Pārtraukums 20 min., apbalvošana VII bez zirgiem              
    Preliminary Competition Test Young Riders- (2018) - (25.-,20.-,15.-)(Jaunie jātnieki līdz 21g.)      
10.52 1 Elza Alma Graumane JJ 1999 Loredo 2009 Latvijas Landros Pedro E.A. Graumane Z/s Lielceri
11.00 2 Anastasija Kluikova JJ 2000 Lando 2005 LV Levo Arums Biedŗība "LJF" Rīgas JSK
11.08 3 Ilva Lazdiņa JJ 2000 Flamenco 2010 RZ Fleury Feinsinn A.Mainiece LSVK "Harmonija"
11.16 4 Everita Daubure JJ 1998 Kolers 2009 LS Korlandos Lakmuss A.Mainiece LSVK "Harmonija"
    Pārtraukums 20 min., apbalvošana YY bez zirgiem                    
    Mazā balva - (2018) - (40.-,35.-,30.-) - (Vidējais aplis)                
11.44 1 Olga Šakurova PA 1982 Ester 2009 Hann Embassy I Contendro I S. Šakurovs RJSK
11.52 2 Raimonda Palionytė PA 1985 Bavaras 2008 TRAK Baitas Plius Verdenas R. Palionytė Lietuva
12.00 3 Linda Josta PA 1990 Dežavu 2008 LW Don Fürst Žentas Linda Josta JSK Royal Sport
12.08 4 Elza Zaķe PA 1991 A Splash Of Class 2009 Westf Arthur Grannus J.Trubanovs JSK Drostalas
    Pārtraukums 20 min.                    
12.36 5 Dalia Katinaite-Pranckevic PA 1977 Lafontenas MG 2005 LRH Labradoras II MG Chemborg Dalia Katinaitė-Pran Klubas "Zirgo Žingsnis" LTU
12.44 6 Indra Gabaliņa PA 1971 Crystal 2007 LS Calano II Lagerfeld Indra Gabaliņa JSS Kleisti
12.52 7 Olga Korolenko PA 1976 Dustinov V 2008 KWPN Ustinov Amaretto I Gunita Šumska-Žagata JSK Eminent Sport
    Pārtraukums 20 min., apbalvošana bez zirgiem                    
    Mazā balva - (2018) - (40.-,35.-,30.-) - (Mazais aplis)                
13.20 2 Jūlija Pumpure PA 1977 Lengli 2006 OLD Levantos I Grannus N. Uvarova JSS Kleisti
13.28 3 Kristiāna Politere PA 1982 Glāsma 2007 LS Grims Lagoss LLU LLU
13.36 4 Olga Šakurova PA 1982 Lula 2010 LV Levantos I Land-Lover S. Šakurovs RJSK
    Pārtraukums 20 min., apbalvošana MB bez zirgiem                    
    Shēma Nr.3 - Preliminary Competition Test Juniors - (2018), (35.-, 30.-,20.-) (“Open”)      
14.04 2 Sintija Elizabete Apsīte J 2004 Doloresa 2012 LS De Lordo Abats S.Dombrovska SK "Reiteri"
14.12 3 Aleksandra Sīle J 2002 Lauren 2008 EEST Larso Rant E.Sīle Rīgas JSK
14.20 4 Ieva Renāte Pētersone J 2002 Karlo 2011 Latvijas Calliano HL250 Land Cruiser LS1633 Ieva Renāte Pēterson JSB "Lagoss Dressage"
14.28 5 Ada Stankevičiūtė J 1990 Feel My Dreams 2012 Westf Franziskus Rohdiamant Dalia Katinaitė-Pran Lietuva
    Pārtraukums 20 min.                    
14.56 6 Jūlija Kmita OC 1980 Lazzam 2012 LS LANSELOTS Lobby-B Jūlija Kmita JSK Eminent Sport
15.04 7 Olga Korolenko OC 1976 Kaivo 2013 LS Kronoss Valsis A.Potošova JSK Eminent Sport
15.12 8 Dagnija Ārgule OC 1989 Luvrs 2007 LS Levantos I Ramses D.Druva Harmonija
15.20 9 Justina Vanagaite OC 1990 Donatela MG 2012 LT riding Chanas Labradoras II MG J.Vanagaite Vjk
    Pārtraukums 20 min.                    
15.48 10 Aleksandra Sīle J 2002 Fenikss 2003 LS     Natālija Šakurova Rīgas JSK
15.56 11 Dominika Lela J 2003 Lord Rubinstein 2000 OLD Rubinstein I   A.Muravskis Rīgas JSK
16.04 12 Sintija Elizabete Apsīte J 2004 De Lordo 2006 LS De Fiero Daims S.Dombrovska SK "Reiteri"
16.12 13 Anna Belova J 2002 Zefīrs 2003 OLD Serksnas Zyhball A.Mangale RJSK
    Pārtraukums 20 min., apbalvošana JUN bez zirgiem                    
    Shēma Nr.3- Preliminary Competition Test Juniors - (2018), (20.-,15.-,15.-)(Juniori  līdz 18 g.)      
16.40 1 Iveta Titova Am 1973 Donrado 2006 LS Dimants Dante Didzis A.Mainiece LSVK "Harmonija"
16.48 2 Diāna Suvorova OC 1978 Dreams come true 2011 TRAK Faradas Vystrel J.Rapoports Harmonija
16.56 3 Kristiāna Politere OC 1982 Lupe 2010 LS Lacapo Pikards SIA"HM Agro" LLU
17.04 4 Elza Zaķe OC 1991 Coco Chanel 2011 LS Karnetto Hamlets Gita Zaķe JSK Drostalas
    Pārtraukums 25 min., apbalvošana SIII bez zirgiem                    
    Shēma Nr.1 - Skatīt zīmējumu Nr.1 pielikumā, laukums 20x40m; (15.- ,10.-,10.-) (bērni 2004-2007.dz.g., amatieri, „Open”)  
17.37 1 Letīcija Politere B 2004 Kalando 2012 LS Calano II Legato SIA "HM Agro" LLU
17.45 2 Kristina Jankovska B 2004 Baronet 2005 KWPN Larix Rinovo E.Jankovska JSS Kleisti
17.53 3 Elina Rubene B 2005 Campio Mar 2008 LS Kvatro Luzot XX Nataļja Stepanova Z/S Tīraines Staļļi
18.01 4 Anda Cukermane B 2005 Rafaēls 2009 LS Rubin Class Donnerbube II Antra Cukermane GREEN HORSE
18.09 5 Sofija Sviridenkova B 2005 Lady Butterfly zirgs 2013 Latvijas Līvijs Berceliuss Leonardo Marina Žagata z/s Ekvi
    Pārtraukums 10 min.                    
18.25 6 Nora Ņukša OC 1996 Hopefull 2012 KWPN Cardento Guidam Saldus JSS GKSPORT
18.33 7 Elza Zaķe OC 1991 Verso Van Halen 2014 LS Verso De Paulstra Hamlets Gita Zaķe JSK Drostalas
18.41 8 Sintija Ģīle OC 2001 Leksija 2011 LS Leksuss Poju Agnese Kukaine JSK Temperaments
    Pārtraukums 10 min., apbalvošana bērniem bez zirgiem                    
18.57 9 Daina Luksa OC 1992 Lady Dee 2005 Latvijas Louis J Doms Gita Andersone Zirguskola
19.05 10 Katarīna Molla OC 2002 Lukass 2004 Oldenburga Lapis Lazuli Noble Roi xx Markuss Helmuts Moll Tīraines zirgu staļļi
19.13 11 Jūlija Ravinska OC 1984 Ladans 2011 LV Lacapo Daions Irita Enkūzena-Seki Laimīgais pakavs
19.21 12 Nora Ņukša OC 1996 Levante 2012 OLD Levantos I Abke SIA 3 Vītolu Staļļi GKSPORT

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX