Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2019 : 9-10.03.2019. LR ZIEMAS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ – 2019 pieaugušajiem, jaunajiem jātniekiem, junioriem, bērniem, Latvijas Ziemas Čempionāts paralimpiskajā iejādē - 1.posms - Kleisti, Rīga :

Starta kārtība 10.03.

LR Ziemas čempionāts iejādē 2019 pieaugušajiem, jaunajiem jātniekiem, junioriem, bērniem

                         
  10.03.2019. SC "Kleisti", Rīgā              
 

STARTA PROTOKOLS

 
Laiks N.p.k. Vārds Uzvārds Gr. Dz. gads Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda
                         
    Shēma Nr.2 - Team Competition Test Children - (2018), (20.-, 15.-,10.-) (amatieri, “Open”)    
13.00 1 Sanita Auniņa Am   Lambordžini 2009 LS Latvāns Bastejs G.Zaķe JSS Kleisti
13.07 2 Laima Jansone Am 1993 Rescador 2008 LS Lord Rubinstein Rends Laima Jansone Zirguskola
13.14 3 Ance Koškina Am 2002 Abula 2009 LS Abats Lagoss LLU LLU
13.21 4 Jana Saulīte Am 1987 Laso 2005 LS Lords Stasis LLU LLU
13.28 5 Līga Ansonska Am 1990 Leģions 2012 LS Liedags Grims LLU LLU
13.35 6 Olga Šellere OC 1969 Dancing Lady 2010 OLD Fürst Romancier Haupstbuch Donna JSK"Telfas" JSK"Telfas"
    Pārtraukums 15 min.                  
13.57 7 Linda Josta OC 1990 Revenance 2013 DE Rubin Cortes Donnerhall Jolanta Dukaļska JSK Royal Sport
14.04 8 Nora Ņukša OC 1996 Palse 2011 LS Princis-Prince Bleisbergs Liwius Almants Skudra GKSPORT
14.11 9 Olga Šakurova OC 1982 Filosof 2013 OLD Fidertanz Jerome-E S. Šakurovs RJSK
14.18 10 Dina Endziņa Am 1987 Camelot 2012 LS Stolpegardens Castello Ludvigs Dina Endziņa JSK Temperaments
14.25 11 Līga Ģīle Am 1978 Milenium 2013 LS Mondeo Louis J Agnese Kukaine JSK Temperaments
    Pārtraukums 15 min.                    
14.47 12 Dominika Lela OC 2003 Lloyd 2007 -     J.Savickis Rīgas JSK
14.54 13 Laima Jansone Am 1993 Mondeo 2007 LS Mio Didzis Anita Boldāne Zirguskola
15.01 14 Karina Ivancova OC 2002 Lord Sinclair 2009 Latvijas Latango Calando IV M.Cēsniece Rīgas JSK
15.08 15 Jeļena Petrova Am 1987 Radiante SG 2011 Andalūzija Naviero SG Ecuador XI Jelena Petrova JK Erceni
15.15 16 Deina Zalāne Am 2003 Venda 1999 LS Vāgners Donors Dagnija Zalāne z/s Ekvi
    Pārtraukums 15 min.                  
15.37 17 Jeļena Mackeviča Am 1983 Lola 2010 LS Levantos I Levis Anna Marija Romašečk SIA Wilde Transports
15.44 18 Linda Josta OC 1990 Baily 2011 DE Belissimo M Pikor Jolanta Dukaļska JSK Royal Sport
15.51 19 Everita Daubure OC 1998 Lacoste 2014 LS Lev Daimond Dancing Princ I.Daubure LSVK "Harmonija"
15.58 20 Nora Ņukša OC 1996 Don De Fieros 2010 LS De Lordo Daims B.Dinsberga GKSPORT
16.05 21 Daiga Gavere Am   Rigoletto 2011 LATV Royaldik Lagerfeld A.Stafecka Z/S Tīraines Staļļi
    Pārtraukums 20 min., apbalvošana bez zirgiem                    
    Shēma Nr.1 - Skatīt zīmējumu Nr.1 pielikumā, laukums 20x40m; (15.- ,10.-,10.-) (bērni 2004-2007.dz.g., amatieri, „Open”)
16.32 1 Zane Legzdiņa Am 1985 Laomedons 2010 LS Lors Of Camelot Donnerbube II LMPF JSS Kleisti
16.38 2 Ance Koškina Am 2002 Laso 2005 LS Lords Stasis LLU LLU
16.44 3 Ieva Haitova Am 1997 Leģions 2012 LS Liedags Grims LLU LLU
16.50 4 Sabīne Andersone Am 1985 Caruzo 2003 LS Cattio Dēmons S. Andersone Z/s Lielceri
    Pārtraukums 10 min.                  
17.06 5 Jeļena Petrova Am 1987 Estelle 2012 SWB De la Gardie Egerlander Maria Rickardsson JK Erceni
17.12 6 Ilze Krūmiņa Am   Sherry 2008 LS     I.Krūmiņa JSK EquiLat
17.18 7 Keita Filatova Am 2001 Don Diamond 2011 LS Dunkans Don Weltmeyer undefined JSK "Reiteri"
    Pārtraukums 20 min., apbalvošana bez zirgiem            
                         
    Paralimpiskā iejāde                   
17.45 1 Rihards Snikus PA 1988 King of the Dance   -     Irina Andrusa Z/S Tīraines Staļļi

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX