Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2019 : 9-10.03.2019. LR ZIEMAS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ – 2019 pieaugušajiem, jaunajiem jātniekiem, junioriem, bērniem, Latvijas Ziemas Čempionāts paralimpiskajā iejādē - 1.posms - Kleisti, Rīga :

Shēma Nr.2 - Team Competition Test Children - (2018)

 

LR Ziemas čempionāts iejādē 2019 pieaugušajiem, jaunajiem jātniekiem, junioriem, bērniem

   
    REZULTĀTU   PROTOKOLS          
                Tiesnesis C Tatjana Maļikova      
Rīgā, SC "Kleisti", 10.03.2019.           Tiesnesis M Sandra Karisa    
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Īpašnieks Sporta klubs Tiesnešu vērtējums Kļuda Summa %
C % vieta M % vieta
Shēma Nr.2 - Team Competition Test Children - (2018), (amatieri)
1 Līga Ģīle Milenium Dina Endziņa JSK Temperaments 176.5 67.885 1 173.5 66.731 1   350.0 67.308
2 Jeļena Mackeviča Lola Anna Marija Romašečk SIA Wilde Transports 176.0 67.692 2 172.0 66.154 3   348.0 66.923
3 Dina Endziņa Camelot A.Muravskis Rīgas JSK 173.5 66.731 3 173.5 66.731 1   347.0 66.731
4 Ance Koškina Abula LLU LLU 168.0 64.615 4 168.0 64.615 5   336.0 64.615
5 Jana Saulīte Laso LLU LLU 166.5 64.038 6 167.5 64.423 6   334.0 64.231
6 Daiga Gavere Rigoletto A.Stafecka Z/S Tīraines Staļļi 167.5 64.423 5 166.0 63.846 7   333.5 64.135
7 Deina Zalāne Venda Dagnija Zalāne z/s Ekvi 166.0 63.846 8 166.0 63.846 7   332.0 63.846
8 Līga Ansonska Leģions LLU LLU 166.5 64.038 6 165.5 63.654 10   332.0 63.846
9 Laima Jansone Mondeo Anita Boldāne Zirguskola 162.5 62.500 10 169.0 65.000 4   331.5 63.750
10 Sanita Auniņa Lambordžini G.Zaķe JSS Kleisti 164.0 63.077 9 166.0 63.846 9   330.0 63.462
11 Laima Jansone Rescador Laima Jansone Zirguskola 160.0 61.538 11 165.0 63.462 11   325.0 62.500
12 Jeļena Petrova Radiante SG Jelena Petrova JK Erceni 157.2 60.462 12 163.2 62.769 12 2 320.4 61.615
Shēma Nr.2 - Team Competition Test Children - (2018) (Open)
1 Linda Josta Baily Jolanta Dukaļska JSK Royal Sport 178.5 68.654 2 179.5 69.038 1   358.0 68.846
2 Olga Šakurova Filosof S. Šakurovs RJSK 179.5 69.038 1 176.0 67.692 2   355.5 68.365
3 Olga Šellere Dancing Lady JSK"Telfas" JSK"Telfas" 168.5 64.808 4 174.5 67.115 3   343.0 65.962
4 Linda Josta Revenance Jolanta Dukaļska JSK Royal Sport 172.5 66.346 3 169.5 65.192 4   342.0 65.769
5 Dominika Lela Lloyd J.Savickis Rīgas JSK 164.5 63.269 5 162.0 62.308 5   326.5 62.788
6 Karina Ivancova Lord Sinclair M.Cēsniece Rīgas JSK 163.0 62.692 6 159.0 61.154 6   322.0 61.923
7 Nora Ņukša Palse Almants Skudra GKSPORT 160.5 61.731 8 155.5 59.808 7   316.0 60.769
8 Everita Daubure Lacoste I.Daubure LSVK "Harmonija" 161.0 61.923 7 154.0 59.231 8   315.0 60.577
9 Nora Ņukša Don De Fieros B.Dinsberga GKSPORT 151.7 58.346 9 149.7 57.577 9 1 301.4 57.962
             
  Galvenais tiesnesis ___________________ A.Mangale Sekretāre ___________________ T.Sadovina            

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX