Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2019 : LR ZIEMAS ČEMPIONĀTS IEJĀDĒ – 2019 pieaugušajiem, jaunajiem jātniekiem, junioriem, bērniem - kopvērtējums :

Lielais aplis, Vidējais aplis, Mazais aplis, Shēma III, AM, OC

LJ Ziemas čempionāts iejādē 2019
      kopvērtējums    
N.p.k. Vārds Uzvārds  Zirga vārds  Īpašnieks Sporta klubs I posms II posms Kopā:
Lielais aplis                
1 Airisa Penele Licenciado JF Jekaterina Meļņika Z/s Lielceri 66,765 64,928 131,693
2 Terēze Rozenberga Kivi Juris Mežnieks JSK Mežstrazdiņi 64,951 65,870 130,821
3 Olga Šakurova Lord Nelson S. Šakurovs RJSK 67,941 0,000 67,941
Vidējais aplis                
1 Olga Korolenko Dustinov V Gunita Šumska-Žagata JSK Eminent Sport 66,912 65,833 132,745
2 Indra Gabaliņa Crystal Indra Gabaliņa JSS Kleisti 66,029 66,520 132,549
3 Olga Šakurova Ester S. Šakurovs RJSK 68,235 0,000 68,235
4 Elza Zaķe A Splash Of Class J.Trubanovs JSK Drostalas 66,863 0,000 66,863
5 Linda Josta Dežavu Linda Josta JSK Royal Sport 64,167 0,000 64,167
Mazais aplis                
1 Jūlija Pumpure Lengli N. Uvarova JSS Kleisti 65,735 65,980 131,715
2 Kristiāna Politere Glāsma LLU LLU 62,974 62,304 125,278
3 Olga Šakurova Lula S. Šakurovs RJSK 67,500 0,000 67,500
4 Inga Bistrova F.B.I Inga Pērkona JSS Kleisti 0,000 65,539 65,539
5 Julija Kosova Landino D. Mileeva Z/s Lielceri 0,000 65,196 65,196
6 Jūlija Pumpure Vivaldi Ž. Splite JSS Kleisti 65,147 66,275 131,422
Shēma III              
1 Diāna Suvorova Dreams come true J.Rapoports LSVK "Harmonija" 65,333 66,389 131,722
2 Kristiāna Politere Lupe SIA"HM Agro" LLU 63,111 64,389 127,500
3 Dagnija Ārgule Luvrs D.Druva LSVK "Harmonija" 63,500 63,611 127,111
4 Jūlija Kmita Lazzam Jūlija Kmita JSK Eminent Sport 62,111 62,056 124,167
5 Iveta Titova Donrado A.Mainiece LSVK "Harmonija" 58,167 62,056 120,223
5 Elza Zaķe Coco Chanel Gita Zaķe JSK Drostalas 68,444   68,444
15 Kristīna Rozīte La Mason Patrīcija Kokina JSB "Lagoss Dressage"   66,000 66,000
16 Anastasija Morozova Karaoke A.Morozova RJSK   62,222 62,222
17 Olga Korolenko Kaivo A.Potošova JSK Eminent Sport 61,556   61,556
18 Jūlija Zaiceva Animusz Jūlija Zaiceva Rīgas JSK   58,389 58,389
Shēma II AM                
1 Dina Endziņa Camelot A.Muravskis Rīgas JSK 66,731 68,839 135,570
2 Līga Ģīle Milenium Dina Endziņa JSK Temperaments 67,308 67,500 134,808
3 Jeļena Mackeviča Lola Anna Marija Romašečk SIA Wilde Transports 66,923 65,804 132,727
4 Jana Saulīte Laso LLU LLU 64,231 65,089 129,320
5 Līga Ansonska Leģions LLU LLU 63,846 64,554 128,400
6 Daiga Gavere Rigoletto A.Stafecka Z/S Tīraines Staļļi 64,135 63,214 127,349
7 Ance Koškina Abula LLU LLU 64,615 62,589 127,204
8 Sanita Auniņa Lambordžini G.Zaķe JSS Kleisti 63,462 62,143 125,605
9 Deina Zalāne Venda Dagnija Zalāne z/s Ekvi 63,846 59,821 123,667
10 Laima Jansone Mondeo Anita Boldāne Zirguskola 63,750 0,000 63,750
11 Laima Jansone Rescador Laima Jansone Zirguskola 62,500 0,000 62,500
12 Jeļena Petrova Radiante SG Jelena Petrova JK Erceni 61,615 0,000 61,615
Shēma I AM                
1 Sabīne Andersone Caruzo Inga Kursīte RJSK 67,845 67,130 134,975
2 Ieva Haitova Leģions S.Dombrovska SK "Reiteri" 66,897 67,778 134,675
3 Ance Koškina Laso Diāna Kazina Z/s Lielceri 66,207 67,407 133,614
4 Keita Filatova Don Diamond undefined JSK "Reiteri" 68,362 63,981 132,343
5 Zane Legzdiņa Laomedons Gunita Bendrupa JSB "Lagoss Dressage" 65,776 62,407 128,183
6 Ilze Krūmiņa Sherry I.Krūmiņa JSK EquiLat 65,172 0,000 65,172
Shēma II OC                
1 Linda Josta Baily Jolanta Dukaļska JSK Royal Sport 68,846 67,768 136,614
2 Olga Šellere Dancing Lady JSK"Telfas" JSK"Telfas" 65,962 63,661 129,623
3 Dominika Lela Lloyd J.Savickis Rīgas JSK 62,788 61,429 124,217
4 Olga Šakurova Filosof S. Šakurovs RJSK 68,365 0,000 68,365
5 Karina Ivancova Lord Sinclair M.Cēsniece Rīgas JSK 61,923 0,000 61,923
6 Nora Ņukša Palse Almants Skudra GKSPORT 60,769 0,000 60,769
7 Everita Daubure Lacoste I.Daubure LSVK "Harmonija" 60,577 0,000 60,577
8 Nora Ņukša Don De Fieros B.Dinsberga GKSPORT 57,962 0,000 57,962
9 Linda Josta Revenance Jolanta Dukaļska JSK Royal Sport 65,769 65,089 130,858
                 
Shēma I OC                
1 Sintija Ģīle Leksija Agnese Kukaine JSK Temperaments 64,310 67,315 131,625
2 Katarīna Molla Lukass Markuss Helmuts Moll Tīraines zirgu staļļi 64,914 66,389 131,303
3 Jūlija Ravinska Ladans Irita Enkūzena-Seki Laimīgais pakavs 60,345 63,204 123,549
4 Elza Zaķe Verso Van Halen Gita Zaķe JSK Drostalas 68,017 0,000 68,017
5 Daina Luksa Lady Dee Gita Andersone Zirguskola 64,138 0,000 64,138
6 Nora Ņukša Levante SIA 3 Vītolu Staļļi GKSPORT 63,448 0,000 63,448
7 Nora Ņukša Hopefull Saldus JSS GKSPORT 62,500 0,000 62,500

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX