Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2019 : 27.04.2019. SACENSĪBAS KONKŪRĀ „Valmieras kauss” 2019 - Valmiera :

Maršruts Nr.2 - 80 cm. Sacensības divas fāzes, bez ierobežojumiem. (Art. 274.5.6.) Dalībnieki, kuri saņēmuši soda punktus 1fāzē, drīkst turpināt 2 fāzi

SACENSĪBAS KONKŪRĀ „Valmieras kauss” 2019
27.04.2019. Valmiera
Maršruts Nr.2 - 80 cm. Sacensības divas fāzes, bez ierobežojumiem. (Art. 274.5.6.) Dalībnieki, kuri saņēmuši soda punktus 1fāzē, drīkst turpināt 2 fāzi 
Vieta   Vārds Uzvārds Gr. Zirga vārds Dz. gads Šķirne Tēvs Mātes tēvs Zirga īpašnieks Komanda S.p I Laiks S.p II Laiks Kopā
1 35 Žanna Metus 7 Florida 2012 LWB Friscati Guido Ilva Visendorfa JSK Mustangs 0 35,95 0 28,1 0
2 28 Velta Krustiņa 6 Deep Purple 2007 LV Dancing Princ   Ivars Kligins Jūras Zirgi 0 35,89 0 28,82 0
3 22 Megija Dambe 4 Palbo 2013 LS Pedro Bastejs Zirgaudzētava Kocēni Zirgaudzētava Kocēni 0 36,2 0 30,75 0
4 23 Katrīna Asare 4 Nolda 2012 LS Neapoļ Bleisbergs Liwius SIA Princis JSK Princis 0 36,76 0 30,81 0
5 9 Elīna Kaimiņa 2 Cedra 2012 LS Kapteinis Cukurs Princis SIA Princis JSK Princis 0 40,32 0 31,5 0
6 6 Loreta Dišlere 8 Darling 2007 -     Jolands Dišlers Z/S PRIEŽKALNI 0 40,07 0 32,56 0
7 34 Iveta Biruma 7 Queen Aurora 2015 LS Alibi Lear Burtnieku Zirgaudzēt Burtnieku Zirgaudzētava 0 39,91 0 32,61 0
8 2 Iveta Biruma 7 Casadora 2013 LS Carpaccio II Aromāts Burtnieku Zirgaudzēt Burtnieku Zirgaudzētava 0 39,08 0 32,68 0
9 40 Madara Pūcīte   Karstillo           Trikātas staļļi 0 40,53 0 33,8 0
10 26 Elīna Agneta Lamberte 4 Lipsija 2006 LV Laimīgais   Ivars Kligins Jūras Zirgi 0 37,73 0 34,07 0
11 15 Laura Baldiņa 4 Gabī 2014 LS Gaultjērs Cattio Zirgaudzētava Kocēni Zirgaudzētava Kocēni 0 38,25 0 34,36 0
12 39 Kristina Zomera 4 Golden Moon 2015 LWB     A. Vasiļjevs JSK Mustangs 0 37,89 0 34,72 0
13 38 Pēteris Pētersons 4 Nilans 2011 LS Neapoļ Leuthen I SIA Princis JSK Princis 0 42,12 0 34,79 0
14 3 Žanna Metus 7 Golden Moon 2015 LWB     A.Vasiļjevs JSK Mustangs 0 41,47 0 35,58 0
15 20 Līga Pētersone 7 Karols 2013 LS Kapteinis Cukurs Bleisbergs Liwius SIA Princis JSK Princis 0 42,34 0 36,33 0
16 30 Darja Starikova 4 Alfa 2011 Trekehner Arsenāls   Ilona Drikina JSK EquiLat 1 45,04 0 30,71 1
17 5 Jogita Baltmane 3 Lefo 2012 LV Lavilons Fabiāns Ligita Baltmane "Saulstari 2001" 1 44,13 0 33,59 1
18 14 Krista Milberga 7 Concorde 2014 LS Cristāls Gaultjērs K.Milberga Z/A Kocēni 1 45,11 0 36,29 1
19 7 Laila Bergsone 7 Darley 2014 Westf Duracell Frederiek Laila Bergsone JSK Mustangs 0 43,27 1 38,18 1
20 24 Mārtiņš Pilders 2 Agrida 2014 LATV Akapulko Gigants Jānis Jurašs ZA Burtnieki 1 47,43 2 42,41 3
21 31 LĪGA DAĢE 4 KRODERS 2008 Latvijas Colins Rends BAIBA DAĢE Biedrība "Ūsiņš" 0 30,91 4 29,23 4
22 29 Tīna Nagle 3 Vingeida 2008 LS Ronijs Vinters Guido Marija Meļņika JSK"pakavs" 0 35,28 4 31,67 4
23 4 Emīlija Bergmane 4 Cor meum 2002 KWPN Ciano Calibro Līva Girgensone Čačka JSK Fenikss 4 41,21 0 32,84 4
24 17 Iveta Biruma 7 Cinderella 2015 LS ABC Clerus Gluosnis Burtnieku Zirgaudzēt Burtnieku Zirgaudzētava 0 37,98 4 33,39 4
25 36 Madara Soma 2 Grifons King 2013 LS Gvidons Stolpegaardens Castello M.Soma SIA "Trīs vītolu staļļi" 0 40,89 4 33,8 4
ā/k 8 Marta Aleksandra Jansone 6 Minkakatinka 2000 DR     Marta Aleksandra Jan JSK Mustangs 4 38,63 0 35,94 4
26 10 Mārtiņš Pilders 2 Chakkato 2014 KWPN Charisma Scandic Mārtiņš Pilders ZA Burtnieki 1 44,47 5 38,35 6
27 13 Žanna Metus 7 Kyara V.D 2015 KWPN Carrera Ahorn Z A. Vasiļjevs JSK Mustangs 1 45,17 5 40,08 6
28 18 Sandis Ģērmanis 8 Zirgs Case 2014 Lat Calano II Serrano Kildu Ratsakeskus Kildu Ratsakeskus Estonia 5 45,16 2 42,06 7
29 21 Sindija Samohvalova 2 Hugo 2014 LT Nz Laralee S.Samohvalova RVA 0 41,17 7 46,75 7
30 16 Laura Ziemele 4 Junona 2005 LV Jumis Horist Ivars Kligins Jūras Zirgi 4 38,62 4 27,83 8
31 8 Marta Aleksandra Jansone 6 Minkakatinka 2000 DR     Marta Aleksandra Jan JSK Mustangs 9 46,98 0 28,08 9
32 27 Līva Girgensone-Čačka 8 Jubai 2014 KWPN Etuolon Vdl Dubai Aleksandrs Vasiļjevs JSK Mustangs 1 44,94 8 53,4 9
  25 Elza Bojāre 0 Grācija 2012 LS Gaultjērs Surprise Zirgaudzētava Kocēni Zirgaudzētava Kocēni 0 35,48 izsl   izsl
  33 Džuljeta Jēkabsone 4 Contests 2008 - Capo   Diāna Zepa JSK Kriķi izsl   0   izsl
  37 Roberta Rozenberga 0 Remī 2002 ESP Regent Eskort Zirgaudzētava Kocēni Zirgaudzētava Kocēni izsl   0   izsl
  33 Džuljeta Jēkabsone 4 Contests 2008 - Capo   Diāna Zepa JSK Kriķi izsl   0   izsl
  12 Leonīds Smanuhins 7 Cerida 2015 LS Calinaro Disputs Leonīds Smanuhins Burtnieku Zirgaudzētava 4 38,38 izst   izst

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX