Rezultāti : Latvijas Republikas labākais jātnieks - 2019 : Latvijas Republikas labākais jātnieks - 2019 :

kopā aprīlis

 419674/aprilis kopa.xlsx (11.96 KB)

Pieaugušie Tautas klase
1 Kristaps Neretnieks JJS 3494 1 Kristīne Egle JSK TopSport 223
2 Santa Šteinberga Rīgas JSK 1067 2 Annija Vārna JSK Kriķi 106
3 Laura Penele ZS Lielceri 159 3 Valters Celms JSS Kleisti 88
4 Sintija Semeņkova JSK Kriķi 122 4 Valts Segliņš JSS Kleisti 70
5 Andis Vārna ZS Lielceri 119 5 Aleksandra Voitenko Rīgas JSK 58
6 Aleksandrs Šakurovs Rīgas JSK 112 6 Terēze Zalte ZA Kocēni 46
7 Aigars Bregže ZS Lielceri 101 7 Kate Ansone RJSK Sport De Lux 43
8 Jaroslavs Trubanovs JSK Drostalas 86 8 Anna Šellere JSK Telfas 43
9 Ģirts Bricis RJSK Sport De Lux 71 9 Dinija Poikāne RVA 28
10 Anna Arhipova RIT Team 22 10 Toms Andrejs Plīkša ZS Lielceri 15
Jaunnie Jātnieki Amatieri
1 Sabīne Siliņa JSK Mežstrazdiņi 81 1 Ieva Katrīna Apalupa JK Erceni 116
2 Keitija Racina BET 71 2 Līva Girgensone Čačka JSK Mustangs 103
3 Mārtiņš Ernests Pilders ZA Burtnieki 38 3 Ilze Krūmiņa JSK EquiLat 82
4 Laine Daila Muktupaule JSK EquiLat 14 4 Elizabete Reinholde JJS 73
5 Elizabete Smirnova ZA Kocēni 2 5 Marija Kļukina JSK Īriss 60
6 Marta Brūniņa Buile JSK Princis 40
Juniori 7 Anastasija Popova ZS Tīraines Staļļi 29
8 Annija Ance Valdmane Saldus un Brocēnu JK 26
1 Daniela Briņķe Ropažu JK 89 9 Ilona Juraša ZA Burtnieki 21
2 Una Adamoviča JSK Kriķi 79 10 Anna Romašenko JK Mežezeri 19
3 Kitija Bilinska JSK Princis 29
4 Adriāna Anna Arāja RJSK Sport De Lux 15
5 Liāna Meļņikova RJSK Sport De Lux 10 Latvijas Šķirnes Zirgi 5 gadus veci
6 Helēna Toomingas JSK EquiLat 3
7 Elizabete Krista Juraša ZA Kocēni 2 1 Andžela N/ Elizabete Krista Juraša ZA Kocēni 73
8 Agnese Kroiča Veti Active 1 2 Corras/Maira Leja SIA V un partneri 52
3 Awelina/Elīna Kaimiņa JSK Princis 44
4 Chiaro di Luna/ Elīna Kaimiņa JSK Princis 33
Bērni 5 Corents/Sintija Grundštoka JSK Princis 6
1 Karīna Balonova JSK Princis 93 6 Gladiola V/Jolanta Ādamsone LJAA 4
2 Markuss Roberts Vasiļjevs JSK Mustangs 80 7 Kaldero/ Elīza Stauža JSK Eridana 3
3 Madara Pētersone JSK Princis 77 7 Lara/Mārtiņš Ernests Pilders Burtnnieku ZA 3
4 Anna Annija Alsiņa ZS Tīraines Staļļi 70
5 Paula Pikāne ZS Lielceri 66
6 Ance Anna Katkovska JJS  54 Poniji I grupa
7 Eva Vīnava JSK Princis 52 1 Māra Buša JSK Īriss 18
8 Laura Luīze Leinerte Rīgas JSK 41 2 Jeļizaveta Rezņuka Ropažu JK 12
9 Aleksandra Ņikonova JSK Atēna 31 3 Žanete Bitmane Brocēnu un Saldus JK 11
10 Odrija Roberta Brālēna ZA Kocēni 23 4 Elza Buša JSK Īriss 9
        5 Līva Dreimane JJSK Meždruvas 1 6
6 Diāna Rengarte JSK Īriss 4
6 Antuanete Prince JSK Demora 4
Poniji II grupa 8 Tīna Kļaviņa Brocēnu un Saldus JK 3
1 Kate Dzenīte JSK Kriķi 42 8 Baiba Brokāne JSK Princis 3
2 Alise Lūse JSK Demora 26 8 Kitija Burtniece Brocēnu un Saldus JK 3
3 Nikola Marčenkova Mēmeles JSK 33
4 Anna Čakstiņa JSK Demora 19
5 Zoja Krisko JSK Demora 16
6 Anna Salmiņa JSC Kaijas 15
7 Anete Freiberga Brocēnu un Saldus JSK 13
8 Rūta Vicinska Brocēnu un Saldus JSK 12
9 Katrīna Kelmere JSK Zāgkalni 8

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX