Rezultāti : Latvijas Republikas labākais jātnieks - 2019 : Latvijas Republikas labākais jātnieks - 2019 :

kopā maijs

 419703/maijs kopa.xlsx (12.00 KB)

Pieaugušie Tautas klase
1 Kristaps Neretnieks JJS 3574 1 Kristīne Egle JSK TopSport 397
2 Santa Šteinberga Rīgas JSK 1067 2 Aleksandra Voitenko Rīgas JSK 126
3 Laura Penele ZS Lielceri 639 3 Annija Vārna JSK Kriķi 117
4 Aigars Bregže ZS Lielceri 203 4 Valters Celms JSS Kleisti 107
5 Andis Vārna ZS Lielceri 168 5 Līga Pētersone JSK Princis 94
6 Aleksandrs Šakurovs Rīgas JSK 167 6 Valts Segliņš JSS Kleisti 83
7 Sintija Semeņkova JSK Kriķi 151 7 Kate Ansone RJSK Sport De Lux 71
8 Ģirts Bricis RJSK Sport De Lux 135 8 Terēze Zalte ZA Kocēni 67
9 Jaroslavs Trubanovs JSK Drostalas 91 9 Anna Šellere JSK Telfas 57
10 Anna Arhipova RIT Team 46 10 Anete Potošova JSK Eminent Sport 47
Jaunnie Jātnieki Amatieri
1 Sabīne Siliņa JSK Mežstrazdiņi 116 1 Līva Girgensone Čačka JSK Mustangs 122
2 Keitija Racina BET 97 2 Ieva Katrīna Apalupa JK Erceni 116
3 Mārtiņš Ernests Pilders ZA Burtnieki 62 3 Ilze Krūmiņa JSK EquiLat 112
4 Laine Daila Muktupaule JSK EquiLat 14 4 Elizabete Reinholde JJS 74
5 Elīna Kaimiņa JSK Princis 3 4 Ilona Juraša ZA Burtnieki 74
6 Maija Elizabete Smirnova ZA Kocēni 2 6 Marta Brūniņa Buile JSK Princis 68
7 Marija Kļukina JSK Īriss 64
Juniori 8 Anastasija Popova ZS Tīraines Staļļi 49
1 Daniela Briņķe Ropažu JK 97 9 Katrīna Anna Krūklīte JSK Temperaments 35
2 Una Adamoviča JSK Kriķi 95 9 Unda Egendorfa JSK Demora 35
3 Kitija Bilinska JSK Princis 32
4 Adriāna Anna Arāja RJSK Sport De Lux 27
5 Elizabete Krista Juraša ZA Kocēni 16 Latvijas Šķirnes Zirgi 5 gadus veci
6 Liāna Meļņikova RJSK Sport De Lux 10
7 Agnese Kroiča Veti Active 8 1 Andžela N/ Elizabete Krista Juraša ZA Kocēni 89
8 Helēna Toomingas JSK EquiLat 4 2 Corras/Maira Leja SIA V un partneri 54
3 Awelina/Elīna Kaimiņa JSK Princis 44
4 Chiaro di Luna/ Elīna Kaimiņa JSK Princis 35
Bērni 5 Corents/Sintija Grundštoka JSK Princis 6
1 Karīna Balonova JSK Princis 127 6 Gladiola V/Jolanta Ādamsone LJAA 4
1 Madara Pētersone JSK Princis 127 7 Kaldero/ Elīza Stauža JSK Eridana 4
3 Anna Annija Alsiņa ZS Tīraines Staļļi 90 7 Lara/Mārtiņš Ernests Pilders Burtnnieku ZA 3
4 Markuss Roberts Vasiļjevs JSK Mustangs 80
5 Paula Pikāne ZS Lielceri 67
6 Ance Anna Katkovska JJS  67 Poniji I grupa
7 Laura Luīze Leinerte Rīgas JSK 59 1 Māra Buša JSK Īriss 27
8 Eva Vīnava JSK Princis 58 2 Žanete Bitmane Brocēnu un Saldus JK 25
9 Odrija Roberta Brālēna ZA Kocēni 51 3 Elza Buša JSK Īriss 18
10 Kristīna Zomera JSK Mustangs 45 4 Jeļizaveta Rezņuka Ropažu JSK 15
        5 Viktorija Afanasjeva JSK Princis 13
6 Baiba Brokāne JSK Princis 11
7 Līva Dreimane JJSK Meždruvas 1 10
Poniji II grupa 7 Diāna Rengarte JSK Īriss 10
1 Nikola Marčenkova Mēmeles JSK 88 9 Roberta Birzule JJSK Meždruvas 1 5
1 Anna Salmiņa JSC Kaijas 88 9 Kitija Burtniece Brocēnu un Saldus JK 5
3 Alise Lūse JSK Demora 45 9 Tīna Kļaviņa Brocēnu un Saldus JK 5
3 Kate Dzenīte JSK Kriķi 45
5 Anna Čakstiņa JSK Demora 44
6 Luīze Lamberte ZS Tīraines Staļļi 23
7 Anete Freiberga Brocēnu un Saldus JSK 21
8 Zoja Krisko JSK Demora 19
9 Rūta Vicinska Brocēnu un Saldus JSK 18
10 Marta Aleksandra Jansone JSK Mustangs 15

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX