Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2019 :

22.06.2019. Tukuma un Kandavas novadu atklātās jāšanas sporta sacensības šķēršļu pārvarēšanā ZIEMEĻKURZEMES KAUSS 2019 - “Lejnieki“, Sēmes pag., Tukuma nov.

 

Rezultāti

Atklāšanas parāde pl.10.00

Maršruts nr.1 – Vadības maršruts.  Piedalās jātnieki vai zirgi, kuri nav startējuši maršrutos ar šķēršļu augstumu 85cm un augstāk. 

Iekļauti tādi elementi kā apstāšanās, volti, kavalešu rinda, pacelšana lēkšos ar labo un kreiso kāju, rikši manēžas uzsēdē

Tiek apbalvoti visi dalībnieki ar rozetēm, diplomiem, piemiņas balvām no sacensību atbalstītājiem

Liela sacensību dalībnieku skaita gadījumā, maršruti Nr.1 un Nr.2 sāksies pl.10:00 un  norisināsies paralēli atsevišķos laukumos. Konkrētāka informācija pēc sacensību pieteikšanās beigām.

 Maršruts nr.2 – 65 cm. Ideālais laiks 350 m /min  Sacensības ar laika normu, kura tiek dēvēta par „ideālo laiku”. Soda punkti par „ideālā laika” nesasniegšanu vai pārsniegšanu punkti netiek piešķirti. Pārējās kļūdas tiek vērtētas pēc tabulas A. Šajās sacensībās nav atļauta laika uzskaites ārēja uzrādīšana. Labākais rezultāts ir tam sportistam, kura rezultāts – soda punkti, starpība starp uzrādīto laiku un „ideālo laiku”- ir vismazākais. Gadījumā, ja soda un starpība ir vienādi, labākais rezultāts ir dalībniekam, kurš nav pārsniedzis ideālo laiku. Pārējie sportisti tiek sarindoti pēc soda punktiem un laika starpību starp uzrādīto laiku un „ideālo laiku”.

2A - Ieskaites maršruts bērniem līdz 16 gadu vecumam ar 1.grupas ponijiem.

Tiek apbalvotas pirmās sešas vietas ar rozetēm, diplomiem, piemiņas balvām.

2B - jātniekiem vai zirgiem, kuri nav startējuši maršrutos ar šķēršļu augstumu 85 cm un augstāk.

Tiek apbalvotas pirmās sešas vietas ar rozetēm, diplomiem. Pirmās trīs vietas ar naudas balvām (EUR 50,-; 40,-; 30,-) 4. 5. un 6. vieta ar piemiņas balvām.

 

Maršruts nr.3 – 80 cm. Ideālais laiks 350 m/min Bez ierobežojumiem. Sacensības ar laika normu, kura tiek dēvēta par „ideālo laiku”. Soda punkti par „ideālā laika” nesasniegšanu vai pārsniegšanu netiek piešķirti. Pārējās kļūdas tiek vērtētas pēc tabulas A. Šajās sacensībās nav atļauta laika uzskaites ārēja uzrādīšana. Labākais rezultāts ir tam sportistam, kura rezultāts – soda punkti, starpība starp uzrādīto laiku un „ideālo laiku”- ir vismazākais. Gadījumā, ja soda punkti un starpība ir vienādi, labākais rezultāts ir dalībniekam, kurš nav pārsniedzis ideālo laiku. Pārējie sportisti tiek sarindoti pēc soda punktiem un laika starpību starp uzrādīto laiku un „ideālo laiku”.

Tiek apbalvotas pirmās sešas vietas ar rozetēm, diplomiem. Pirmās trīs vietas ar naudas balvām (EUR 60,-; 50,-; 40,-), 4.5.un 6. vieta ar piemiņas balvām.

Atsevišķs vērtējums zirgiem līdz 5 gadu vecumam - apbalvo pirmo sešu vietu ieguvējus ar rozetēm, diplomiem, piemiņas balvām.

Maršruts nr.4 – 100 cm. Ātruma maršruts (Art.238.2.1).

4A - Ieskaites maršruts bērniem līdz 16 gadu vecumam.

Tiek apbalvotas pirmās sešas vietas ar rozetēm, diplomiem, piemiņas balvām.

4B - Ieskaites maršruts amatieriem.

Tiek apbalvotas pirmās sešas vietas ar rozetēm, diplomiem. Pirmās trīs vietas ar naudas balvām (EUR 60,-; 50,-; 40,-) 4. 5. un 6. vieta ar piemiņas balvām.

4C - Bez ierobežojuma.

Tiek apbalvotas pirmās sešas vietas ar rozetēm, diplomiem. Pirmās trīs vietas ar naudas balvām (EUR 60,-; 50,-; 40,-) 4. 5. un 6. vieta ar piemiņas balvām.

Maršruts nr.5 –110 cm. Nogāzi-steidzies ( Art.267.2) Bez ierobežojumiem.

Tiek apbalvotas pirmās sešas vietas ar rozetēm, diplomiem. Pirmās trīs vietas ar naudas balvām (EUR 70,-; 60,-; 50,-), 4.5.un 6. vieta ar piemiņas balvām.

Maršruts nr.6- 115/120 cm. Ātruma maršruts (238.2.1) Ieskaites maršruts junioriem un jaunajiem jātniekiem.

Tiek apbalvotas pirmās sešas vietas ar rozetēm, diplomiem. Pirmās trīs vietas ar naudas balvām (EUR 70,-; 60,-; 50,-) 4. 5. un 6. vieta ar piemiņas balvām.

Maršruts nr.7-120 cm.  Ziemeļkurzemes kauss - akumulācijas sacensības ar džokeri (Art.269.5) Bez ierobežojum.

Tiek apbalvotas pirmās sešas vietas ar rozetēm, diplomiem. Pirmajai vietai kauss. Pirmās trīs vietas ar naudas balvām (EUR 100,-; 80,-; 60,-) 4. 5. un 6. vieta ar piemiņas balvām.

 

 

 

 

 419814/22.06.2019.master.xls.xlsx (84.58 KB)

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX