Rezultāti : KONKŪRS : KONKŪRS 2019 : 22.06.2019. SACENSĪBAS KONKŪRĀ SALACGRĪVAS KAUSS 2019 - „Kapteiņu osta”, Salacgrīva :

Maršruts Nr.2 - Līdz 80 cm, ātruma maršruts (Art.238.2.1), bez ierobežojumiem

SACENSĪBAS KONKŪRĀ SALACGRĪVAS KAUSS 2019
22.06.2019. „Kapteiņu osta”, Salacgrīva
Maršruts Nr.2 - Līdz 80 cm, ātruma maršruts (Art.238.2.1), bez ierobežojumiem
  Vārds Uzvārds Zirga vārds Komanda S.p. Laiks
1 Anna Salmiņa Vetra JSC Kaijas 0 45.17
2 Velta Krustiņa Deep Purple JSK Fenikss 0 46.45
3 Roberta Birzule Arafat   0 47.29
4 Līva Dreimane Black Velvet   0 47.73
5 Elīza Elva Treija Sen Light JSK Kriķi 0 51.94
6 Beāte Bertama Darty   0 52.96
7 Lāsma Voskoboiņikova Lipsija JSK Fenikss 0 53.2
8 Rihards Brīnums Timpex Canyon Ekvi 0 54.37
9 ANCE RIEKSTIŅA INGVERS JSK Fenikss 0 56.29
10 Valērija Mickeviča Azart B JSK Fenikss 0 56.98
11 Inese Tītmane Corado JJSK Meždruvas 1 0 57.01
12 Elizabete Voika Rozmarīns JJS 0 57.45
13 Lauris Liepińś Legolass JSK Fenikss 0 57.52
14 Sandis Ģērmanis Case JSK Fenikss 0 58.19
15 Marija Elīna Krastiņa Amanda Viana VJS 0 58.35
16 Gustavs  Mazbērziņš Sniedze   0 58.68
17 Rendija Kivkucāne Cubus JSK Fenikss 0 59.49
18 Nensija Felkere Amanda Viana VJS 0 60.45
ā/k Žanna Metus Kabul JSK Mustangs 0 60.84
19 Mārtiņš Pilders Chakkato Burtnieku Zirgaudzētava 0 61.08
20 Robert Udalov Kamerūna Estonia 0 62.33
21 Krista  Kliesmete Kortess   1 66.61
22 Elīna Agneta Lamberte Lipsija JSK Fenikss 4 49.65
23 Ivars Kohs Grafalogs JSK Fenikss 4 51.44
24 Aleksandra Blauberga Tėja Veti Active 4 52.15
25 Sandis Ģērmanis Frantwill JSK Fenikss 4 54.81
26 Sindija Samohvalova Hugo RVA 4 55.61
27 Kristiāns Nikolajevs De Luna JSK Fenikss 4 61.08
28 Enija Albova Any Victory Will Do JSK Mežstrazdiņi 4 61.1
29 Tatjana Reznuka Canada ?? 4 62.41
30 Emīlija Bergmane Rokoko JSK Fenikss 5 65.42
31 Katrīna Vīgupe Dons Lando Mīļdzīvnieku biedrība 5 65.67
32 Krista  Kliesmete Cardemon   5 65.9
33 Terēze Zalte Caberne Z/A Kocēni 5 67.32
34 Marta Aleksandra Jansone Minkakatinka JSK Mustangs 8 47.13
35 Ksenija Riekstiņa Larkenda JSK Fenikss 8 60.06
36 Selīna Kociņa Efeja Ropažu jātnieku klubs 12 64.18
  Nikola Laganovska Zodiac JSK Eminent Sport izsl  
  Laura Baldiņa Gabī ZS Kocēni izsl  
  Denīze Truksne Dokačo JSK Fenikss izsl  
  Agris Seilis Dakota Z/S PRIEŽKALNI izsl  
  Žanna Metus Kabul JSK Mustangs izsl  
  Kellija Kārkliņa laplada JSK Eridana izsl  
  Emīlija Bergmane  Ciprese JSK ''Fenikss'' izsl  

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX