Rezultāti : IEJĀDE : IEJĀDE 2019 : 29-30.06.2019. BALTIC DRESSAGE LEAGUE , Latvia -2019 - Kleisti, Rīga :

29-30.06.2019. BALTIC DRESSAGE LEAGUE , Latvia -2019 - Masterlist

Latvian Equestrian Federation Bitmap Bitmap
Address:  Ratsupites str.4, Riga, Latvia, LV-1067
Mob.+371 29373524, +371 26569349
E-mail:leflatvia@leflatvia.lv
Latvian Equestrian Federation
MASTERLIST
Baltic Dressage League, Latvia, Riga, 2019 06  29-30
No. Rider name, surname   Horse no. Horse name HORSE DETAILS CLASSES
  Year of birth Country of birth Gender Breed Color Name of sire Name sire of dame Owner 2019 06 29 (I day) 2019 06 30 (II day)
Rider NF
BDL BDL BDL BDL OPEN CLASS BDL BDL BDL BDL OPEN CLASS
  PSG YR Jun Ch Pony AM M L GP PSG YR Jun Ch Pony AM M L GP
1 Anna Rastostsenkova EST 11 Icon SDB 2013 BEL G KWPN   Apache Flemmingh Mortellar Invest OU     1       1         1       1    
2 Annaliis Prodel EST 12 Herr Ilves 2007 EST G ERP   Hubertus Hai Farrat (Farad) Annaliis Prodel       1 1               1 1        
3 Eliis Paasuke EST 13 ZinZina 2013 EST M ESH   Zonder Z Cicero Feuerstern             1                        
4 Erle Raudam EST 14 Knudsmark's Rubin 2005 DEN G DWB   Blue Hors Don Romantic Donnergraf Erle Raudam           1   1             1      
5 Grete Hussar EST 15 ZinZina 2013 EST M ESH   Zonder Z Cicero Feuerstern                 1                 1  
6 Heli Hussar EST 16 Miss Smila 2006 EST M DWB   Manstein   OÜ Devoran             1                 1    
7 Heli Hussar EST 17 Richard Lionheart 2006 EST S DWB   Relevant Heslegards Louis OÜ Devoran 1                 1                
8 Jevgenia Kask Savchenko EST 18 Chanel L 2006 POL   PP   Weltstein Calderon Win Win Solutions OU           1 1               1 1    
9 Kalev Kasperson EST 19 Beltario 2010 POL G Rhein   Belissimo M Weltmeyer Kaidi Bork             1                 1    
10 Katlin Nogu EST 20 Lily 2008 EST M rist   Ritsikas Ball OU Niitvalja Ratsakool             1 1                 1  
11 Kenry Kikkas EST 21 MC Morgan J 2013 EST M ERP   MC Leod Playboy Kenry Kikas       1 1               1 1        
12 Kenry Kikkas EST 22 Charleston 2008 GER G DRP   Cyriac WE Top Pepino Jekaterina Rastostenkova       1 1               1 1        
13 Kregory Kikkas EST 23 Odrino B van Het Juxschot 2010 BEL   BRp   Brownboy TH Woldberg's Bart OU Novearendus       1                 1          
14 Laurel Leisna EST 24 Calendula 2007 EST M EST   Calibro False Pass OU Niitvalja Ratsakool     1                 1     1 1    
15 Laurel Leisna EST 25 Rant 2007 EST G E   Rannik Ando Bestamer OU         1                 1        
16 Maian Keskull EST 26 Kevins 2011 LAT G LWB   Calliano Le Cowando Maian Keskull   1 1                 1            
17 Maria Filimonenko EST 27 Edel Art 2013 GER G OLD   Edelman Argentinus Maria Filimonenko             1 1               1 1  
18 Maria Magi EST 28 Jerry Red Von Seeder 2013 EST G ESH   Johnson Midt-West Ibi Light Erdevar  OU       1                 1          
19 Maria Magi EST 29 Shampagna 2010 GER M OLD   Imperio Quatro B Erdevar OU       1                 1          
20 Maria Magi EST 30 Raigo 2008 EST G E   Rannik Aku Pille Magi         1                 1        
21 Maria Mathilda Teder EST 31 Calendula 2007 EST M ESH   Calibro False Pass OU Niitvalja Ratsakool       1                 1          
22 Maribel Tuiken EST 32 Jazz Hit 2010 GER G OLD   Jazzman Sandro Hit Piret Tuiken   1                 1              
23 Marii-Heleen Raidmets EST 33 Rokit 2003 EST G E   Ruttar Elkar Krista Raidmets 1                 1                
24 Marii-Heleen Raidmets EST   Gyolieta 2011 NED M KWPN   Zambesi Animo Maili Nuuma-Ounap                                    
25 Marika Vunder EST 34 Helifar 2003 EST G HANN   Hellios Fuks Õie Malmberg                 1                 1
26 Marta Siim EST 35 Mon Lady 2009 GER M ERP   Mon Cherg Laasik Egle Kalev         1     1           1     1  
27 Miriam Tamm EST 36 Sir Forsythe CL 2007 EST G ESH   Sandreo Heops RANGI TALU 2             1                 1    
28 Tiina Kuusmann EST 37 Romantika 2008 EST M ESH   Blue Hors Romanov Graf Top                   1                 1
29 Tiina Kuusmann EST 38 Rimbaud 2009 EST G ESH   Ranmses XII Schwadroneur   1                 1                
30 Airisa Penele LAT 39 Latoki Secret 2012 LAT G LWB bay Bleisbergs Liwius Le Cowando A.Penele             1                 1    
31 Aleksandra Sile LAT 40 Lauren 2010 EST M Est bay Larso Rant E.Sile     1                 1            
32 Aleksandra Sile LAT 41 Feniks 2003 LAT G LS bay     N.Sakurova     1                 1            
33 Alise Greta Baranovska LAT 42 Rhadamantus 2008 LAT ST LS grey Rohdiamant   S.Dombrovska     1                 1            
34 Alise Steinberga LAT 43 Crystal Claud 2010 LAT M LS   Cadilac Langolds A.Steinberga           1                 1      
35 Anda Cukermane LAT 44 Rafaels 2009 LAT G LS bay Rubin Class Donnerbube II A.Cukermane       1                 1          
36 Anda Cukermane LAT 45 Roxandra 2008 LAT M LS   Rubin Class Donnerbube II A.Cukermane       1                 1          
37 Antra Cukermane LAT 46 Roxandra 2008 LAT M LS dark bay Rubin Class Don Weltmeyer A.Cukermane             1                 1    
38 Beatrise Dinsberga LAT 47 Don De Fieros 2010 LAT G LS bay De Lordo   B.Dinsberga               1                 1  
39 Deina Zalane LAT 48 Venda 1999 LAT M LS bay Vagners Donors D. Zalane               1                 1  
40 Diana Suvorova LAT 49 Cardello 2013 LAT G LS bay Cadillac Donnerbube II                 1                    
41 Dina Endzina LAT 50 Camelot 2012 LAT M LS bay Stolpengardens Cas Ludvigs ERLAIN           1                 1      
42 Dominika Lela LAT 51 Lord Rubinstein 2000 LAT G LS Bay           1                 1            
43 Domonika Lela LAT 52 Lloids 2008 LAT G LWB bay                     1                 1  
44 Elena Tretjakova LAT 53 Idalgo 2008 LAT G LS chesnut Indejec Daims E.Tretjakova 1                 1       1        
45 Elza Alma Graumane LAT 54 Loredo 2009 LAT G LS   Landros Pedro E.A.Graumane   1                 1              
46 Elza Zake LAT 55 A Splash of Class 2009 GER M WE bay Arthur Grannus J.Trubanovs 1                 1                
47 Everita Daubure LAT 56 Kolers 2009 LAT G LS bay Korlandos Lakmuss A.Mainiece   1                 1              
48 Gunita Sumska-Zagata LAT 57 Dustinov V 2008 NED G KWPN bay Ustinov Amaretto G.Sumska -Zagata             1                 1    
49 Ieva Renate Petersone LAT 58 Karlo 2011 LAT G LS bay Caliano Lankruiser G.Bendrupa     1                 1            
50 Ilva Lazdina LAT 59 Flamenco 2010 GER G RHLD chesnut Fleury Feinsinn A.Mainiece   1                 1              
51 Indra Gabalina LAT 60 Crystal 2007 LAT G LS dark bay Calano II Lagerfelds I.Gabalina 1                 1                
52 Inga Bistrova LAT 61 F.B.I. 2006 NED G KWPN   Jazz OO Seven I.Perkona 1                 1                
53 Inga Perkona LAT 62 Mariscal SP 2010 Spain G PRE bay Palancar II Victor III I.Perkona           1                 1      
54 Julija Ravinska LAT 63 Ladans 2011 LAT G LS   Lacapo Daions I.Enkuzena-Seki           1                        
55 Katarina Molla LAT 64 Lukas 2004 GER G OLD bay Lapis Lazuli Noble Roi xx M. H.Moll           1                        
56 Laura Ivanova LAT 65 Radamira 2005 LAT M OLD chesnut Relevant Donnerhall J.Savickis 1                 1                
57 Leticija Politere LAT 66 Kalando 2012 LAT G LS bay Calano II Legato SIA HM Agro               1                 1  
58 Liga Gile LAT 67 Milenium 2013 LAT G LS bay Mondeo Louis J A.Kukaine           1                 1      
59 Maksims Kadnikovs LAT 68 Catch Me 2010 POL G POL bay Landor Landjonker S M.Kadnikovs             1                      
60 Mareks Jedinaks LAT 69 Princis-Narciss 2008 LAT G LS bay Passi Nazjif R.Jedinaka                                    
61 Polina Politiko LAT 70 Lord Sinclair 2009 LAT G LWB bay Lantago Calando IV M.Cesniece     1                 1            
62 Sanita Aunina LAT 71 Lambodzini 2009 LAT G LS bay Latvans Bastejs LMPF           1                 1      
63 Sintija Elizabete Apsite LAT 72 De Lordo 2006 LAT S LS bay De Fiero Daims S.Dombrovska     1                 1            
64 Tatjana Maļikova LAT 73 Landino 2008 LAT G LWB bay Louis Donnerbube II D.Mileeva 1                                  
65 Tereze Rozenberga LAT 74 Kivi 2002 LAT S LS bay Calano II Vintas J.Meznieks                 1                 1
66 Vineta Kusina  LAT 75 Marendo 2008 LAT   LS   Mio Gols V.Kusina             1                 1    
67 Natalija Dmuchovska LTU 76 Forvater 2000 UKR G UKR bay     S.Sysojeva     1                 1            
68 Sandra Sysojeva LTU 77 Jack Daniels 2012 GER G RHLD dark bay Florestan   S.Sysojeva             1                 1    
69 Sandra Sysojeva LTU 78 Furst     G   bay Florenciano Furst Piccolo S.Sysojeva 1                 1                
70 ViktorijaKudrotaite LTU 79 Mr.Despo 2013 GER S HANN black Desperedo Royal Dance V.Kudrotaite               1                 1  
Total 78 10 5 11 9 6 10 13 11 3 9 4 11 9 7 8 12 9 3 72 Total
2019 06 29 (I day) 2019 06 30 (II day)
BDL BDL BDL BDL OC BDL BDL BDL BDL OC
PSG YR Jun Ch Pony AM M L GP PSG YR Jun Ch Pony AM M L GP

 

  
  
  
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu ka lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatnu izmantošanai. LASĪT VAIRAKX